خبرنگار اسکای نیوز گزارش کرد که دهها تن از افسران و پرسنل پلیس استان کربلا بمنظور حمایت از جنبشهای مردمی در شهرهای عراق دست به تظاهرات زدند.
این اقدام اولین گام از نوع خود توسط یک ارگان نظامی بصورت علنی جهت حمایت از جنبشهای مردمی در عراق میباشد که حدود دو هفته است ادامه دارد.

رادیو آلمان به نقل از خبرگزاری فرانسه: اکثریت مدارس جنوب عراق بعد از اعلام اعتصاب معلمان تعطیل هستند
پس از آنکه معلمان عراق در حمایت از اعتراضات ضد دولتی در عراق اعلام اعتصاب کردند اکثریت مدارس جنوب این کشور روز سه‌شنبه تعطیل شد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه، با وجود سرکوب تظاهرکنندگان توسط نیروهای امنیتی در روزهای اخیر اعتراضات همچنان در مناطق مختلف این کشور، از جمله در جنوب آن، ادامه یافت.

سه شنبه ۲۱آبان ۹۸

 

 

photo_2019-11-12_18-42-44.jpg

عکس شاعر اهوازی شهید حسن حیدری در دست قیام کنندگان عراق در میدان تحریر بغداد
آنها نوشته اند:» از بغداد سر سخت تا اهواز کرامت انقلاب ما یکی است.» پیام پیوند و همبستگی مردم ایران و عراق علیه رژیم فاشیستی آخوندهای جنایتکار و متجاوز که نه تنها مردم ایران که مردم کشورهای همسایه هم از دست آنها جان به لب شده و علیه دخالت های تجاوزکارانه و فساد و تبهکاریشان شوریده اند. سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸

 

 

photo_2019-11-12_11-55-57.jpg

 

یک مادر شجاع عراقی که سلاحش یک تیرکمان است و با تمام وجودش دشمن را هدف گرفته است

 

 

یکی از شهروندان بابل وقتی که فهمید نیروهای سرکوبگر از سگهای پلیس برای مقابله با تظاهرکنندگان استفاده میکنند بلافاصله با یک شیر برای دفاع از مردم تظاهرکننده به خیابان آمد

 

شامگاه ٢١ آبان – ذیقار، تشییع پیکر شهید سلام الغازی در استان ذیقار که روز دوشنبه توسط مزدوران سپاه قدس به قتل رسیده است.

 

 

 

فیلمی از ادامه قیام در میدان تحریر بغداد نیم ساعت پیش
سه شنبه ۲۱آبان ۹۸

 

یکی از زیبا ترین و تاثیر گذارترین فیلم از همبستگی مردم عراق در قیام برای آزادی و استقلال یکی از قیم کنندگان عراقی نوشته است :
یک کرسی هست که روش میشینن و آدم میکشن
و یک کرسی هست که به مردم حیات می بخشن

 

تظاهرات جوانان انقلابی در نزدیکی شورای استان بصره
سه شنبه ۲۱آبان ۹۸

 

قیام در بصره ساعت ۶ و ۲۰ دقیقه عصر به وقت محلی امروز سه شنبه ۲۱آبان ۹۸

 

اعتصاب وتجمع دانشجویان دانشگاه کربلا
بنابه گزارش رسانه های خبری با نقل از مردم عراق مزدوران سپاه قدس و حشد الشعبی اقدام به قتل و ربودن تعدادی ازپزشکان و فعالین و سازماندهندگان قیام کرده اند.
روش جنایتکارانه ای که رژیم علیه قیام های مردمی در ایران بکار برده و میبرد
سه شنبه ۲۱آبان ۹۸

 

 

هدف قرار دادن بیمارستان کودکان و سالن های زایمان بیمارستان ناصریه با بمب های اشک آور و دود زا
از سوی پاسداران سپاه تروریستی قدس و حشدالشعبی
سه شنبه ۲۱آبان ۹۸

 

یک زن پرستار شجاع عراقی برای نجات جان مجروحان و رساندن سریع به بیمارستان با به خطر انداختن جانش به آمبولانس آویزان شده است.
دوشنبه ۲۰ آبان ۹۸

 

قیام کنندگان در میدان تحریر یک مرکزی بر پا کردن که اشیاء گم شده را به آنجا تحویل میدهند که صاحبان آن به این مرکز مراجعه کنند و تحویل بگیرند

 

بیست ویکم آبان سه شنبه  – مردم عراق از نقشه های احزاب فاسد برای بهره برداری از تظاهرات آگاه هستند، و هوشیارتر از همیشه خواستار سرنگونی کل نظام حاکم و کوتاه شدن دست رژیم ایران از این کشور هستند.

 

 

 

 

رنا خالد روزنامه نگاری که در حمایت از قیام مردم عراق نجاح محمد علی⁩ مزدور رژیم آخوندها را در برنامه عربی تلویزیون بی بی سی سکه یه پول می کند!
رنا خالد با یاد آوری توییت این مزدور که خواستار بریدن سر قیام کنندگان عراقی شده بود او را «حجاج لندن» می نامد.
حجاج بن یوسف حاکم خونریز و سفاک حجاز(عربستان) و عراق در زمان بنی امیه بود که هزاران نفر را از دم تیغ گذراند. تشبیه این مزدور جنایتکار از سوی خانم رنا خالد به این منظور است که وی بسان حجاج بن یوسف می خواهد قیام کنندگان عراقی سر بریده شوند.
به راستی که تعبیر درست و بجایی می کند.

 

 

photo_2019-11-12_18-28-50

بیش از هزار بادکنک سفید در میدان تحریر بغداد به نشانه مسالمت آمیز بودن قیام مردم عراق
ابتکاری برای رو کردن دست سرکوبگران که تظاهرات مردم بی سلاح را به خاک و خون می کشند.
شب دوشنبه ۲۰آبان ۹۸

 

 

t.me/begoonah1
instagram.com/begoonah