سخنان ابراهیم عباسی منجزی از کارکنان نیشکر هفت تپه در هشتمین روز تجمع کارگران در اعتراض به اخراجها و احضارها و خصوصی سازی
دوشنبه ۸مهر

 

فیلم تجمع اعتراضی کارگران مجتمع کشاورزی صنعتی نیشکر هفت تپه، در هفتمین روز از مجموعه اعتراضاتشان با هدف بازگشت به کار بیست تن از همکارانشان روز یکشنبه ۷ مهرماه ۱۳۹۸

 

 

 

ادامه اعتصاب کارگران هفت تپه علیرغم احضار وتهدیدها

بر اساس گزارش رسیده امروز دوشنبه هشتم مهر کارگران هفت تپه همچنان به اعتصاب خود ادامه دادند.کارگران اعتصابی مثل روزهای گذشته در محوطه صنعتی شرکت دست به تجمع زده اندبه‌دنبال اعتراض و اعتصاب کارگران نیشکرهفت‌تپه به اخراج ۲۰تن از کارگران، وزارت اطلاعات آخوندی حدود ۴۰نفر از کارگران این شرکت را احضار کرد.

وزارت اطلاعات رژیم از کارگران خواست ساعت ۱۱صبح خود را به محل پلیس امنیت شهر شوش معرفی کنند.

کارگران محروم نیشکر خواستند در تجمع امروز خود از کارگرانی که توسط رژیم آخوندی اخراج شده‌اند حمایت کنند. آنها گفتند اجازه نمی‌دهیم با اخراج و تهدید، اعتراضات قانونی و حق‌طلبانه ما را ساکت کنند.

این کارگران خواهان بازگشت به کار بی‌قید و شرط تمامی همکاران اخراجی خود هستند.

 

 

 

photo_2019-09-30_15-53-22.jpg

تجمع اعتراضی اعضای تعاون مسکن کارگران برق تهران

اعضای تعاونی مسکن کارگران برق تهران صبح روز دوشنبه ۸مهر مقابل دادگستری رژیم در شهرستان هشتگرد در استان البرز تجمع کردند.
اعضای تعاونی مسکن کارگران برق تهران بیست و هفت سال پیش اقدام به خرید زمین در فاز پنج هشتگرد کرده بودند، با این حال تعاونی قطعات مورد نظر را به خریداران تحویل نداده است.
معترضان همچنین گفتند: به‌تازگی بدون رضایت مالکان به‌صورت چراغ خاموش، شهرداری هشتگرد با تغییر نقشه‌هایی که در زمان خرید قطعات ترسیم شده بود، اقدام به حذف ۲هزار قطعه زمین از نقشه‌ها کرد.

 

 

 

photo_2019-09-30_15-51-58.jpg

تجمع اعتراضی رانندگان سرویس مدارس شهر یاسوج شماری از رانندگان مینی‌بوس سرویس مدارس شهر یاسوج امروز دوشنبه ۸ مهر ۹۸ در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان در بلوار بویراحمد این شهر دست به تجمع زدند.
یکی از رانندگان این مینی بوس ها بیان کرد: برای هر دانش آموز سالانه ۳۵۰ هزارتومان کرایه به ما داده می شود که نسبت به سایر نقاط کشور کم است. ۶ ماه از ۱۲ ماه سال بیکاریم، در این ۶ ‌ماه که بعنوان سرویس مدارس کار می کنیم، دستگاه‌های مختلف از جمله مدیر مدرسه، اتوبوسرانی، شهرداری، آموزش و پرورش، شرکت حمل و نقل، مالیات و بیمه از ما سهم می خواهند، در حالی که به ما خدماتی از جمله روغن خودرو و لاستیک ارائه نمی دهند

 

 

 

 

http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah