منابع نزدیک به حزب دموکرات کردستان به دویچه‌وله فارسی گفتند دو مقر این حزب و حزب دموکرات کردستان ایران در سیدکان و آلانه در ناحیه چومان در کردستان عراق از صبح امروز زیر گلوله باران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است.
به گفته این منابع، در جریان این گلوله باران حداقل یک دختر و یک پسر جوان کشته شده‌اند. این دو غیرنظامی و از اهالی محلی بوده‌اند.

گلوله باران مقر این حزب دموکرات کردستان (حدک) و حزب دموکرات کردستان ایران (حدکا) در سیدکان و آلانه تنها دو روز پس از انتشار خبر دیدار نمایندگانی از چهار حزب عمده کرد با نمایندگانی از جمهوری اسلامی در اسلو، پایتخت نروژ، از سوی دویچه‌وله فارسی صورت گرفته است.
این گلوله باران از صبح چهارشنبه، ۱۹ تیر و در آستانه سی امین سالگرد ترور عبدالرحمان قاسلمو، رهبر پیشین حزب دموکرات کردستان، آغاز شد اما به گفته شاهدان عینی در حوالی ظهر به وقت محلی شدت بیشتری یافت.

 

عکس بالا

زیتون قادر دختر نوجوان ١٨ سالەای کە امروز در اثر توپباران مناطق مسکونی اقلیم کوردستان از سوی سپاه تروریستی پاسداران جانش را از دست داد.
در اثر حملات سپاە تروریستی پاسداران به مناطق مرزی سیدکان و پنج روستای مسکونی کردستان عراق با مرز استان آذربایجان غربی یک دختر ١٨ سالە روستایی و غیرنظامی بنام زیتون قادر جان خود را از دست داد و دو برادرش با نامھای سیروان ٢٣ سالە و اسماعیل ١٤ سالە بشدت زخمی شدند.

 

 
چهارشنبه ۱۹ تیر ۹۸
http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah