رودی جولیانی: اشتباه نکنید، روحانی از احمدی‌نژاد بیشتر آدم کشته است رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک در گفت‌وگویی با صدای آمریکا و در مورد بحث مذاکره با ایران گفت:‌ یکی از کارهای خیلی موثر این است که امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه بایستد و بگوید جلوی پول دادن کشورش به تروریست‌ها را می‌گیرد. اگر به ایران پول بدهید،‌ یعنی به تروریست‌ها پول داده‌اید و ایران بزرگترین حامی تروریسم در جهان است. در نتیجه این اروپا است که باید بیدار شود و بداند اگر به ایران پول بدهند، خرج تروریسم می‌شود.
رودی جولیانی روز سه‌شنبه دوم مهر ماه و در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک گفت: متاسفانه باراک اوباما به ایران پول داد که شاید خطرناک‌ترین کاری باشد که در تاریخ ریاست جمهوری آمریکا روی داده است. حتی اگر بگویند این پول خودشان بوده، این پول باید به رژیم جدیدی داده بشود که حامی زنان باشد و مردمش را نکشد.
این‌ها قاتل هستند. اشتباه نکنید که روحانی یک آدمکش است. او بیشتر از محمود احمدی‌نژاد آدم کشته است و ۴۰ سال است که دارد این کار را می‌کند. بباید بدانید که دارید با یک آدمکش ملاقات می‌ کنید

 

 

 

photo_2019-09-25_11-28-04

لیبرمن: به نظر من پرزیدنت ترامپ نباید با حسن روحانی دیدار کند جو لیبرمن سناتور سابق دموکرات در مورد مذاکره احتمالی آمریکا با ایران گفت: به نظر من در حال حاضر رهبران جمهوری اسلامی ایران لیاقت دیدار با ریاست جمهوری آمریکا را ندارد.

آقای لیبرمن که رئیس نهاد «اتحاد علیه ایران اتمی» نیز است، روز سه‌شنبه دوم مهر ماه و در گفت‌وگویی اختصاصی با صدای آمریکا گفت: این را به این دلیل می‌گویم که آن‌ها هنوز به اقدامات خصمانه علیه همسایگانشان،‌ سرنگون کردن یک پهپاد آمریکایی، فرستادن یک پهپاد مرگبار به خاک اسرائیل و البته تازه‌ترین مورد آن حمله به تاسیسات نفتی عربستان سعودی ادامه می‌دهند.
سناتور سابق ایالت کانتیکت افزود: این رفتارهای جمهوری اسلامی ایران نباید پاداشش ملاقات با آمریکا باشد. هر کدام از این کارهایی که ایران کرده می‌تواند اقدام جنگی محسوب شود.

 

 

photo_2019-09-25_11-20-20.jpg

 

بوریس جانسون در دیدار با آخوند روحانی:نگران اقدامات تنش‌زای رژیم ایران در منطقه هستیم
به گزارش یورو نیوز سخنگوی نخست وزیر بریتانیا از قول آقای جانسون گفته است که او در دیدار با آقای روحانی ضمن یادآوری از «حمایت» کشورش از برجام، «نیاز به برقراری گفتگو از جمله درباره یک توافق جایگزین و قابل درک» را مطرح کرده است.
بوریس جانسون پیش از این نیز پیشنهاد امضای توافقی تازه درباره پرونده هسته‌ای ایران به جای برجام را مطرح کرده بود، اما ایران این پیشنهاد را رد کرده است.
نخست وزیر بریتانیا همچنین از روحانی دعوت کرد به لندن سفر کند. جانسون با تاکید بر اینکه لندن علاقه دارد درباره موضوعات بیشتری با ایران گفتگو کند، از روحانی خواست تا به لندن برود.
وی با اشاره به اینکه بریتانیا نگرانی‌های جدی درباره بازداشت اتباع دوگانه در تهران دارد خواهان آزادی فوری نازنین زاغری شد.
نخست وزیر انگلستان همچنین ضمن ابراز نگرانی شدید از آنچه او «اقدامات ثبات‌زدای ایران در منطقه» خواند از روحانی خواست اقدامات لازم برای کاهش تنش‌ها در منطقه و خلیج فارس را فراهم سازد.

 

photo_2019-09-25_11-20-05.jpg

ماکرون رژیم ایران نباید به بمب اتمی دست پیدا کند امانوئل ماکرون رئیس‌جمهور فرانسه در سخنرانی خود در مجمع عمومی ملل ‌متحد تصریح کرد رژیم ایران هرگز نباید به بمب اتمی دست پیدا کند.
وی حمله به عربستان سعودی را یک اشتباه محاسبه نامید و گفت:‌ این حمله به‌روشنی وضعیت را تغییر داده و تهدید یک درگیری جدی را به وجود آورده است.
رئیس‌جمهور فرانسه تأکید کرد صلح در گرو یک حادثه یا اشتباه محاسبه قرار گرفته و تبعات آن برای منطقه بسیار جدی است.

 

photo_2019-09-25_11-21-01.jpg

 

 

توییت پمپئو در تاکید بر نقش بی‌ثبات کننده رژیم ایران

رژیم ایران هم‌چنان بزرگترین تهدید برای صلح و امنیت است – که تغییر نکرده است. ما باید با هم و با استفاده از تمام ابزارهایی که در اختیار داریم، همکاری کنیم تا ثبات و رفاه را به خاورمیانه بیاوریم و رژیم ایران را از منابع مورد نیاز برای درگیر شدن در رفتار بدخواهانه در سراسر جهان منع کنیم.

 

 

 

 

photo_2019-09-25_11-30-46.jpg

آنگلا مرکل: شرط رژیم ایران برای لغو تحریمها غیرواقع بینانه است
آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که برای شرکت در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک به سر می برد بعد از دیدار با دونالد ترامپ شرط رژیم ایران برای مذاکره با آمریکا را رد کرد
وی گفت:‌ از گفت و گو میان رژیم ایران و آمریکا استقبال می کنم؛ اما این که همه تحریم ها اول برداشته شوند و بعد گفت و گو صورت بگیرد، عملی نیست. فکر می کنم که این واقع بینانه نیست

 

 

 

چهارشنبه سوم مھر ٩٨

http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah