photo_2019-11-01_14-04-31.jpg

سهامرتضایی دانشجوی ستاره دار اعتصابی با انتشار این عکس در توئیتر نوشته:
فعالیت صنفی در جریانست و تا احقاق تمامی حقوق دانشجویان تداوم می‌یابد.
چنانچه من نشسته در صحن دانشگاه تا استیفای حق تحصیلم سکوت نخواهم کرد.
آنچه مردنی است سرکوب است و فعالیت صنفی کمر خم نخواهدکرد.
ایستاده زیر تازیانه‌های ظلم، اما در تکاپو! دستان اختناق فشرده بر گلویش، لیکن در فریاد
جمعه ۱۰آبان ۹۸

 

 

 

photo_2019-11-01_14-04-55.jpg

راه اندازی آسانسور شخصی برای اتاق فرماندار اشتهارد در شرایطی که تنها بیمارستان این شهرستان حتی یک آسانسور برای جابجایی بیماران و مراجعین ندارد.

 

 

 

 

 

 

photo_2019-11-01_14-06-17.jpg

دیدار با گوهر عشقی «مادر پر افتخار شهید ستار بهشتی» به مناسبت هفتمین سالگرد شهادت کارگر شریف و شجاعی که تن به ذلت نداد، و ملت ایران را به قیام برای آزادی و آزادگی فراخوند..
زمان: دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸ از ساعت ۳ تا ۵ بعد از ظهر
مکان: رباط کریم، شیریندر، خیابان دانش، پلاک ۲۶

 

 

 

photo_2019-11-01_14-10-59

پسر حداد عادل هستند
همون که باباش میگه ایجاد مدرسه خصوصی کاری غیر عادلانه نیست! همونیکه مامان باباش برای «ژن خوبش» مدرسه ی خصوصی تأسیس کردن که بتونه درس بخونه….
ببینید ‏نتیجه تحصیل در بیش از صد مدرسه خصوصی و انتفاعی از ایشان چه ساخته که یک تنه در ده جا حضور دارند و کار فرهنگی‌ تمیز انجام میدن!!
بله، پس تحصیل کرده های ایرانی که کارتن خوابی و کولبری و دست فروشی می کنند یا بیکار هستند و یا سالی چهل هزار نفرشان مجبورند ایران را ترک کنند و یا مانند سها مرتضایی ستاره دار و محروم از ادامه تحصیل می شوند یا زندانی و اعدام، به این دلیل است بابا مامانهایشان برایشان مدرسه خصوصی نساختن و به دلیل نداشتن ژن خوب نا موفق بوده اند!

جمعه ۱۰ آبان ۹۸

 

 

فیلمی از مراسم یادبود زنده یاد ⁧ ریحانه جباری  از سوی جمعی از فعالان مدنی و دوستداران او در بهشت زهرا ی تهران این مراسم در سوم آبان ۹۸ برگزار شده است.

 

 

 

 

سیل در تربت حیدریه جان یک هموطن را گرفت
پنجشنبه ۹ آبان ۹۸ بدنبال وقوع سیل در تربت جام یک هموطن کشته و یک نفر دیگر مفقود شد. یک خودرو در محدوده دانشگاه وحدت از جاده منحرف و به داخل یک کانال سقوط کرد که منجر به کشته شدن یک هموطن و مفقود شدن یک تن دیگر شد. این سیل حوالی ساعت ۷ شب به وقت ایران رخ داد.

 

 

 

 

 

همسر حداد عادل:آقازاده می خواست بره رشته انسانی، مدرسه خوب نبود، خودمان مدرسه تاسیس کردیم در حالیکه بسیاری از کودکان مردم ایران به دلیل فقر از درس خواندن محروم و بسیاری در کپرها و طویله ها و … درس می خوانند!

 

 

photo_2019-11-01_14-06-22.jpg

 

کمپین مخالفت با انتقال آب دریاچه خزر به سمنان
گروهی از مردم شهر بهشهر مازندران در مخالفت با انتقال آب دریاچه خزربه سمنان کمپین وکمربند اعتراضی تشکیل دادند. پنجشنبه ۹ آبان ۹۸

 

 

 

اعتراض مردم محلی به انتقال یکی از سرشاخه های هلیل رود، کندرتیل، به سد صفارود
سدی که ظاهرا هدف از ساخت آن تامین آب صنایع فولاد و … در جوار شهر کرمان است.«هلیل رود» بزرگترین رود جنوب شرقی ایران از بلندیهای شهرستان بافت سرچشمه می گیرد و با گذر از جیرفت، قلعه گنج، عنبرآباد و رودبار به تالاب بزرگ جازموریان وارد میشود. اما در دو دهه گذشته این رود در نیمه راه جای خود را به خشکی داده است.
پنجشنبه ۹آبان ۹۸

 

 

 

 

photo_2019-11-01_14-06-09.jpg

افشاگري پسر فتاح، رییس بنیاد مستضعفان از مدرسه حداد عادل :
مدرسه حداد عادل برای بنیاد مستضعفان است و سالهاست اجاره ای بابت آن پرداخت نشده. حتی به بهانه آن زمینی از آقای قالیباف به بهای مفت خریداری و تغییر کاربری داده شده است. داستان این است که حاج خانم طیبه_ماهروزاده همسر حداد_عادل واسه ژن خوبشون مدرسه پیدا نکردن! بعد رفتن با مجوز خامنه‌ای ۱۰۰ مدرسه [غیرانتفاعی] به نام«فرهنگ»رو تأسیس کردن! همسر حداد عادل:آقازاده می خواست بره رشته انسانی، مدرسه خوب نبود، خودمان مدرسه تاسیس کردیم.
برنامه زاویه شبکه چهار

آنهایی که در دوران ابتدایی ریاضیات کلاس پنجم و ششم خوانده اید! لطفا پیدا کنید مدرسه دزد و مدرسه فروش و تعداد مدرسه ها را! و به قول یک هموطن:رئیسی که مدعی مبارزه با فسادی بفرما بغل گوشتان هست!

 

 

photo_2019-11-01_14-06-05.jpg

تجمع وتحصن کارگران راه آهن بندرعباس به دلیل دریافت نکردن حقوق ووعده های دروغ از کارگزاران حکومتی
کارگران دو روزاست که سرکارحاضر نمی شوند .تراورس حقوق کارگران راه آهن را پرداخت نکرده است ، کارخانه های اندیمشک وکرج که از ماه ۴ حقوق کارگران را پرداخت نکرده اند ووکارگران مناطق دیگر هم نصف ونیمه حقوق خود را گرفته اند.
کارگران و زحمتکشان میهن، مردم ایران تنها راه نجات قیامی انقلابی و متحد مانند مردم کشورهای عراق و لبنان است.
اگر همه اقشار در همه شهرها از کوچک و بزرگ و پیر و جوان و زن و مرد به خیابان بیایید و مرگ یک بار و شیون یک بار بگوئید، خامنه ای و پاسدارانش هیچ غلطی نمی توانند بکنند. به قدرت خود ایمان بیاورید و بر ترس از سرکوب نهادینه شده غلبه کنید.

 

 

طنز نوحه خامنه ای برای غزه و لبنان و …