منابع خبری گزارش داده‌اند آمارهای جدید کمیسیون اروپا حاکی از این است که تجارت بین رژیم و ۲۸عضو اتحادیه اروپا در سال جاری میلادی به یک چهارم مدت مشابه سال قبل کاهش یافته، جالب آن که در این دوره واردات اروپا از رژیم ۹۳درصد کاهش نشان می‌دهد و صادرات اروپا به رژیم ۵۳درصد کمتر شده است. علت افت کاهش صادارات رژیم به اروپا این است که بیشترین درصد صادرات رژیم به اروپا «نفت» بوده که به‌دنبال تحریم نفتی آخوندها به صفر رسیده است و همین امر رابطه رژیم با کشورهای امضاء کننده برجام را در بن‌بست قرار داده است.
رژیم از یک‌سو می‌خواهد با حفظ رابطه با این کشورها راهی برای دور زدن تحریم‌های نفتی بیابد و به همین علت به اینس‌تکسی که به‌قول خودشان «تنها خاصیتش تبادل نفت در برابر غذاست» تن داده تا شاید از همین منفذ راه نفسی برای رژیم‌شان باز کند. به همین منظور ظریف برای چندمین بار راهی اروپا شده است. این در حالی است که در درون رژیم تردیدهای جدی در مورد چشم دوختن به اروپا ابراز شده و می‌شود.

 

 

 

آسوشیتدپرس – اعتراض ایرانیان علیه حضور جواد ظریف خبرگزاری تصویری آسوشیتدپرس اعلام کرد:‌ معترضان و گروه‌های تبعیدی روز چهارشنبه در مقابل پارلمان سوئد گرد آمدند و به حضور جواد ظریف وزیر خارجه رژیم ایران اعتراض کردند. ظریف برای دیداری دو روزه به سوئد سفر کرده بود.
خبرگزاری تصویری اپا سوئد نیز خبر داد: تظاهر کنندگان ایرانی در بیرون ساختمان پارلمان سوئد با صدای بلند شعار می‌دادند و به دیدار جواد ظریف از استکهلم، سوئد اعتراض می‌کردند. آژانس تصویری خبرگزاری فرانسه گتی ایمیج نیز نوشت:‌ در حالی که جواد ظریف در مؤسسه بین‌المللی تحقیقات صلح استکهلم سخنرانی می‌کرد، معترضان ایرانی در بیرون شعارهایی را فریاد می‌کشیدند.

 

 

 

http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah