برایان هوک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز چهارشنبه ۲۹خرداد در جلسه کمیته فرعی مجلس نمایندگان آمریکا که در رابطه با رژیم ایران تشکیل شده بود شرکت کرد. وی درباره کمپین فشار بر رژیم ایران گفت: این دولت با دو هدف کمپین فشار بر ایران را دنبال کرد. اول این‌که بودجه برای فعالیت‌های مخربش نداشته باشد و دوم این‌که به میز مذاکره بازگردد. «برایان هوک»،‌به اعضای مجلس نمایندگان گفت: آینده ایران را مردم آن تعیین خواهند کرد. دولت آمریکا به دنبال جنگ با ایران نیست و اقدام‌هایی که انجام می‌دهد، همه دفاعی است.

برایان هوک افزود: کمپین فشار حداکثری ما دارد جواب می‌دهد. ولی رژیم ایران دیپلماسی را با دیپلماسی جواب نداده و با ترور، خشونت و زیاده‌خواهی پاسخ داده است. ما به‌وضوح گفته‌ایم هر چیزی که تحریم‌ها را نقض کند، مورد مجازات قرار خواهیم داد. نتیجه‌اش این بوده که همکاری زیادی دیده‌ایم از جمله نفت رژیم ایران که صادرات آن به صفر رسیده است.
وی درباره هزینه میلیونها دلار برای شبه‌نظامیان وابسته این رژیم خرج می‌شود گفت: رژیم ایران صدها میلیون دلار هزینه کرده که حوثی‌ها را به جنگ وادار کند. ایران بازیگر کلیدی در یمن است و می‌خواهند همان کاری را که در لبنان با حزب‌الله کردند با حوثی‌های یمن بکنند.
برایان هوک درباره حمله به کشتی‌ها در دریای عمان گفت: قایق‌های ایران پیش از انفجار به هر دو کشتی در دریای عمان نزدیک شده و مین‌های مغناطیسی را نصب کردند. مأموران سپاه پاسداران در این عملیات حضور داشتند.
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در ادامه گفت: بزرگترین قربانیان رژیم، مردم ایران هستند. هر بار که خواستند دست به کاری بزنند، سرکوب شده‌اند…
یکی از اهداف اصلی ما در نظر گرفتن حقوق مردم ایران است. مردم ایران به شعار مرگ بر آمریکا باور ندارند. ۴۰سال گذشته، دورانی تراژیک برای مردم ایران بوده است.
وی درباره تحریم‌های نفتی رژیم ایران توسط آمریکا با تأکید بر این‌که هر نفتی که از ایران به سمت هر خریداری برود، فعالیت غیرقانونی است، گفت: نفتی که به سوریه یا لبنان برسد، نفت سپاه پاسداران است. هر کسی که در ارتباط با آن ردیابی شود، با تعقیب قضایی روبه‌رو می‌شود.
وی در رابطه با دخالت‌های رژیم آخوندی در سوریه گفت: رژیم ایران ۲۵۰۰نیروی سپاه را به سوریه فرستاده تا ۱۰هزار نیرو جذب و تربیت کنند تا دولت بشار اسد را سرپا نگه دارند.
وی گفت: آینده ایران را مردم ایران تعیین خواهند کرد. ما به‌دنبال اقدام نظامی نیستیم و راههای فعلی ما فقط و فقط دفاعی است.

http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah