گزارشی در باره قتل ارشاد رحمانیان از شهدای قیام از زبان کامیار احمدی از نزدیکان این شهید

 

 

خاکسپاری پیکر ارشاد رحمانیان جوان ۲۸ ساله‌ای که جسد شکنجه شده‌اش در سد گاران مریوان پیدا شد
«خانواده که برای شناسایی جسد رفته بودند و امروز هم پیش از دفن بدن ارشاد را دیده‌اند، می‌گویند از روی شکاف و سوراخ سرش مشخص است که با شلیک گلوله متلاشی شده. دست و پاهایش هم شکسته‌اند.
سه شنبه ۲۶ آذر

 

 

 

 

خوزستان

سیل در روز دوشنبه ووضعیت وخیم مردم

اهواز

 

اهواز

 

 

 

 

 

 

 

اینجا عراقچی را ببینید روی برگهای پاییزی راه می رود و خبرنگاران نظام دارند ازشون عکس و فیلم می گیرند! با دیدن این فیلم و سیل در اهواز و همچنین کشتار جوانان آیا احساس نمی کنید کاش مانند رعد و برق برسرشان فرود می آمدید؟

 

 

جان باختن یک کولبر و مصدوم شدن کولبر دیگر درگردنه ته ته و ژالانی در هوارامان بر اثر سرما و کولاک
دو برادر کولبر در گردنه «ته ته «و «ژالانی» در هورامان در سرما و کولاک گرفتار شدند که یکی از آنها یخ زده و جان باخته و دیگری بشدت دچار سرما زدگی شده و مصدوم است.
کولبر جان باخته آزاد خسروی نام دارد و جسد بیجانش توسط همراهانش تحویل ۱۱۵ هورامان گردیده و کولبر مصدوم که فرهاد خسروی نام دارد تحت مداوا قرار گرفته است. این کولبران از اهالی روستای نی در مریوان هستند.
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸

 

 

 

 

 

photo_2019-12-17_13-44-18.jpg

مرگ چهار بیمار در بخش آی سی یو در بیمارستان خمینی اهواز بدلیل قطع برق!
رئیس بیمارستان خمینی اهواز:در پی بارش‌های بی‌سابقه روز دوشنبه، ۲۵ آذرماه اهواز شاهد نوسانات شدید برق شهری بودیم که همزمان با این مساله در یکی از بخش‌های مراقبت‌های ویژه این بیمارستان چهار بیمار دچار مشکل شده و علیرغم عملیات احیا برای این بیماران، متاسفانه این چهار بیمار فوت کردند.
گفته می‌شود مرگ این بیماران درحالی رخ داد که بیمارستان‌ خمینی اهواز به سیستم برق اضطراری مجهز است اما هنگام قطع برق، سوییچ تبدیل خودکار عمل نکرده است

 

 

photo_2019-12-17_12-45-03.jpg

 

تجمع کارگران پیمانکاری حاتمی در معدن چادرملو در اعتراض به وضعیت شغلی خود

امروز سه شنبه ۲۶ آذ ۹۸

عکس ازآرشیو

 

 

79856323_1441704915989743_6530549497859145728_o.jpg

بردن نفت به مدرسه ازسوی دانش آموزان دخترهای مدرسه روستای کردآباد برای گرم کردن کلاس درسشان

این روستا معدن بزرگ سنگ‌های زینتی و ساختمانی است. اما مردمانش از آن محروم هستند. بردن نفت از خانه به مدرسه برای گرم کردن کلاس در رژیم شاه هم در بسیاری روستاها در فصل زمستان بسیاری به خاطر می آورند. در حالیکه ایران بر روی دریای نفت خوابیده است در دیکتاتوریهای شاه و شیخ مردم صاحب آن نیستند بلکه این سایه خدا و نماینده خدا بر روی زمین است که صاحب و مالک ایران و سرمایه هایش است و با دست باز حیف و میل می کنند و به جیب می زنند و برای هرجا که دلشان خوست و در راستای منافع حکومتشان بود خرج می کنند اما برای مردم نه!

 

 

 

فیلمهایی از تجمع  اعتراضی دانشجویان «خوابگاه کوی دانشگاه بهشتی» شب دوشنبه ۲۵ آذر
باشعارهای
«از خون جوانان وطن لاله دمیده، عدالت کجایی؟
«بریز بیرون داد بزن حقت رو فریاد بزن»
برپا خیز از جا کن بنای کاخ دشمن

 

 

 

 

 

photo_2019-12-17_12-41-55.jpg

اعتراض دانشجویان علم وصنعت به وضعیت بد غذا در این دانشگاه
شامگاه دوشنبه ۲۵ آذر ۹۸ دانشجویان دانشگاه علم و صنعت تهران در اعتراض به کیفیت پایین غذا دست به اعتراض زده و از خوردن شام خودداری کردند. دانشجویان سینی های شام داده شده را روی زمین پهن کردند.

 

 

۹۸http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah