روز شنبه ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۸عسل محمدی از اعضای نشریه اینترنتی دانشجوئی گام و از متهمان پرونده موسوم به هفت تپه که چندی پیش در پی افزایش قرار وثیقه قبلی به دستور “محمد مقیسه” قاضی شعبه ۲۸ دادگاه  تهران بازداشت شده بود پس از تامین مبلغ وثیقه بطور موقت و تا اتمام مراحل دادرسی از بند زنان زندان اوین آزاد شد.

 

 

تجمع نانوایان شهرستان اشتهارد کرج شنبه ۱۱ آبان ۹۸ جمعی از نانوایان شهرستان اشتهارد کرج در اعتراض به عدم تغییر قیمت نان، در مقابل فرمانداری شهر تجمع کردند.

 

photo_2019-11-02_16-16-20.jpg

 

 

بابل – اعتراض به انتقال آب دریای خزر
۱۱آبان

photo_2019-11-02_13-16-38

 

شعبه مدرسه فرهنگ در لرستان که پولش خرج ساختن مدارس خصوصی برای ماهروزاده شد
ماهروزاده همسر حداد عادل گفته بودکل تهران رو گشتیم و مدرسه ای در شان فرزندمون پیدا نکردیم! برای همین رفتیم و مدرسه غیر_انتفاعی تاسیس کردیم!
یعنی با پولی که باید خرج این مدارس می شد!
راستی با دیدن و شنیدن این حرف ها و نگاهی به فقر و سیه روزی مردم و این همه دزدی و چپاول نسبت به کسانی که در ییلاق و قشلاق بین اروپا و آمریکا و کانادا و ایران هستند و می گویند ما برای زندگی بهتر آمدیم و سریالهای تلویزیون رژیم را نگاه می کنند و با فرهنگ لمپنی و لودگی که این روزها مُد شده باهاتون حرف می زنند چه احساسی پیدا می کنید؟!
وقتی می بینید یک زن عراقی با داشتن دکترا از آمریکا بلند می شود و خود رو به قیام مردمش علیه فساد و دیکتاتوری و دخالت های رژیم در کشورش می رساند.

 

 

 

photo_2019-11-02_13-41-53.jpg

 

سها مرتضایی همچنان در تحصن
سها دانشجوی ستاره دار مقطع کارشناسی ارشد در رشته علوم انسانی، سیزدهمین روز تحصن خود را در اعتراض به محروم شدن از تحصیل در مقطع دکترا، در محوطه‌ی دانشگاه تهران برگزار کرد.
شنبه ۱۱ آبان ۹۸

 

photo_2019-11-02_13-40-26.jpg

تجمع کارگران مخابرات تبریز
امروز شنبه ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۸، جمعی از کارگران شاغل و بازنشسته‌ مخابرات تبریز در مقابل ساختمان مخابرات منطقه آذربایجان شرقی به علت عدم اجرای قانون آیین‌نامه مصوب سال ۱۳۹۸ تبدیل قراردادی‌ها به رسمی و عدم اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل در مخابرات تجمع کردند.

 

 

photo_2019-11-02_13-39-47.jpg

تجمع اعتراضی کارگران نیشگر هفت تپه
کارگران نیشگر هفت تپه در اعتراض به عدم پرداخت سنوات سالهای ۹۶ و۹۷ در مقابل دفتر مدیریت شرکت دست به تجمع اعتراضی زدند .
عکس آرشیو
شنبه ۱۱آبان ۹۸

 

 

photo_2019-11-02_13-37-26

واکنش تد کروز به درخواست ظریف برای بازگشت آمریکا به برجام
تد کروز سناتور جمھوری خواه : البتە کە می خواھد. توافق فاجعە بار ھستەای اوباما با ایران، پیروزی بزرگی برای ایران بود. بە ھمین دلیل من و لیندزی گراھام در حال کار بر پروژەای ھستیم کە معافیتھای ھستەای جمھوری اسلامی را پایان دھد و توافق ھستەای را یکبار و برای ھمیشە دور بیندازد.
شنبه ۱۱آبان ۹۸

 

 

t.me/begoonah1
instagram.com/begoonah