مردم عراق با شعار ایران بره بره (ایران بیرون) که منظور دخالت و سلطه رژیم آخوندها و سپاه پاسداران بر این کشور است؛ از بغداد آغاز و به شهرهای کربلا و بصره و… گسترش یافت.

تصویر بالا یاد آور همانندی قیام مردم عراق با قیام مردم ایران است. ماهیت قیام هم علیه فساد و اشغالگری رژیم آخوندها و مزدورانش است.

عراق پس از اشغال از سوی آمریکا و نیروهای ائتلاف به اشغال آخوندها در آمد و به راستی بوش و بلر و اوباما کاشتند و آخوندها و مزدورانشان درو کردند.

در طول این سالیان این رژیم ایران و سپاه تروریستی قدس به سرکردگی قاسم سلیمانی بوده که بر سرنوشت مردم عراق حکومت میکرده و جنایت و فساد را در این کشور گسترش داده که از جنس جنایت و فساد در ایران است. اکنون مردم عراق که عموما نیروهای جوان و فارغ التحصیلان بیکار هستند علیه فساد و بیکاری و علیه دخالت های رژیم ایران به میدان آمده اند.

نیروی مقابل آنها هم همان مزدوران حشد الشعبی و و دیگر مزدوران سپاه قدس هستند. با توجه به اینکه سیاست صدور بحران و ترویسم رژیم دروازه اش کشور عراق است.

 

تحولات سیاسی و اجتماعی و بین المللی در عراق و ایران به یکدیگر مربوط و در شکل و محتوا یک هدف را دنبال می کنند.

علیه نظام ولایت فقیه که ریشه تمامی بدبختی های مردم ایران و عراق ناشی از آن است می باشد. از این رو به خشونت کشیدن و کشتار وحشیانه تظاهرات مسالمت آمیز مردم عراق کار رژیم و مردورانش است. قیام مردم عراق هم سو هم هدف و یادآور قیام مردم ایران علیه رژیم اشغالر ولایت ققیه است. بازتاب و حمایت از آن و افشای جنایت های رژیم علیه مردم مطلوم عراق وظیفه هر ایرانی است.

خلق های برادر از تجاوزات رژیم آخوندها رنج می برند و سرنگونی این رژیم به این رنج و محنت پایان می دهد. خاورمیانه به صلح و ثبات و دوستی و برادری می رسد. درود مردم عراق که علیه ستم و اشغالگری آخوندها و پاسداران و مزدورانشان به پا خاسته اند.
چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۸

http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah