فیلم دیگری از سوختن سه نفر در آتش در اثر تعقیب و گریز توسط ماموران نیروی سرکوبگر انتظامی در سراوان چهارشنبه ۵ تیر ۹۸

 
تعقیب گریز خودرو سوختبر توسط ماموران سرکوبگردر #سراوان باعث تصادف با یک خودرو شد که در این میان سه تن از مردم بلوچ در آتش سوختند که یک زن درمیان سوخته شدگان است
چهارشنبه ۵ تیر ۹۸

 

 

 

 

 

ويديو عفو بين الملل به مناسب روز جهانی حمایت از قربانیان شکنجه: مقام‌های ایرانی باید به عذاب دادن خانواده‌های هزاران زندانی که قربانی ناپدیدسازی‌ هاى قهری و اعدام‌ هاى فراقضایی سال ١٣٦٧ شدند، خاتمه دهند.
سازمان عفو بین‌الملل در بیانیه‌ای به مناسبت «روز جهانی حمایت از قربانیان شکنجه» اعلام کرد: مقام‌ها و مسئولان ایرانی با برخوردهای بی‌رحمانه با اعضای خانواده‌های هزاران زندانی که در سال ۱۳۶۷ در زندان‌های نقاط مختلف کشور قربانی ناپدیدسازی‌های قهری و اعدام‎های فراقضایی شدند، به شکل سازمان‌یافته به نقض «ممنوعیت مطلق شکنجه و سایر رفتار‌های بی‌رحمانه و غیرانسانی و ترذیلی» اقدام می‌کنند.

 

 

 

تجمع پرسنل شرکت خارادژ پروژه احداث کانال انتقال آب به دریاچه ارومیه بدلیل عدم دریافت حقوق از اسفند ماه نودوهفت
چهارشنبه پنجم تیر

 

photo_2019-06-26_11-52-59.jpg

حمله نیروهای حراست به تجمع اعتراضی کارکنان اخراجی دانشگاه بناب مقابل دفتر ریاست
به گزارش یک منبع خبری محلی، تا به امروز تجمع کارمندان اخراجی در محوطه دانشگاه ادامه داشته است و این امر موجب درگیری فیزیکی حراست دانشگاه با یکی از تجمع کنندگان در حال جمع آوری امضا در چارچوب اعتراضات شد.
تجمعات اعتراضی کارکنان اخراجی دانشگاه بناب مقابل دفتر ریاست که از روز شنبه 1تیرماه آغاز شده است ،دیروزروز سه شنبه چهار تیرادامه پیدا کرد.

 

 

 

photo_2019-06-26_10-59-33.jpg

 

دانشجوی بی غذای شریف
جمعی از دانشجویان دانشگاه شریف به منظور تعیین تکلیف توزیع غذای تابستان در خوابگاه در مقابل ساختمان معاونت دانشجویی تجمع کردند.
دانشجویان دست نوشته هایی در دست داشتند که بر روی آنها نوشته شده بود:
اعتبار شریف=دانشجوی بی غذای شریف
پژوهش یا آشپزی؟
خواسته ما خیلی ساده است تابستان غذا میخواهیم
برای دانشجو ۳ ماه روزه داری
چهارشنبه ۵تیر ۹۸

 

 

photo_2019-06-26_12-31-22.jpg

تجمع اعتراضی کشاورزان در مقابل فرمانداری شهرستان لنجان
در اعتراض به بستن آب رودخانه زاینده رود کشاورزان شهرستان لنجان واقع در استان اصفهان روز چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ در مقابل فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.

 

 

photo_2019-06-26_11-01-00.jpg

۲۰۰ هکتار از زمین های کشاورزی دشت قلعه تل در عرض چند ساعت از بین رفت
تصویری از دقایق ابتدایی آتش گرفتن کاه و کلش زمین های کشاورزی دشت قلعه تل که دیروز در غیاب آتش نشانی مجهز و نبود تجهیزات اطفاء حریق به سرعت شعله ور شد و حدود ۲۰۰ هکتار را در عرض چند ساعت از ببن برد و یک کشته بر جا گذاشت.

چهارشنبه ۵ تیر ۹۸

http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah