photo_2019-11-12_21-26-09.jpg

مجله تایم با چاپ عکسی از علی خامنه ای، او را پس از هیتلر و استالین «آیت الله جنگ» نامید.

 

 

 

 

تجمع گروهی از مهندسان شیراز مقابل شهرداری در اعتراض به صدور مجوز برای ساخت و ساز در باغات شیراز و همچنین اجازه دخالت به افراد بدون صلاحیت در امور فنی ساخت و ساز ساختمان
۲۱ آبان ماه ۹۸

 

 

photo_2019-11-12_21-23-09.jpg

گزارش مردمی به بگونه از مدرسه ابتدایی غیر انتفاعی دخترانه مشکات در استان قزوین دانش آموزانی را که شهریه شان را دیر پرداخت میکنند، از همه دانش آموزان جدا کرده و در حیاط مدرسه نگه میدارد.
آیا اینگونه برخورد با دانش آموزانی که در سنین پایین هستند با روش تربیتی درست تناسبی دارد؟این تاثیر مخرب را که در ذهن کودکان با این شیوه برخورد ایجاد میشود ، چه کسی پاسخگو خواهد بود؟
آیا مسئولین مدرسه نمیتوانند مشکلات و بحث شهریه را با والدین دانش آموزان در میان بگذارند تا دانش آموزان فقط به تحصیل و آموختن دانش متمرکز شوند؟

سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸

 

 

 

photo_2019-11-12_21-20-52.jpgتجمع کارمندان برکنار شده موسسه اعتباری وحدت مقابل سرپرستی ملل در چهار راه مطهری مشهد
سه شنبه ۲۱آبان ۹۸

 

 

 

photo_2019-11-12_21-21-14

تجمع کارمندان بازنشسته مخابرات یزد برای پیگیری مطالبات صنفی سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸

 

 

 

 

 

فیلم و عکس ارسالی از معلمی که هر روز دانش آموزان را کتک می زند
این فیلم از هنرستان فنی شهید بهشتی در شهرستان رباط کریم کلاس یازدهم رشته مکانیک در روز روز ۱۳آبان ماه سال ۱۳۹۸ است. یعنی درست در روز
دانش آموز این معلم که اسمش فرهانی است دانش آموزان را با سیلی زدن و فحاشی تنبیه می کند.
دانش آموزان با ارسال این فیلم خواسته اند جلو این رفتار وحشیانه از سوی یک معلم که باید به آنها درس بدهد و اخلاق و آداب و معاشرت اجتماعی بیاموزد و نه اینکه اینگونه با آنها با خشونت و تحقیر رفتار کند گرفته شود.
سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸

 

photo_2019-11-12_12-41-36.jpg

 

 

 

 

 

 

 
روز سه شنبه ۲۱ آبان ماه ۹۸ بدنبال تجمع بازنشستگان لشکری و کشوری و همچنین غارت‌شدگان موسسه کاسپین در مقابل مجلس ماموران نیروی انتظامی و ماموران لباس شخصی در وحشت از گسترش اعتراضات مردمی، مانع ادامه تجمعات شده و تجمع‌کنندگان را متفرق کردند.
شماری از تجمع‌کنندگان بازداشت شده و توسط ون هایی که از قبل آماده شده بود به نقطه نامعلومی منتقل شدند.
ماموران حکومتی زنان و مردان سالمند و بازنشسته را با باتوم مورد ضرب و شتم قرار دادند.
آنها همچنین کلیه دستفروشی‌ها و سرویس‌های بهداشتی و مغازه‌های منطقه اطراف مجلس را بسته بودند تا کسی از تجمع‌کنندگان نتواند وارد آنها بشود.
از ابتدای صبح امروز شماری از بازنشستگان کشوری و لشکری بار دیگر برای دومین روز متوالی دست به تجمع اعتراضی مقابل مجلس زدند. همزمان غارت‌شدگان موسسه کاسپین نیز در اعتراض به غارت دارایی اموالشان در مقابل مجلس تجمع کردند.
ماموران امنیتی که برای سرکوب تجمع بازنشستگان و غارت شدگان کاسپین به بهارستان اعزام شده بودند هنگام متفرق کردن جمعیت به طور وحشیانه ای بنرها و تراکت های همراه تجمع‌کنندگان را گرفته و پاره می کردند. آنها فریاد می کشیدند که «یالا متفرق شوید والا بازداشت می کنیم».
ماموران همچنین گوشی‌ها را نیز از دست مردم می گرفتند و مانع گرفتن عکس و فیلم می شدند.
شایان ذکر است که صبح روز یکشنبه ۱۹ آبان شمار زیادی از بازنشستگان از سراسر کشور خود را به مقابل مجلس در تهران رساندند. این بازنشستگان که براساس فراخوان قبلی دست به تجمع اعتراضی زدند در شرایطی خود را به مقابل مجلس رساندند که فضای شدید امنیتی در اطراف مجلس حاکم بود و خیابانهای منتهی به بهارستان مسدود شده بود.
ماموران نیروی انتظامی و لباس شخصی ها، بازنشستگان تجمع‌کننده در مقابل مجلس را بصورت گازانبری احاطه کرده و آنها را به سمت مترو کشاندند. شماری از بازنشستگان را بازداشت کرده و به بازداشتگاه وزرا منتقل کردند.

 

 

 

 

تجمع اعتراضی کارگران واحد خدمات موتوری شهرداری شوشتر
امروز سه شنبه ۲۱آبان ۹۸ کارگران خدمات موتوری شهرداری شوشترکه به صورت پیمانکاری مشغول کارند مقابل ساختمان شورای شهر در اعتراض به عدم رسیدگی به وضعیت شغلی واستخدامی خود تجمع کردند.
یکی ازکارگران گفت که ما خواهان حذف پیمانکاری در مجموعه شهرداری هستیم
او با اشاره به اینکه به صورت پیمانی در چندین شرکت پیمانکاری به کار خدماتی مشغول هستیم، می‌خواهیم وضعیت استخدامی ما به قرارداد مستقیم تبدیل شود.

photo_2019-11-12_12-07-02

 

 

 

جمعی از بازنشستگان لشگری و کشوری و غارت‌شدگان مؤسسه کاسپین وابسته به سپاه پاسداران در اعتراض به غارت دارایی یک عمرشان روز سه‌شنبه ۲۱آبان ۹۸در مقابل مجلس ارتجاع تجمع کردند.

مأموران سرکوبگر با ضرب ‌و شتم و پراکنده کردن مردم حق‌طلب به تجمع‌کنندگان حمله کرده و آنها را متفرق کردند.تجمع‌کنندگان  شعار میدادند :
فریاد فریاد از این همه بیداد

فیلم دیگری از تجمع بازنشستگان کشوری و لشکری در اعتراض بە بی توجهی به حقوق و مطالبتشان جلو مجلس رژیم با شعار: فریاد فریاد از این همه بیداد سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸

 

تجمع بازنشستگان لشگری و کشوری جلو مجلس رژیم
سه شنبه ۲۱آبان ۹۸

 

ساخت و سازهای غیر مجاز در قزوین منطقه باراجین که منجر به تخریب محیط زیست شده است
آبراهه و حوزه باراجین تخریب شده، واریزه های سنگ و خاک فراوانی که توسط پیمانکار و اداره راه و شهرسازی قزوین در سطح جاده انجام شده که رسوبات و خاک فراوانی تولید کرده و این رسوبات وارد آبراهه و آب این حوزه میشه، با اولین بارندگی هم تمام این خاک وارد کانال رودخانه خواهد شد.
سه شنبه ۲۱آبان ۹۸

 

t.me/begoonah1
instagram.com/begoonah