طبق اخبار دریافتی از اهواز، اداره اطلاعات و امنیت اهواز، حسین حیدری برادر حسن حیدری را برای گرفتن اعتراف اجباری احضار کرده‌اند.

اعضای این خانواده‌ شدیدا تحت فشار هستند که اعلام کنند مرگ حسن حیدری(شاعر جوان اهوازی) به علت سکته‌ی مغزی بوده و نشانی از مسمومیت یا علائم غیرطبیعی وجود نداشته است.
صبح روز یکشنبه ۱۹آبان ۹۸ یک شاعر اهوازی به‌نام حسن حیدری، فرزند ناصر ۲۹ساله،به طرز مشکوکی در بیمارستان جان خود را از دست داد.
یکی از بستگان حیدری می‌گوید: در ابتداء حسن حس کرد که مسموم شده، نصف شب او را به بیمارستان منتقل کردیم و در همان لحظات اولیه پرستاران سعی کردند به او کمک کنند اما بامداد امروز دچار تشنج شد. او اضافه کرد: امروز صبح وضعیت او خیلی وخیم شد و به ما گفتند در اثر سم سکته کرد و جان خود را از دست داد.
حسن از سلامت خوبی برخوردار بود و جوان تنومند و سالمی بود و از هیچگونه بیماری یا مشکلات قلبی که سبب سکته می‌شوند، رنج نمی‌برد. بستگان حسن حیدری، نهادهای امنیتی رژیم آخوندی را عامل مرگ مشکوک این جوان میدانند. حسن حیدری یکی از شاعران اهوازی که چندین بار به‌دلیل شعرهای حماسی و ملی و انتقاد از خرافات در مذهب سلطه حاکم و نقد سیاست‌های روحانیان در ایران، توسط اداره اطلاعات اهواز بازداشت شده بود.

 

 

دوشنبه ۲۰آبان ۹۸

http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah