دومین روز تظاهرات مردمی در بغداد
امروز چهارشنبه ١٠مهر ۹۸، تظاهرات مردمی در بغداد علیه فساد، کمبود خدمات دولتی و دخالت‌های رژیم ایران در عراق ادامه پیدا کرد.
به گفته شاهدان عینی صدای تیراندازی در میدان تحریر بغداد به گوش می‌رسد. تظاهر کنندگان مسیرهای ظفریه و جاده بغداد-دیاله را مسدود کرده‌اند.
عادل عبدل المهدی، نخست‌وزیر عراق شب گذشته در بیانیه‌یی به شهروندان این کشور اطمینان خاطر داده اولویت‌های دولت او بر دستیابی به مطالبات مشروع متمرکز است و دولت در تلاش است خواسته‌های منصفانه شهروندان را برآورده کند.
در تظاهرات روز گذشته در بغداد ۵تن کشته و ۳۰۰تن از شهروندان مجروح شدند و همچنین تظاهرات مردم و جوانان تا پاسی از شب ادامه داشت.

 

دومین روز تظاهرات مردم عراق
مردم معترض خواهان پایان دادن به فساد در این کشور هستند و در ابتدا تظاهرات با حدود هزار نفر شروع شد اما به سرعت هزاران نفر به آن پیوستند.
این تظاهرات کاملا مسالمت آمیز از سوی مزدوران خود فروخته به خشونت کشیده شد و صدها زخمی و شماری کشته به جای گذاشت.

چهارشنبه ۱۰ مهر۱۳۹۸

 

 

 

فیلمی از درگیری های شدید بین نیروهای حشدالشعبی تحت امر رژیم ایران با معترضین مردمی در بغداد
تظاهرات مسالمت آمیز مردم علیه بیکاری و مشکلات معیشتی و نفوذ رژیم ایران در عراق امروز ۹ مهر ۹۸ در بغداد از سوی مزدوران رژیم با نام حشدالشعبی با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های جنگی به خشونت کشیده شده که در نتیجه آن طبق آخرین آمار ۲۸۸ نفر زخمی و ۴ نفر از معترضین کشته شده اند. هم اکنون اینترنت در بغداد قطع می‌باشد.

 

 

 

 

 

 

فیلمی دیگر از تظاهرات علیه بیکاری و نفوذ رژیم ایران در بغداد که از سوی «حشدالشعبی » با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های جنگی به خشونت کشیده شد.
تا کنون ۲۴۰ نفر مجروح شده اند.

 

 

تظاهرات هزاران نفر در بغداد علیه بیکاری و نفوذ مزدوران تحت امر رژیم آخوندها از جمله «حشدالشعبی»
روز سه شنبه نهم مرداد تظاهرات مسالمت آمیز با دخالت نیروهای حشدالشعبی به خشونت کشیده شد که در نتیجه ۲۴۰ نفر تا کنون زخمی شده اند
همچنین در روز چهارشنبه این تظاهرات ادامه دارد

 

 

 
چهارشنبه ۱۰ مهر۱۳۹۸

http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah