استیو منوچین،‌ وزیر خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد ۸ تن از سرکردگان سپاه تروریست پاسداران نیز مشمول لیست تحریمهای جدید آمریکا شده‌اند.

نامهای پاسدار حاجی‌زاده،‌ سرکرده نیروی دریایی سپاه-پاسدار پاکپور سرکرده نیروی زمینی سپاه و پاسدار در این لیست دیده می‌شود.

اسامی ۶سرکرده دیگر تحریم شده سپاه:
پاسدار تنگسیری
پاسدار غلامشاهی
پاسدار زیراهی
پاسدار بادین
پاسدار روانکار
پاسدار عظمایی

این تحریمها درحالیست که رئیس‌جمهور آمریکا امروز شخص خامنه‌ای،‌ ولی ‌فقیه ارتجاع و تمام اموال،‌ دارایی و دستگاه جرم و فساد او را تحریم کرد.
همچنین وزیر خزانه‌داری آمریکا گفت تا آخر هفته محمدجواد ظریف وزیر خارجه حکومت تروریست آخوندی نیز تحریم خواهد شد.
۳تیر۹۸

 

 

 

photo_2019-06-24_22-36-48.jpg
«بنیاد علوی» یکی از مهم‌ترین و ثروتمندترین بنیادهای زیر نظر بیت خامنه ای در آمریکاست. برج ۶۵۰ خیابان پنجم، محله منهتن، یکی از آسمان خراش‌های شهر نیویورک مقر بنیاد علوی است. ۶۰ درصد این ساختمان متعلق به بنیاد علوی است که وابسته به بنیاد مستضعفان می‌باشد و ۴۰ درصد آن متعلق به شرکت آسا وابسته به بانک ملی ایران است. قیمت این ساختمان بیش از ۵ میلیارد دلار برآورد می‌شود.
بنیاد علوی علاوه بر برج منهتن ساختمان‌ها و اموالی نیز در ایالت‌های کوینز، تگزاس، کالیفرنیا، ویرجینیا و مریلند نیز می‌باشد.
دادستان فدرال نیویورک در سال ۲۰۰۹ بنیاد علوی را ویترین جمهوری اسلامی ایران و یک نهاد صوری معرفی کرده و افزوده‌ است که از دو دههٔ پیش و با نقض کامل قوانین آمریکا ریاست این بنیاد را مقامات مختلف ایرانی، از جمله نمایندگان جمهوری اسلامی در سازمان ملل برعهده داشته‌اند.
با تحریم امروز آمریکا علیه نهادهای مالی تحت نظر بیت خامنه ای، این بنیاد در فهرست سیاه این تحریم قرار می‌گیرد.

 

 

 

 

فرمان اجرایی تحریم های جدید توسط «پرزیدنت ترامپ»، برای جلوگیری از دسترسی خامنه ای و سایر مقامات رژیم ایران به اموال مالی و شخصی خود تحت قلمرو قضایی ایالات متحده.

در تحریم های جدید ایالات متحده علیه دارایی های سران جمهوری اسلامی، فرماندهان ۵ منطقه نیروی دریایی سپاه، از جمله سرداران «عباس غلامشاهی»، «رمضان زیراهی»، «یدالله بادین»، «منصور روانکار» و «علی عظمایی» هم در فهرست تحریم قرار گرفته‌اند.