فیلمی از اعزام نیروی نظامی به عراق به بهانه مراسم اربعین در کربلا اما در اصل برای سرکوب قیام مردم عراق
چهارشنبه ۱۷ مهر ۹۸
امنیت مراسم اربعین بر عهده دولت عراق است نه یک دولت خارجی چرا رژیم با دست باز مانند یکی از استان های ایران هزاران نیروی نظامی به عراق می فرستد؟
آیا این خود دخالت همه جانبه و اشغال عراق از سوی رژیم ایران نمی رساند؟ آیا این بیانگر این نیست که حاکمان عراق دست نشاندگان رژیم ایران هستند؟
راستی چرا دولت آمریکا با این موضوع سازش و مماشات می کند؟

 

 

 

 

فیلمی دیگراز تجمع اعتراضی کارگران آذرآب دراراک

روز چهارشنبه ۱۷ مهر ۹۸

 

 

 

 

وضعیت امکانات آموزشی در خوزستان از زبان دانش آموزان
دبیرستان پسرانه امام حسین کوی گلدشت اهواز :
کولری برای دو کلاس
کلاس‌های بدون در
نداشتن تخته سفید

 

 

 

واردات انبوه خودروهای لوکس به کشور از سوی خودی ها و نزدیکان سرداران سپاه و امنیتی ها از زبان یک استاد دانشگاه
فرشاد مومنی استاد اقتصاد دانشگاه علامه: در برهه انعقاد قرارداد برجام، میزان واردات خودرو به ایران از کل واردات خودروی قاره آفریقا بیشتر بوده است!

 

 

 

 

 

جانباختن ۳ هموطن در بارندگیهای اخیر سیستان و بلوچستان
یکی از کارگزاران رژیم در استانداری رژیم در استان سیستان و بلوچستان اذعان کرد بارندگی‌های ۱۱روز اخیر در این استان ۳کشته در شهرهای دلگان، سرباز و کنارک بر جای گذاشته است.

photo_2019-10-09_10-54-14.jpg

 

 

گزارش تصویری  از اعتصاب و راهپیمایی کارگران کارخانه آذرآب اراک

امروز چهارشنبه ۱۷ مهر ۹۸

 

تهران.تجمع بازنشستگان درجلوی سازمان برنامه و بودجه رژیم – ۱۷مهر۹۸
بازنشستگان کشوری که بازنشستگان و شاغلین فرهنگی عمده آنها را تشکیل می‌دادند، امروز چهارشنبه ۱۷مهر ۹۸ در اعتراض به پاسخ نگرفتن به مطالبات به حق‌شان در مقابل سازمان برنامه و بودجه رژیم در تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند. جمعیت تجمع‌کنندگان در حال افزایش است.

در تراکتهایی که در دست تجمع‌کنندگان بود از جمله نوشته شده بود:
بازنشسته بپاخیز علیه رفع تبعیض
کو بهداشت کو درمان مرگ بر ظالمان
گرانی تورم بلای جان مردم

 

 

فیلمی از تجمع امروز بازنشستگان جلو اداره برنامه و بودجه و سخنرانی یکی از بازنشستگان در باره بی توجهی حکومت به معیشت مردم.
او می گوید معیشت مردم نه اولویت یک که در درجه چندم می باشد و بر ادامه تجمع تا رسیدن به حقوق خود تاکید می ورزد.
به این هموطن یاد آوری می کنیم که سرکوب و چپاول مردم و صدور بحران و تروریسم اولویت یک نظام می باشد. بنابر این انتظار معیشت مردم از این نظام بعد از ۴۰ سال انتظاری دور از واقعیت است.
چهارشنبه ۱۷ مهر ۹۸

 

 

تجمع امروز بازنشستگان و فرهنگیان مقابل اداره برنامه و بودجه در تهران
با شعار معلم زندانی آزاد باید گردد
چهارشنبه ۱۷ مهر ۹۸

 

 

اعتصاب و راهپیمایی کارگران کارخانه آذرآب اراک از ساعت ۹ صبح چهارشنبه ۱۷مهر۹۸ کارگران آذر آب اراک اعتصاب خود را با راهپیمایی درمحوطه تولید در داخل کارخانه آغاز کردند.این در حالیکه گارد ضدشورش و ماموران سرکوبگر نیروی انتظامی دورتادور کارخانه را محاصره کرده تا از ورود کارگران به خیابان وتجمعات خیابانیشان جلوگیری کنند.
کارگران نیز خطاب به پلیس ضدشورش که راه خروج کارگران را بسته‌اند، شعارهای خود را از جمله «آذرآب شد فدا با همه شایستگی؛ زیر بار ستم نمی‌کنیم زندگی»،«عزا عزاست امروز روز عزاست امروز؛ زندگی کارگر روی هواست امروز» سر می‌دهند
چهارشنبه ۱۷مهر۹۸

 

 

41783627_303.jpg

امروز چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸، جمعی از کارگران مجتمع کشت و صنعت هفت تپه، دست از کار کشیده و در مقابل ساتمان مدیریت این شرکت دست به تجمع زدند.

چهارشنبه ۱۷مهر۹۸

 

 

 

photo_2019-10-09_11-54-48.jpg

مدیران منقل وافوری جمهوری اسلامی؛ «علیرضا جعفری هرندی» معاون توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور در حال تریاک کشیدن با مدیران مناطق آزاد کشور رهبرشان که علی شیره باشد همه شیره کش می شوند بالام جان!

 

 

 

۹ اکتبر سالروز شهادت انقلابی بزرگ ارنستو چگوارا که شهرتش انقلاب بود
چه گوارا می‌گوید: «من یک ماجراجو هستم، اما نه از آنهایی که برای اثبات شجاعتشان زندگی را به‌ بازی می‌گیرند. من به‌دنبال مرگ نمی‌گردم، اما احتمال رویارویی با آن وجود دارد». و در جای دیگری گفته است: «کسانی که سازش نمی‌کنند، می‌میرند، اما مرگشان عین حیات و زندگیست».
«من نه یک مسیحی هستم و نه یک بشردوست. من هرچیزی به جز یک مسیحی هستم، آن بشر دوستی که در مقایسه با باورم دارم بی‌ارزش به‌نظر می‌رسد. من به‌جای این‌که اجازه بدهم به یک صلیب میخکوبم کنند، با هر سلاحی که دستم به آن برسد پیکار خواهم کرد… در یک انقلاب، انسان یا پیروز می‌شود یا می‌میرد، اگر آن انقلاب واقعی باشد…
ما نباید نزد مردم برویم و بگوییم ما آمده‌ایم تا شما را زیر بال وپر خود گرفته و فقیر نوازی کنیم، یا علم خودمان را به شما تعلیم دهیم، کمبود فرهنگتان، جهلتان را از مسائل ابتدایی و اشتباهاتتان را به خودتان گوشزد کنیم. به جایش باید با ذهنی پژوهنده و روحی فروتن، از منبع عظیم دانایی و خرد مردم بهره بگیریم».

 

 

 

 

http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah