۲۲ژوئن۲۰۱۹
🔸رهبران ایران می دانند که حقیقت چیز خطرناکی است. مهم است که برای ثبت تصحیح شود.
اولاً پرزیدنت ترامپ پیامی از طریق عمان که خواستار مذاکرات با ایران باشد نداده است.
🔸ما موضعمان را بدفعات روشن کرده ایم. ما در زمان مناسب خواستار برقراری رابطه خواهیم بود. این امر به ما می گوید که این رژیم بود که اخیراً این دیپلماسی تاریخی از طریق آبه نخست وزیر ژاپن را رد کرد و به نفتکش ژاپنی در خلیج عمان حمله کرد و هواپیمای آمریکایی را که برفراز حریم هوایی بین المللی عمل می کرد را سرنگون کرد.
🔸 زمانی که رژیم ایران تصمیم بگیرد از خشونت استفاده نکند و دیپلوماسی ما را با دیپلماسی جواب دهد می داند که چگونه با ما تماس بگیرد. تا آنزمان ایزوله کردن دیپلماتیک و کارزار فشار اقتصادی ما علیه این رژیم، تشدید خواهد شد.
🔸ثانیاً، آمریکا بدون هیچ تردیدی نشان داد که این ایران بود که هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی را در حریم هوایی بین المللی سرنگون کرد. نقشه دست نوشته ظریف وزیر خارجه که با این واقعیت مخالفت می کند اعتباری ندارد.

این حمله نشان میدهد که دومین بار است که ایران پهپاد آمریکایی را در هفته های اخیر هدف قرار داده است.
🔸ثالثاً، آمریکا از پایگاه هوایی بلد در عراق پرسنل تخلیه نمی کند .
🔸تحت رهبری پرزیدنت ترامپ آمریکا از هر زمان دیگری نسبت به حمایت از متحدان و شرکایمان در این منطقه متعهد است. آمریکا از صلح و ثبات در خاورمیانه حمایت می کند.
🔸تصمیمی که ما در پاسخ به حملات غیرمسئولانه ایران گرفته ایم برای بازدارندگی جمهوری اسلامی از دستیابی به تسلیحات اتمی و سیستم های پرتاب آن تسلیحات و برای جلوگیری از تهدید آمریکاییان و منافع آمریکا در سراسر جهان توسط بزرگترین کشور حامی تروریسم بوده است.
🔸رهبران ایران می دانند که این حقیقت است، برای همین است که به خشونت و دروغپراکنی متوسل می شوند. ما به گفتن حقیقت درمورد این وضعیت همچنان ادامه می دهیم.
http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah