اعتراض اهالی محله مراد آباد شهر چابهار بدلیل ﻗﻄﻌﯽ ﺑﺮﻕ منزلشان
شماری از اهالی محله مرادآباد چابهار صبح چهارشنبه ۸آبان در تجمعی ﺍﻋﺘﺮﺍضی روبروی فرمانداری چابهار خواستار تعیین تکلیف وضعیت برق محله شان شدند!
🔹چند روز قبل که ، ماموران رژیم در اداره برق چابهار اقدام به قطع برق چندین خانوار از این محله کردند،که ناراحتی اهالی این محله را به دنبال داشت!
محله مراد اباد یک محله فقیر نشین از هموطنان بلوچ ،بدون هیچ امکانات رفاهی می‌باشند. چهارشنبه ۸ آبان ۹۸

photo_2019-10-30_12-01-02

 

فیلمی از حمله یک پاسدار وحشی خامنه ای به یک دختر در پارکی در شهر ری که بدون روسری بود
مردم چرا نشستین؟!
جواب این وحشی گریها قیام است و خیزش و مجازات این وحوش
مردم عراق در برابر گلوله های این مزدوران می ایستند و آنها را دستگیر و مجازات می کنند.
راه نجات در قیام است و جنگیدن با هر قیمت

 

 

 

تجمع پرسنل بیمارستان موسوم به خمینی در کرج
روز چهارشنبه ۸ آبان ۹۸ پرسنل بیمارستان موسوم به خمینی در کرج در اعتراض به پاسخ نگرفتن در مورد مطالبات ‌شان در خیابان موسوم به بهشتی این شهر تجمع کرده و عبور و مرور خودروها را دچار اختلال کردند.

 

 

 

فیلمی از نمایشگاه دادخواهی قتل عام زندانیان سیاسی در تابستان ۶۷
شب سه شنبه هفتم آبان ۹۸درپاریس

 

photo_2019-10-30_11-16-24

ادامه تحصن اعتراضی سها مرتضایی دانشجوی ستاره دار و محروم از تحصیل در محوطه دانشگاه امروز چهارشنبه ۸ آبان ماه ۱۳۹۸، دوازدهمین روز از تحصن سها مرتضایی, دانشجوی محروم از تحصیل که با رتبه ۱۰ کنکور سراسری به دلیل فعالیتهای صنفی دانشجویی ستاره‌دار شد در مقابل دانشگاه تهران تحصن کرده است.
این فعال دانشجوئی در اواخر شهریورماه ۱۳۹۶ توسط شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به ریاست “ماشالله احمدزاده” به تحمل ۶ سال حبس تعزیری و ۲سال محرومیت از عضویت در احزاب و گروه‌ها و دسته‌جات سیاسی محکوم شد و در تاریخ ۱۳ شهریور ماه ۱۳۹۸، از ادامه تحصیل وی در رشته علوم سیاسی و روابط بین الملل ممانعت بعمل آمد. واقعا بی غیرتی است دیدن سها و تحصنش به تنهایی و رفتن سر کلاس! وقنی آینده ای در زیر سلطه حکومتی فاسد وجود ندارد و بسیاری از کارتن خوابها مدارک تحصیلی بالا دارند. تحصیل و درس هر دانش آموز و دانشجو مبارزه برای آزادی و حقوق مدنی و شهروندی است. به قول زنده یاد صمد بهرنگی: راه که بفتیم ترسمان می ریزد!

 

ترانه خبردار کاری از یک هموطن پناهجو به نام فرزاد ارسالی به کانال «بگونه»

 

کتک خوردن چندین آخوند و مسئولین مس سونگون از دست زنان سونگونی
بنابه این گزارش مجتمع مس سونگون در راستای کتمان ظلمی که در حق اهالی بومی روستای سونگون می کند اقدام به کلنگ زنی مسجدی در محله رضوانشهر تبریز می کند که در این میان حضور زنان سونگونی برنامه آنها را به هم می زند. زنان سونگون با این تحلیل که معدن مس نزدیک ۳۰ سال است که حق آنها را نمی دهد پس با کدامین منطق با پول اهالی سونگون و با وجود بیکاری و فقر جوانان سونگونی اقدام به ساخت مسجد می کند؟!
با کتک زدن آخوندها و مسئولین مس سرنگونی این برنامه را به هم می زنند.
چهارشنبه ۸آبان ۹۸

 

photo_2019-10-30_12-06-21.jpg

فیش حقوقی ٩٩ میلیون تومانی حمیدرضا عراقی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران! او در ابتدای دولت روحانی در اقدامی ریاکارانە از دریافت یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی انصراف داد! این یعنی منت هم گذاشته و بذل و بخشش کرده!

 

62CEA489-1C17-49A1-AE00-688013E6B7BD_cx0_cy27_cw0_w408_r1_s.jpg

تاخیر و تعلل در آزادی اسماعیل بخشی
گفته می‌شود تا این لحظه آزاد نشده است.
وکیل اسماعیل بخشی با بیان اینکه احتمالا او امروز – چهارشنبه – با قرار وثیقه آزاد می‌شود، گفت: به خاطر تعللی که دادسرای دزفول در جهت تودیع وثیقه داشت؛ آزادی اسماعیل بخشی به تاخیر افتاد.
فرزانه زیلابی در گفت‌وگو با انصاف نیوز گفت: با توجه به نیابت داده شده به دادسرای دزفول و به دلیل تعللی که دادسرای دزفول در ارسال نامه مربوط به تودیع وثیقه به شعبه سی و شش دادگاه تجدیدنظر استان تهران داشتند، آزادی آقای بخشی با تٱخیر مواجه شد اما امروز نامه به زندان واصل شد و شرایط آزادی ایشان در بعدازظهر امروز فراهم می باشد و دیگر نباید مانعی برای آزادی ایشان وجود داشته باشد»

 

photo_2019-10-30_12-24-44.jpg

روز سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۸، جمعی از کارگران دهکده تفریحی ویلایی عمران زاینده‌‌رود، در اعتراض به عدم ساماندهی وضعیت اشتغالشان در محوطه این مکان تفریحی در شهر چادگان واقع در استان اصفهان، دست به تجمع زدند.

تجمع کنندگان که تعدادشان به بیش از ۱۰۰ نفر میرسد، ضمن اعتراض به نداشتن امنیت شغلی و همچنین مطالبات مزدیشان، خواستار پیگیری مسئولین و تعیین تکلیف وضعیت اشتغال کارکنان خدماتی این دهکده شدند.