شوی خنده دار دلقک نظام ظریف ( وزیرخارجه در حبس تروریستی ) در پاسخ به سوال خبرنگاران و خنده خبرنگاران

 

 

 

 

 
پرونده های فساد در وزارت بهداشت
در این کلیپ کوتاه به مواردی از افشای پرونده های فساد در وزارت بهداشت پرداخته می شود. پرسش اینجاست سود داروهای تقلبی و ارز دولتی به جیب‌ چه‌کسانی رفت؟

 

 

حمله ماموران سرکوبگر شهرداری به دستفروشی در مشهد
راستی اگر ماموران موظف به اجرای نظم و امنیت هستند چرا به سراغ کسانیکه پرونده های روشنی از دزدی و اختلاس های کلان دولتی دارند نمی روند؟ همانهایی که باعث رشد فقر در جامعه و ایجاد شغل های کاذبی چون دستفروشی و کولبری و سوختبری می شوند؟

 

 
مورگان اورتگاس حق هر زن است که حجاب بپوشد یا نپوشد
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا خطاب به مردم ایران در حاشیه نشست وزرا برای پیشبرد آزادی مذهب گفت: ‌ حق هر زن است که حجاب بپوشد یا نپوشد.
مورگان اورتگاس به سرکوب شدید زنان و اقلیت های دینی اشاره کرد و رژیم ایران را یکی از بدترین کشورها در این زمینه دانست. او همچنین از مبارزه زنان ایرانی برای حق برابر دفاع کرد.

 

 

 

رکورد جدید اختلاسگران در ایران آخوندزده
رکورد جوان ترین اختلاسگر تاریخ ایران و ایرانی شکسته شد
پسری از نسل انگل زادگان که در ۲۴ سالگی مدیرعامل بانک شد و در ۲۹ سالگی ثروت جماعتی را بالا کشید.
البته فراموش نکنیم در پی تجمعات اعتراضی مالباختگان در سراسر شهرهای کشور، نظام در وحشت از خشم انقلابی مردم وادار می شود گاه گاهی به عمد و برای صیانت از دانه درشت ها چندتا از ضعیفتر ها را قربانی کند

حمله هوایی شبانە به مواضع رژیم ایران در عراق
به گزارش العربیه اردوگاه شبه نظامیان حشدالشعبی و حزب الله لبنان و همچنین انبار موشکهای بالستیک رژیم ایران در شرق استان صلاح الدین عراق توسط یک هواپیمای ناشناس بمباران شده و تاکنون کشته شدن دو عضو حزب‌الله لبنان تأیید شده است.
موشک های بالستیک رژیم همچنین سیستم های شلیک این موشک‌ها در داخل همین اردوگاه نظامی بوده است.
شورای قبایل عرب ضمن تائید این خبر بیان کرده است که اردوگاه هدف گرفته شده بیش از چهارصد و شصت زندانی دارد.

 

 

photo_2019-07-19_17-40-12.jpg

روزانه «دو تُن» مواد مخدر در ایران مصرف می‌شود
یک نماینده مجلس به نقل از اسکندر مؤمنی، رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر، اعلام کرد که روزانه بیش از دو تُن مواد مخدر در ایران مصرف می‌شود.
۲۸ تیر ۹۸

 

 

سومین تجمع مردم بندر ماهشهر در اعتراض به بحث حریم و محدوده
جمعی از مردم بندر ماهشهر در اعتراض به مباحث مطرح شده در مورد تعیین حریم و محدوده شهرستان، برای سومین بار در هفته اخیر دست به تجمع زدند.
تجمع‌کنندگان با حمل پلاکارد، دست‌نوشته و سر دادن شعار خواستار خودداری وزارت کشور از هرگونه تغییر در حریم و محدوده بندر ماهشهر شدند.
همچنین تبدیل بندر ماهشهر به شهرستان ویژه از دیگر خواسته‌های اصلی تجمع‌کنندگان معترض بود.
۲۸ تیر ۱۳۹۸

 

 

photo_2019-07-19_17-40-04.jpg

حرف آخر: رژیم ایران نباید توان غنی‌سازی اورانیوم داشته باشد
به‌دنبال تحریم شبکه جهانی برنامه اتمی رژیم ایران توسط وزارت خزانه‌داری آمریکا در روز پنجشنبه ۲۷تیر، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا و جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا با ارسال پیامهایی گفتند رژیم ایران به‌عنوان اصلی‌ترین کشور حامی تروریسم نباید اورانیوم غنی سازی کند.
جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید در واکنش به دور تازه تحریم‌های آمریکا در ارتباط با برنامه هسته‌یی رژیم ایران گفت:‌ تهران نباید توان غنی‌سازی اورانیوم داشته باشد. یکی از بدترین اشتباهات توافق با رژیم ایران، که در حال حاضر به‌طور کامل نمایان شده این است که به رژیم ایران اجازه داد شد که برنامه غنی‌سازی اورانیوم داشته باشد. فشار حداکثری تا زمانی که رژیم ایران جاه‌طلبی های اتمی و فعالیت‌های مخرب خود را کنار بگذارد، ادامه خواهد داشت.

 

 

 

 

photo_2019-07-19_17-39-51.jpg

پهپاد رژیم ایران با سیستم پخش پارازیت ضد پهپاد و با امواج الکترونیکی سرنگون شده است
فاکس نیوز به نقل از ترامپ گزارش داد که کشتی یو اس اس باکسر پهباد رژیم ایران را با شلیک سرنگون نکرده بلکه از یک دستگاه جدید پخش پارازیت ضد پهپاد که به آن سیستم دفاع هوایی یکپارچه سبک تفنگداران دریایی می گویند استفاده کرده اند که اساساً با پخش پارازیت پهپاد رژیم ایران را با امواج الکترونیکی بزیر کشیده که آن را در تصویر می توانید بر روی عرشه ببینید.

 

 

 

 

 

 

photo_2019-07-19_17-39-45.jpg

هلاکت شماری از اعضای حزب الله لبنان و سپاه تروریستی پاسداران در بمباران پادگان شبه‌نظامیان تروریست حشد شعبی در عراق

به گزارش اسکای نیوز منابعی در حشد شعبی گفتند که یک هواپیمای بدون سرنشین، پادگان حشد شعبی را بمباران کرده است
در عین حال منابع امنیتی عراقی تایید کردند که پادگان موسوم به «شهدا» متعلق به شبه نظامیان حشد شعبی، بامداد امروز جمعه دوبار هدف حمله هوایی توسط یک پهپاد ناشناس قرار گرفته که در نتیجه دو نفر کشته شدند
روزنامه الشرق الاوسط نیز نوشت: تعداد از عناصر حزب الله لبنان و سپاه پاسداران در حمله هوایی ناشناس به پادگان شبه نظامیان حشد کشته شدند.

 

 

 

photo_2019-07-19_17-43-55.jpg

 

http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah

 

فراخوان به تظاهرات بزرگ ایرانیان آزادیخواه در استکهلم سوئد برای رساندن خواسته آزادی و سرنگونی رژیم ایران به گوش جهانیان و حمایت از یک آلترناتیو دموکراتیک
شنبه-۲۹تیر۱۳۹۸—۲۰ژوئیه۲۰۱۹