دو کودک کار؛ یکی از آن ها وقتی می گوید آروزیش این است روزی مهندس شود، دوستش می گوید:‌ «ایشالله».

 

 

فیلمی دیگراز تجمع بازنشستگان امروز چهارشنبه ۱۲ تیر۹۸

 

 

حرف های بهروز اله یاری، پدر ساناز اله یاری، ازبازداشت شدگان اعتراضات هفت تپه و از اعضای هیئت تحریریه نشریه گان
آقای اله یاری در بازداشت دختر خود را غیرقانونی می نامد و از وضعیت نامناسب سلامتی وی در بازداشت می گوید.
همچنین تهدید به بازداشت وی به خاطر پیگیری آزادی دخترش با پرداخت ومی گوید دخترش روز به روز ضعیف می سود و در آخرین ملاقات دستانش مز لرزیده که پس از ملاقات با دخترش هنگام خروج از سالن ملاقات زندان اوین خودرویی وی را زیر گرفته. خودرو متعلق به اداره اطلاعات بوده است.

 

تجمع امروز  دوازدهم تیر مال باختگان سامانه نیما

کارمزد یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی بانک مرکزی در یک کلاهبرداری

photo_2019-07-03_21-49-17.jpg

 

 

نرخ سیب زمینی به ۹۵۰۰ تومان رسید
به گزارش رسانه های حکومتی نرخ سیب زمینی از روز گذشته افزایش پیدا کرده است و در خرده‌فروشی‌ها بین ۷۵۰۰ تا ۹۵۰۰ تومان فروخته می‌شود. دلیل اصلی گران شدن مواد غذایی احتکار و صادرات این محصولات به عراق ودیگر کشورهای همسایه است. سپاه پاسداران عامل اصلی گران شدن مایحتاج اولیه مردم می باشد. گزارش هایی از هموطنان در باره پاسدارانی که در منازل خود برنج و مواد غذایی انبار کرده اند می رسد و این باعث گرانی و افزایش نرخ مایحتاج عمومی مردم شده است.

 

photo_2019-07-03_13-13-53.jpg

 

کشاورزان غرب استان اصفهان تجمع اعتراضی برگزار کردند

صبح روز چهارشنبه ۱۲ تیر ماه ۹۸ کشاورزان غرب استان اصفهان در اعتراض به بسته شدن آب زاینده رود در مقابل استانداری رژیم در اصفهان تجمع کرده و خواستار بازگشایی آب زاینده رود و مطالبه حقابه خودشان شدند.

 

 

اعتصاب اعتراضی مینی‌بوسرانان در سراوان
روز سه شنبه ۱۱ تیر ۹۸ رانندگان مینی بوس شهر سراوان و حومه واقع در استان سیستان و بلوچستان در اعتراض به تحویل ندادن سهمیه سوخت تخصیص یافته آنها، در مقابل فرمانداری رژیم در این شهر اعتصاب کردند.

photo_2019-07-03_11-27-00.jpg

 

تجمع غارت شدگان شرکت تعاونی پروژه های هواپیمایی شیده
روز چهارشنبه۱۲تیر۹۸ غارت شدگان شرکت تعاونی پروژه های هواپیمایی شیده در مقابل مجتمع قضاییه (مفتح) در تهران تجمع کردند.
کارگزاران در شرکت تعاونی هواپیمایی شیده پس از ده سال هنوز خانه های کارمندان فرودگاه های مهرآباد و پرند را تحویل نداده اند. این شرکت ۴۰۰۰ واحد را پیش فروش کرده اما بعد از گذشته ده سال هیچگونه ساخت و سازی انجام نداده است.
همچنین غارت شدگان دستنوشته هایی را بالا برده و خواهان دستگیری اختلاسگران و پاسخگویی مسوولان در نهادهای مختلف حکومتی بودند. تجمع کنندگان خواستار پاسخگویی نمایندگان مجلس، دادستانی و شهرداری در برابر ظلم، نابرابری و سکوت معناداری است که از سوی آنان در برخورد با دزدی ها و غارت افسار گسیخته مردم انجام می شود.

 

 

 

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری سرفاریاب

جمعی از کارگران شهرداری سرفاریاب در استان کهکیلویه و بویر احمد روز سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ در اعتراض به معوقات مزدی 4 ماهه خود، مقابل ساختمان شهرداری سرفاریاب، تجمع کردند.

photo_2019-07-03_12-07-01.jpg

 

 

 

تجمع اعتراضی فرهنگیان و بازنشستگان در مقابل صندوق بازنشستگی کشور
در تهران
چهارشنبه ۱۲ تیر ماه ۹۸

http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah