photo_2019-11-14_14-04-17.jpgعکسی از حکومت نظامی در کوت عبدالله
روز گذشته ماموران سرکوبگر با نقاب در کوت عبدالله حکومت نظامی برقرار کرده بودند.
اما باید گفت سرکوب و اختناق پوسته ای است که با قیام مردم در هم می شکند و شکستنش همان و زوال و سقوط نظام همان است.

همچنین در كوت عبدالله نيروهاى سپاه پاسداران با ده ها ماشين در خيابانهاى اصلى و جاده اهواز-عبادان چندين ايست بازرسى گذاشته و منطقه شكاره و درويشيه را محاصره كرده اند.
پنجشنبه ۲۳ آبان ۹۸

 

 

 

 

آش زمین خواری در قزوین آنقدر شور شده که امام جمعه قزوین منبر رفته! جنگ باندهای رژیم بر سر قدرت و غارت و چپاول و دزدی و جنگل خواری زمین خواری و رانت خواری و… این روزها اوج گرفته و همه جا فوران تخاصمات درونی دیده می شود. در همین رابطه عابدینی امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک از زمین خواری ها و فساد مسئولین قزوین در منطقه هفت سنگان می گوید!
مدیرکل دادگستری (جمال انصاری)، دادستان ( صادقی نیارکی) و مسئول حفاظت اطلاعات ( قاسمی) در مدیریت سابق قوه قضائیه علیرغم زمین خواری ارتقا مقام هم گرفتند! حالا باید کمی صبر کرد که باند مقابل هم در این تک و پاتک جواب امام جمعه را بدهد که ایشان چه چیزهای خورده اند و اینطوری آی دزد آی دزد می کنند و آدرس چند دزد را نشان میدهند‍! چون در لجنزار جنایت و فساد ولایت فقیه مگر می شود کسی خود را پاک دست بنامد!‍

 

 

فیلمی از فعالیت های جوانان شورشی در شهرهای میهن در آبان ماه
ارومیه – آتش زدن بسیج ضدمردمی و تصویر منحوس خامنه ای
مشهد – مرکز نیروی انتظامی
اصفهان بسیج ضدمردمی

 

 

77165481_1407936912699877_2523160284147744768_n.jpg

ادامه فشار به خانواده شاعر شهید حسن حیدری برای تکذیب قتل وی از سوی رژیم خانواده حسن حیدری زیر فشار نیروهای امنیتی مجبور شده بودن که مرگ او را طبیعی جلوه دهند که برادر او این مساله را تکذیب کرد.
‏حسین حیدری، برادر ⁧حسن حیدری ⁩ شاعر جوان اهوازی که روز یکشنبه ۱۹ آبان درگذشت، اظهارات پدرش درباره مرگ طبیعی فرزندش و بی‌تقصیر بودن دولت در این زمینه را رد کرد.
عکس سمت راست پدر شهید حسن حیدری است. رژیم همچنان با زیر فشار گذاشتن اعضای خانواده تلاش می کند خود را تبرئه کند.
چهارشنبه ۲۲ آبان ۹۸

 

 

photo_2019-11-14_14-04-42.jpg

 

کمک بچه‌های دبستانی گنبد کاووس به زلزله زدگان #آذربایجان
این کودکان خردسال با نوشته‌های؛ «کودک آذربایجان دوستت داریم» با کمکهای نقدی و غیر نقدی خود به حمایت از زلزله‌زدگان آذربایجان برخاستند.

 

 

photo_2019-11-14_14-09-05.jpg

اعتراض کارگران تمامی بخش ها شرکت نیشکر هفت تپه
امروز پنج شنبه ۲۳ آبان ۹۸تمامی بخش‌های کشت وصنعت نیشکر هفت تپه در اعتراض به واگذاری شرکت به بخش خصوصی که باعث عدم امنیت شغلی کارگران شده است وهمچنین تمدید وتجدید نشدن به موقع دفترچهای درمانی کارگران، پرداخت نشدن بیش از دو ماه دستمزد و بازگشت به کار همکاران اخراجی وپایان دادن به پرونده سازیها دست به آعتراض زدند.

 

 

 

 

photo_2019-11-14_14-08-05.jpg

سها مرتضایی| بیست ویکمین روز تحصن

بیست‌ و یکمین روز تحصن سها مرتضایی دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی و دبیر اسبق شورای صنفی مرکزی دانشگاه تهران که اخیرا با داشتن رتبە ١٠ دکتری به دلیل فعالیت صنفی-دانشجویی ستاره دار و محروم از تحصیل شده است
وی نوشته: در تاریخ انسان چیزی مانند کیفر وجود دارد؛ و این قانون کیفر تاریخی است که ابزارهایش را نه ستمدیده، بلکه خود ستمکار به وجود می‌آورد.

 

پنجشنبه ۲۳ آبان ۹۸
t.me/begoonah1
instagram.com/begoonah