نقل و انتقال اداوات نظامی توسط سپاە تروریستی پاسداران در سنندج
دوشنبه ۳ تیر ۹۸

 

تجمع کارگران پتروشیمی تندگویان بندر ماهشهر
کارگران پتروشیمی تندگویان در بندر ماهشهر در اعتراض به وضعیت شغلی خود ، در مقابل دفتر مرکزی این شرکت دست به تجمع زدند.
بیش از صد و پنجاه نفر از کارگران پیمانکاری این شرکت در این تجمع خواستار تبدیل وضعیت استخدامی خود از پیمانکاری به قرارداد مستقیم با این شرکت شدند.

دوشنبه ۳ تیر ۹۸

photo_2019-06-24_19-23-36

 

 

 

ویولن زدن با جاروی دستی

یک رفتگر زحمتکش در خیابان باب همایون نزدیک توپخانه تهران با ابتکار عملی خلاقانه در این وانفسای مشکلات اقتصادی که بر گرده مردم سوار شده برای کسب درآمد جاروی خودش را به شکل ویولون گرفته و با پخش آهنگ از یک ضبط مشغول نوازندگی است تا شاید بتواند به این وسیله زندگی خود و خانواده اش را تامین کند.
شنبه اول تیر

 

فراخوان به اعتصاب

photo_2019-06-24_12-37-57.jpg

تجمع اعتراضی پرسنل شهرداری دوگنبدان به وضعیت نامناسب حقوقی
روز یکشنبه ۲ تیر ۹۸ جمعی از کارگران شهرداری گچساران در اعتراض به ۴ماه پرداخت نشدن حقوق کارگران خدماتي و همچنین کم کردن فیش حقوقی از۶۰۰هزارتا۱میلیون و وضعیت نامناسب درآمد خود مقابل ساختمان های شهرداری دوگنبدان و فرمانداری گچساران دست به تجمع اعتراضی زدند.

 

 

 

تجمع اعتراضی کشاورزان شالیکار بابل

شماری از شالیکاران شهرستان بابل روز یکشنبه 2 تیرماه ۹۸ در اعتراض به عدم تامین سوخت اداوات کشاورزی دست به تجمع زدند
معترضان می گویند سوخت مورد نیاز ادوات کشاورزی شالیکاران شهرستان بابل به بهانه قاچاق سوخت از سوی ستاد مربوطه به تولیدکنندگان برنج تحویل داده نمی‌شود. آنها همچنین اعلام کردند، گرانی و کمبود نهاده‌های کشاورزی این روز‌ها قصه پرغصه برای دامداران، شالیکاران و باغداران بویژه صنعت طیور شده است. آنها خواستار نظارت بیشتر بر عملکرد مدیران تولیدی و خصوصی که با ارز دولتی مبادرت به واردات کرده‌اند، هستند.
به یقین برای پایان دادن به این قصه پرغصه، اقشار و اصناف مختلف مردمی با انجام روزمره اعتراضات و تجمعات گسترده و با همدلی و همبستگی ملی باید که خواب را از چشمان حاکمان زر و زور ربود و رفاه و امنیت و آرامش به یغما رفته را به خانه های مردم بازگرداند.

photo_2019-06-24_11-15-49.jpg

اعتصاب کارگران کانی سیب نقده
در ادامه موج گسترده اعتراضی در شهرهای ایران به دلیل ظلم و سرکوب و فشارهای اقتصادی کمرشکن، کارگران کانی سیب نقده به خاطر پرداخت نشدن ۴ ماه حقوق خود در سوم تیر دست به اعتصاب زدند.

photo_2019-06-24_11-32-12.jpg
اگر مردی بیا ایران و زن باش
سروده ای از م. شوق

 

تجمع دانشجویان و هیأت علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان در اعتراض به کالایی سازی آموزش
روز یکشنبه ٣ تیر ۱٣٩٨، جمعی از دانشجویان و هیئت علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان در اعتراض به حضور موسسه «شاخص پژوه» در زمین این دانشگاه، فروش مدرک دکتری به نام این دانشگاه و کاسبی با اعتبار دانشگاه مذکور، دست به برگزاری تجمع اعتراضی زدند

مایک پنس: آنچه ما می خواهیم انجام بدهیم ایستادن در کنار مردم ایران است
مایک پنس در مصاحبه با سی بی اس:
آنچه ما می خواهیم انجام بدهیم ایستادن در کنار مردم ایران است که هزاران نفرشان روز جمعه در مقابل کاخ سفید جمع شدند و دهها هزارشان در سال گذشته به خیابانها در سراسر ایران آمدند.
ما می خواهیم در کنار اینها بایستیم تا ایرانی را شاهد باشیم که آینده یی درخشان داشته باشد.
تلویزیون سی.بی.اس، ۲۳ ژوئن۲۰۱۹
و البته باید اضافه کرد مردمی که مقاومت می کنند و از شهرهای میهن تا شهرهای اروپایی و آمریکا با راهپیمایی و تجمعات اعتراضی به مبارزه علیه رژیم ملایان ادامه می دهند حتما دیکتاتوری آخوندی را به زانو در خواهند آورد و دنیا را وادار خواهند ساخت تا در کنار مردم ایران بایستد.

 

 

 

 

تصویری از رفتار ماموران سرکوبگر نیروی انتظامی رژیم اشغالگر با سوختبران بلوچستان سوختبرانی که برای امرار معاش به این کار روی آورده اند و این در حالی است که قاچاقچی اصلی سوخت در مرز پاکستان سپاه پاسداران است و با کامیونهای نفتکش سوخت قاچاق می کنند.

http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah

بسبس.jpg