تجمع  جمعی از اهالی روستای آشنستان از توابع شهر قزوین، در اعتراض به وضعیت جاده این روستا، در مقابل ساختمان استانداری قزوین

چهارشنبه، ۲۲ خرداد

photo_2019-06-12_17-27-44.jpg
فیلم آتش سوزی در سکوی نفتی-گازی ایران در خلیج فارس
سکوی گازی ۹ پارس جنوبی متعلق به شرکت نفت و گاز پارس در ٩٢ کیلومتری از ساحل عسلویه متعلق به فازهای پارس جنوبی دچار حادثه شده بود که این آتش سوزی مهار شد.
چهارشنبه، ۲۲ خرداد ۹۸

 
فوت یک سوختبر جوان در اثر تعقیب و گریز ماموران سرکوبگر انتظامی
روز چهارشنبه ۲۲خرداد ۹۸ یک جوان سوخت بر بنام میلاد شنبه زهی فرزند برکت اهل شهرستان سیب و سوران، از توابع روستای پسکوه که ۲۰ روز پیش در اثر تعقیب و گریز ماموران سرکوبگر انتظامی خودروی وی واژگون شده و در کما بود، فوت کرد.

photo_2019-06-12_17-04-04.jpg

 

تجمع مردم اردبیل در حمایت از عباس لسانی، فعال ترک محبوس در زندان این شهر
گفتنی است که عباس لسانی در هفدهمین روز اعتصاب خود بسر می برد. این فعال ترک که نزدیک به پنج ماه گذشته را در زندان اردبیل به سر برده است از روز ششم خردادماه در اعتراض به ممانعت مسئولین زندان از دسترسی او به خلاصه پرونده اش دست به اعتصاب غذا زده است.
سه شنبه بیست ویکم خرداد

photo_2019-06-12_13-35-23.jpg

آتش سوزی در دو راهی لالی-مسجدسليمان باعث ازبین رفتن حدود صد هکتار از مراتع شد. علت آتش سوزی نامشخص بوده و نه ساعت مهار آن طول کشید.

photo_2019-06-12_12-21-57.jpg

 

استان گلستان از بدهی سی و هفت میلیون یورویی حسن میرکاظمی به بانک صادرات این استان خبر داده است. حسن‌ میرکاظمی کلت به دست که درعکس قیام سال هشتادوهشت دیده میشود تنها در یک فقره سی و هفت میلیون یورو از بانک صادرات شعبه استان گلستان وام گرفت و همه را از کشور خارج کرد و پس نداد.

 

photo_2019-06-12_12-23-09

تجمع مردم خسارت دیده حسین آباد کالپوش (سمنان) روبروی درب مجلس در اعتراض به احداث سد «غیر کارشناسی»

چهارشنبه ۲۲ خردادماه ۹۸

photo_2019-06-12_13-36-09.jpg

 

تجمع جمعی از کارگران کارخانه سیمان سپاهان مبارکه، در اعتراض به عدم پرداخت دستمزد دو ماهه خود، در محوطه کارخانه

چهارشنبه ۲۲ خردادماه ۹۸

photo_2019-06-12_13-34-11.jpg
تجمع غارت‌شدگان«عظیم خودرو» روبروی کاخ دادگستری
چهارشنبه ۲۲ خردادماه ۹۸

به مناسبت دوازدهم ژوئن روز جهانی مبارزه با کار کودکان
بسیاری از کودکان کار محلی برای زندگی ندارند و «کارتن خواب» نامیده می شوند. پدیده کارتن خوابی علاوه بر پدیده کودکان کار، فاجعه ای است که عمق غارت و فساد حکومتی را در ایران نشان می دهد. تهران پایتخت کارتن خوابهاست و تعدادی از کارتن خوابها را کودکان از ۶ سال به بالا تشکیل می دهند.
با این نگاه مختصر هر وجدان انسانی به چاره ای برای این درد بزرگ می اندیشد که چه باید کرد؟ پس از گذشت ۴۰ سال از عمر حاکمیت دزد و فاسد ولایت فقیه در ایران، تنها راه چاره محو دیکتاتوری و ریشه‌کنی فساد از میهن عزیزمان ایران است.

تصویر از بهشت زهرا و مراسم خاکسپاری علیرضا شیرمحمدعلی جوان بیست ودو ساله ای که دیروز در زندان تهران بزرگ توسط عوامل رژیم به قتل رسید.
زندانی سیاسی علیرضا شیرمحمدعلی, توسط دو تن از عوامل رژیم در زندان تهران بزرگ به قتل رسید. آنها با چاقو علیرضا شیرمحمدعلی را مجروح کردند که این زندانی سیاسی پیش از رسیدن به بیمارستان جان باخت. علیرضا شیرمحمدعلی اهل نازی آباد تهران بود که در تیرماه ۱۳۹۷ بازداشت شد.

photo_2019-06-12_12-10-21.jpg

 

حمله نیروی وحشی انتظامی رژیم با باتوم به یک پیرمرد آدامس فروش در میدان دانشگاه همدان

 

اعتصاب رانندگان اتوبوس در اعتراض بە کمی نرخ کرایە و مشکلات صنفی
تهران
چهارشنبه ۲۲ خردادماه ۹۸

 

photo_2019-06-12_13-54-37.jpg
وزارت خارجە آمریکا نتایج ١سال فشار حداکثری بر رژیم آخوندی را درتوییتر خود منتشر کرد
بر اساس اطلاعات وزارت خارجە آمریکا، در ١ سال گذشتە بیش از ١٠٠ شرکت تجارت با جمهوری اسلامی را متوقف کردەاند و ١٠ میلیارد دلار کە نظام صرف حمایت از فعالیتهای خرابکارانە میکرد از دسترس جمهوری اسلامی خارج شدە است.
طبق این گزارش، بیش از ٢٠ کشور وارد کنندە نفت خرید نفت از ایران را متوقف کردەاند و ٩٧٠ سازمان وابستە بە جمهوری اسلامی نیز تحت تحریم قرار گرفتەاند.

http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah