شامگاه یکشنبه ۱۹آبان ۹۸ به‌دنبال کشته شدن مرموز یک شاعر اهوازی  در شادگان خیابان اصلی شهر توسط جوانان بسته شد. آنها با ریختن درخت و آشغال و پاره‌های سنگ و هم‌چنین با روشن کردن آتش خیابان اصلی این شهر را بستند.

صبح روز یکشنبه ۱۹آبان ۹۸ یک شاعر اهوازی به‌نام حسن حیدری، فرزند ناصر ۲۹ساله،به طرز مشکوکی در بیمارستان جان خود را از دست داد.

یکی از بستگان حیدری می‌گوید: در ابتداء حسن حس کرد که مسموم شده، نصف شب او را به بیمارستان منتقل کردیم و در همان لحظات اولیه پرستاران سعی کردند به او کمک کنند اما بامداد امروز دچار تشنج شد. او اضافه کرد: امروز صبح وضعیت او خیلی وخیم شد و به ما گفتند در اثر سم سکته کرد و جان خود را از دست داد.
حسن از سلامت خوبی برخوردار بود و جوان تنومند و سالمی بود و از هیچگونه بیماری یا مشکلات قلبی که سبب سکته می‌شوند، رنج نمی‌برد. بستگان حسن حیدری، نهادهای امنیتی رژیم آخوندی را عامل مرگ مشکوک این جوان میدانند.

حسن حیدری یکی از شاعران اهوازی که چندین بار به‌دلیل شعرهای حماسی و ملی و انتقاد از خرافات در مذهب سلطه حاکم و نقد سیاست‌های روحانیان در ایران، توسط اداره اطلاعات اهواز بازداشت شد و آخرین بار در مردادماه ۱۳۹۷ بازداشت شد و سپس با قرار وثیقه آزاد شد.

 

 

 

http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah