photo_2019-07-22_20-11-44

کاریکاتوری برای ایجاد رعب و وحشت توسط آخوندها در آبهای بین المللی

 

 

 

photo_2019-07-22_20-11-39

 

وزیر خارجه آمریکا گفت: تحریم ها علیه همه از جمله سران ایران اعمال خواهد شد. تحریم‌هایی را علیه شرکتی چینی به دلیل نقض تحریم‌های آمریکا علیه ایران اعمال کردیم.

 

 

photo_2019-07-22_17-35-46
پاسخ ترامپ در یک توییت به دود و دم وزارت بدنام اطلاعات رژیم در مورد دستگیری جاسوسان سی آی ای (CIA) در ایران
دونالد ترامپ: گزارش ایران درباره گرفتن جاسوس‌های CIA کاملا غلط است. اصلا حقیقت ندارد
باز هم دروغ و پروپاگاندا (مانند پهپادشان که ساقط شد) از سوی یک رژیم مذهبی که به شدت به دردسر افتاده و نمی‌داند چه کند.
اقتصاد آن‌ها مرده و از این هم بدتر می‌شود.
ایران یک افتضاح تمام‌عیار است.

 

 

 

 

photo_2019-07-22_20-03-17

 

رژیم ایران یک تهدید است و ریشه مشکلات کنونی به شمار می‌رود

مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا، روز دوشنبه ۳۱ تیرماه و در گفت‌وگویی با شبکه تلویزیونی سی‌بی‌اس در پاسخ به این پرسش که پاسخ ایران به پیشنهاد گفت‌وگویی که آمریکا داده چیست، گفت: «[واکنش‌ها] بسیار ضد و نقیض است. من فکر می‌کنم که آن‌ها با این چالش روبرو هستند که دریابند باید چه کار کنند.»

مایک پمپئو همچنین گفت: «آن‌ها یک تهدید هستند. آنها ریشه مشکلات کنونی هستند و آمریکا نیروی نیکی در منطقه است.»

وزیر خارجه آمریکا افزود: «اقتصاد آن‌ها در وضعیت بسیار بدی قرار دارد. آن رژیم دارد حمایت مردم درون ایران را از دست می‌دهد، و آشفتگی بر آن‌جا حاکم است. … سازمان ملل متحد حالا دارد می‌بیند که [رژیم] ایران به واقع چه بازیگر بدی است.»

 

 

 

 

photo_2019-07-22_14-09-10.jpg

 

نشست اضطراری کابینه دولت «ترزا می» برای پاسخ به اقدام ایران

منابع خبری انگلستان روز دوشنبه ۲۲ ژوئیه ۲۰۱۹ اعلام کردند که کابینه دولت «ترزا می» روز دوشنبه در زمینه توقیف نفتکش این کشور در تنگه هرمز نشست اضطراری برگزار می‌کند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه به نقل از دفتر نخست وزیری کابینه دولت «می» در این نشست نحوه پاسخگویی به اقدام ایران را بررسی خواهد کرد.

طبق این گزارش مقامات مسئول انگلیسی در این نشست درباره حفظ امنیت کشتیرانی در آب راههای‌ بین‌المللی و آزادی عبور و مرور نفتکش‌ها در خلیج بحث خواهند کرد. در این نشست همچنان بر حفظ امنیت دریانوردی در خلیج تاکید خواهد شد.

 

 

 

 

photo_2019-07-22_14-08-09.jpg

 

 

 

مریم رجوی به اروپائیها: رژیم آخوندها را بطور همه جانبه تحریم كنید
روزنامه السیاسه- کویت
سیاستمداران غربی در جریان تظاهرات ”مجاهدین خلق“ در استهكلم از دولتهای خود خواستند كه به سیاست مماشات با تهران پایان دهند

حدود ۵۰۰۰ایرانی در تظاهرات بزرگی در استکهلم پایتخت سوئد از اتحادیه اروپا خواستار یک سیاست قاطع و تحریم‌های همه‌جانبه علیه رژیم آخوندی، لیست‌گذاری تروریستی سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات و بیت خامنه‌ای و همچنین به‌رسمیت شناختن حق مردم ایران برای مقاومت به‌منظور سرنگونی رژیم آخوندی شدند. آنها پشتیبانی همه‌جانبه خود را از ”مجاهدین خلق“ و کانون‌های شورشی اعلام کردند و از خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت و پلتفرم ده ماده‌ای او برای ایران آینده حمایت کردند و هر گونه رابطه و تبلیغ برای رژیم آخوندی را قویاً محکوم نموده و از دولتهای اروپایی خواستار محاکمه و مجازات و اخراج مزدوران اطلاعات و نیروی تروریستی ”قدس“ شدند.

این تظاهرات با سخنرانیهای شخصیتهای شركت كننده در تظاهرات آغاز شد و مریم رجوی ”تظاهرکنندگان را صدای خروشان کانون‌های شورشی و ارتش آزادیبخش ملی در سراسر جهان توصیف کرد که برای رهایی مردم‌ ایران از اختناق و فقر و بی‌عدالتی قیام کرده‌اند “.

خانم رجوی گفت ”روزگار مماشات با فاشیسم مذهبی در ایران به پایان رسیده و ایستادگی و قیام مردم، این رژیم را به انتهای خط رسانده است و هیچ جایی برای کمترین پاسخ در مورد حقوق‌بشر، آزادی بیان، عدالت، برابری زن و مرد، خودمختاری و حقوق اقلیتها و ملیتها، در رژیم آخوندها وجود ندارد. سراب استحاله و توهم اصلاحات و میانه‌روی در این رژیم و گفتگوهای سازنده و انتقادی با آن دیگر هیچکس را نمی‌فریبد.“

در این تظاهرات تعدادی از شخصیتهای سیاسی سخنرانی کردند از جمله: راما یاد وزیر پیشین حقوق‌بشر فرانسه، مگنوس اوسکارسون نماینده پارلمان سوئد، سناتور لوچو مالآن عضو مجلس سنای ایتالیا، سناتور جرالد میشائیل هورکان و سناتور جان پری از ایرلند، ادوارد جولیوس سولنس وزیر پیشین محیط‌زیست ایسلند و کیمو ساسی پارلمانتر سابق از مجلس فنلاند.

 

 

 

 

photo_2019-07-22_14-06-39.jpg

 

یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درگذشت

بنا به خبرگزاری رویترز یوکیا آمانو، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درگذشت.
یوکیا آمانو از سال ۲۰۰۹ مقام مدیر کلی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را پس از محمد البرادعی برعهده گرفت.
وی متولد ۱۹۴۷ میلادی و فارغ‌التحصیل دانشکده حقوق دانشگاه توکیو بود و از سال ۱۹۷۲ (میلادی) در وزارت امور خارجه ژاپن مشغول به کار شد. در ماه آوریل ۲۰۰۱ در مقام نماینده ژاپن با عنوان کارشناس دولتی در هیئت سازمان ملل متحد در زمینه مسائل موشکی منصوب و درست سه ماه بعد از آن وارد گروه متخصصان سازمان ملل در زمینه مطالعات منع گسترش و خلع سلاح هسته‌ای شد.
وی در سفارت‌خانه‌های ژاپن در ویتنام، واشنگتن و بروکسل نیز حضور داشته و همچنین یکی از اعضای هیات اعزامی ژاپن به کنفرانس خلع سلاح هسته‌ای در ژنو بود.

 

 

 

 

 

 

photo_2019-07-22_14-06-44.jpg

اعزام زیردریایی هسته‌ای بریتانیا به خلیج‌فارس در واکنش به توقیف نفتکش انگلیسی
نیروی دریایی انگلیس اعلام‌ کرد که یکی از کارهایی که در واکنش به توقیف نفت‌کش انگلیسی از سوی رژيم اخوندی پیش خواهد گرفت، فرستادن یک زیردریایی هسته‌ای به خلیج‌فارس برای نگهبانی از کشتی‌های انگلستان در برابر تهدید رژيم ایران است.

 

 

معاون وزیر دفاع انگلستان: مردم ایران تشنه رابطه بهتر با جامعه جهانی هستند. مساله ما با رژيم ایران است. سیاستهایی که دارند نه تنها در منطقه با ایجاد اختلال در تجارت بین المللی دریایی،بلکه با تأثیر نیابتی منفی در سوریه، یمن، عراق و بحرین و …همراه است.

 

 

 

 

گزیده مصاحبه رودی جولیانی وکیل دونالد ترامپ با فاکس نیوز:
رژیم ایران مرتکب جنایتهای ضد بشر شده و میشود. اروپا به این رژيم پول می‌رساند. اوباما بیش از یک‌میلیارد دلار پول به آنها داد. یک میلیارد دلار برای قتل .. اوباما باید خجالت بکشد.. بایدن (معاون اوباما) نیز همینطور… مجاهدین و شورای ملی مقاومت یک آلترناتیو هستند که آماده به دست گرفتن کنترل اوضاع هستند. ضروری است ما از آنها حمایت کنیم. من این امکان را داشته‌ام که مدت چهار روز در آلبانی بودم و در کنفرانسی در آنجا شرکت داشتم. در این کنفرانس پنجاه کشور شرکت کرده بودند و نماینده داشتند که شامل تعداد قابل توجهی از شخصیتهای نظامی ما از جمله چندین ژنرال آمریکایی و ژنرال‌های چهارستاره بودند. رژیم ایران صدها هزار جنایت کرده است. به یاد داشته باشید رژیم ایران الآن چهل سال است در قدرت است و صدها هزار جنایت علیه بشریت انجام داده و مردم را در خیابان‌ها کشته است. من تصاویری ازصد و بیست هزار نفر از آنها را دیدم و کتابی در خانه‌ام دارم که اسامی بیست هزار نفرشان را لیست کرده و کاملاٌ مستند است. در سال شصت و هفت آنهاسی هزار نفر را در دو ماه کشتند

 

 

 

 

وقتی یک دیکتاتوری قرار است به پایان سلام کند
عکس هایی از امیراحمدی نایاکی و لابی معروف ملاها‌ (جمهوری اسلامی) در آمریکا که روزی کاندید ریاست جمهوری در رژیم ملایان بود و همچنین با احمدی‌نژاد و جواد ظریف عکسهای یادگاری انداخته اکنون با شنیده شدن بوی الرحمان رژیم تبدیل برانداز شده است.

 

 

 

 

گزارش العربیه از تظاهرات بزرگ مخالفان رژیم جمهوری اسلامی در استکهلم برای همبستگی با مردم ایران
هزاران تن از ایرانیان مخالف رژیم روز 20 ژوئیه 2019 تظاهرات گسترده در استکهلم پایتخت سوئد برگزار کردند. به گفته منابع العربیه به نقل از برگذار کنندگان این تظاهرات، این تجمع گسترده اعتراضی در ادامه سلسله‌ای از تظاهرات اعتراض‌آمیز ایرانیان در بروکسل، واشنگتن و برلین، که هم‌اکنون در جریان است، برگذار می‌شود.
برگزارکنندگان این تظاهرات عنوان این تجمع بزرگ اعتراضی را «همبستگی با قیام و مقاومت مردم ایران» نام گذاشته، می‌گویند این تظاهرات با هدف اعلام حمایت از «کانون‌های شورشی» و «ارتش آزادیبخش ملی» و برای تحقق یک ایران آزاد و آباد برپا شده است. در تظاهرات روز شنبه در استکهلم شماری از شخصیت‌های سیاسی و نمایندگان پارلمان اروپا نیز با سخنرانی خود از مبارزه مردم ایران برای آزادی و دمکراسی اعلام حمایت کردند.
شنبه ۲۹تیر۹۸

 

 

 

 

 

photo_2019-07-22_14-01-35.jpg

انگلستان در پاسخ به توقیف نفتکش توسط رژیم ایران به تحریم ها فکر می کند

روزنامه تلگراف گزارش کرد، وزرای انگلیس طرح هایی را برای هدف قرار دادن ایران با تحریم ها آماده میکنند که در پی توقیف نفتکش با پرچم انگلستان در خلیج فارس توسط رژیم ایران اعمال میشود .
بنا به یک گزارش، جرمی هانت وزیر خارجه انتظار میرود روز یکشنبه تحریم های دیپلماتیک و اقتصادی را علیه رژيم ایران اعلام کند که شامل انسداد سرمایه ها و درپاسخ به این حادثه است .
انگلستان می تواند برای اعمال مجدد تحریم های سازمان ملل و اتحادیه اروپا علیه رژيم ایران پافشاری کند تحریم هایی که بدنبال توافق بر سر برنامه اتمی ایران درسال ۲۰۱۶برداشته شده بود.

 

 

 

 

photo_2019-07-22_14-00-24.jpg

 

احضار کاردار سفارت ایران در لندن در پی توقیف نفتکش انگلیس

وزارت امورخارجه انگلیس روز شنبه بیست ونهم  اعلام کرد که کاردار سفارت رژیم ایران در لندن را به دلیل توقیف نفتکش این کشور در تنگه هرمز توسط نیروهای ایرانی احضار کرده است.

 

 

 

 

 

 

بازتاب تظاهرات بزرگ مقاومت ایران در سوئد توسط خبرگزاری فرانسه
روز شنبه ۲۹تیر۹۸گتی ایمیج، سرویس عکس خبرگزاری فرانسه تا این لحظه سی و نه عکس از تظاهرات بزرگ ایرانیان و هواداران مجاهدین در برلین منتشر کرد.
سرویس عکس خبرگزاری فرانسه نوشت:
«رجوی از طریق تله كنفرانس در تظاهرات علیه دولت كنونی ایران در ۲۰ ژوئیه ۲۰۱۹ در استكهلم صحبت می‌كند. شورای ملی مقاومت ایران تظاهراتی علیه رژیم كنونی ایران در بروكسل، واشینگتن، برلین و استكهلم برگزار كرد…
آن‌ها از تغییر رژیم در ایران و حاکمیتی بر اساس لغو مجازات اعدام و ایجاد یک سیستم قانونی مدرن با قضات مستقل به عنوان بخشی از برنامه ده ماده‌ای مریم رجوی برای آینده ایران حمایت می‌کنند».

http://t.me/begoonah1
https://www.instagram.com/begoonah