ششمین روز اعتصاب کارگران هفت تپه در اعتراض به اخراج همکارانشان
کارگران هفت‌تپه روزشنبه ۶ مهر ۹۸برای ششمین روز متوالی اعتصاب کردند.
کارگران در محل حیاط شرکت تجمع کردند و خواستار بازگشت به کار ۲۰ نفر از همکارانشان شدند

 

فیلمی دیگرازتجمع غارت‌شدگان موسسه سکه ثامن در تهران در اعتراض به غارت دارایی هایشان
امروز شنبه ۶ مهر۹۸

 

 

تجمع غارت‌شدگان موسسه سکه ثامن در تهران در اعتراض به غارت دارایی هایشان
امروز شنبه ۶ مهر۹۸

 

 

 

 

photo_2019-09-28_11-37-43

تجمع گوجه کاران شاهرودی در اعتراض به نرخ پایین خرید گوجه و عدم همخوانی آن با قیمت بالای رب در بازار ،با بردن گوجه ها جلوی فرمانداری شاهرود

photo_2019-09-28_12-56-46.jpgتجمع فعالان محیط زیست محلهٔ کوجووار تبریز در اعتراض به آلایندگی کارخانه های مجاور
فعالان محیط زیست محلهٔ کوجووار تبریز روز جمعه ۵ مهر ماه در همایش پیاده‌روی خانوادگی شرکت کرده و اعتراض خود را نسبت به آلودگی هوای کلانشهر تبریز توسط شرکت‌های بزرگ شیمیایی پالایشگاه، پتروشیمی و پلی‌نار و توسعهٔ اخیر فعالیت‌های این شرکتها اعلام کردند.

جمعه ششم مهر

 

 

photo_2019-09-28_12-56-36.jpg

تجمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی «بهشتی» در تهران در برابر وزارت بهداشت، در اعتراض به تعیین «میرزای رزاز» به ریاست دانشکده علوم تغذیه و با خواست برکناری او

شنبه ۶ مهر۹۸

 

 

photo_2019-09-28_13-36-35.jpg

مسدود شدن جاده گنبد به کلاله از سمت روستای کوچک یورت شیخان، توسط اهالی روستا در اعتراض به بد قولی کارگزاران رژیم در نصب سرعتگیر

جمعه پنجم مهر۹۸

 

 

 

سخنرانی نخست وزیر آلبانی علیه رژیم ایران در سازمان ملل
ادی راما نخست وزیر آلبانی در سخنرانی خود گفت: آلبانی علیه فعالیتهای غیر قانونی رژيم ایران که علیه منافع ملی این کشور بوده، ایستاد. توطئه‌های رژيم ایران علیه اپوزیسیون مجاهدین خلق در آلبانی را خنثی کرده و آلبانی با کشورهایی ایستاده است که قربانی دشمنی رژيم ایران در دریا و خشکی هستند.
یادآوری میشود که آلبانی پیشتر سفیر تروریست رژیم ایران را به همراه کاردار و یکی دیگر از عناصر اطلاعاتی از تیرانا اخراج کرد.

 

 

وزیر خارجه سابق لهستان: توافق هسته‌ای ایران دارد به تاریخ می‌پیوندد «رادوسلاو سیکورسکی» عضو پارلمان اروپا و وزیر خارجه سابق لهستان، در گفت‌وگو با بخش فارسی صدای آمریکا گفت که «واضح است که توافق هسته‌ای ایران دارد به تاریخ می‌پیوندد، و این لزوما چیز خوبی نیست.»
آقای سیکورسکی روز چهارشنبه سوم مهر ماه در حاشیه «نشست ایران ۲۰۱۹» به میزبانی سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» در نیویورک گفت: «رژیم‌هایی که زیر فشار شدید هستند، گاه دست به کارهای خطرناکی می‌زنند. به نظر من، ما در روابط‌مان با ایران وارد مرحله بسیار خطرناکی شده‌ایم.»
رادوسلاو سیکورسکی افزود که شخصا هیچ‌وقت به کارآمدی ساز و کار مالی اروپا موسوم به اینستکس، که امسال به منظور محافظت از بازرگانی شرکت‌های اروپایی با ایران در برابر تحریم‌های آمریکا راه اندازی شده، امیدوار نبوده است.
او افزود: «ما می‌دانیم که وقتی شرکت‌ها و بانک‌های اروپایی میان تجارت با ایالات متحده یا تجارت با ایران ناگزیر به انتخاب یکی شوند، با تصمیم سختی روبرو نیستندو آمریکا را انتخاب می‌کنند.

 

 

ساعت ها پیاده روی برای پر کردن مشکی آب
مردم روستای زنگو در استان خوزستان با ۷۰ خانواده که ۵ کیلومتر بیشتر با کارون فاصله ندارد باید ساعت ها مسیر پیاده بروند ودر صف آ ب منتظر باشند تا مشک خود را ازآب پرکنند

 

http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah