پیام یک کامیوندار که خواستار اعتصاب سراسری و خاموش کردن کامیونھا با ھدف حمایت از مادران و پدران شهیدان راه آزادی و گرامیداشت جانباختگان راە آزادی می باشد

 

 

 

در تجمع بازنشستگان و فرهنگیان مقابل مجلس ٢ دی ۹۸ منوچهر اکبری از اعضای انجمن صنفی بازنشستگان کشوری: دولت! ما از شما گدایی نمی‌کنیم، ما حق خودمان را می‌خواهیم، شما به ما بدهکارید./ نیروهای امنیتی در ۱۹ آبان به سینه‌ی معلمان و پدران خود مشت زدند…
این فرهنگیان عزیز دریافتند که حق دادنی نیست، حق گرفتنی است

 

photo_2019-12-23_19-48-05.jpg

جیسون برادسکی:«زمان آن فرا رسیده که جامعه جهانی رژیم حاکم بر ایران را برای نقض گسترده حقوق بشر، پاسخگو نگه دارد.» رئیس شورای سیاست‌گذاری گروه اتحاد علیه ایران هسته‌ای، گفت گزارش ویژه رویترز در مورد کشته شدن ۱۵۰۰ معترض ایرانی به دستور علی خامنه‌ای باید در دادگاه کیفری بین‌المللی دنبال شود.

 

photo_2019-12-23_19-46-03.jpg

دیدار دو مادر داغدار
مادر ابراهیم کتابدار (پدر دو‌کودک خردسال که در اثر اصابت گلوله‌ای به قلبش در اعتراضات آبان ماه کشته شد) خانه به خانه گشت تا خانه‌ پویا بختیاری را پیدا کرد.
آنها علی‌رغم داغ و غم و خشم از پیوند مادران داغدار و مراسم پنجم دی ماه می‌گویند تا خون فرزندان‌شان پایمال نشود. تمام صورتش پر از درد و خشم…از اینکه این همه سکوت کرده بود خشمگین بود و می‌گفت نباید سکوت می‌کردم…

 

 

 

photo_2019-12-23_19-42-59.jpg

تهران: تجمع بازنشستگان مقابل مجلس با تصاویر شهدای قیام – دوشنبه ۲آذر۹۸
بازنشستگان اعلام کردند به همراه تمامی مردم آزادی خواه و به پا خاسته و در کنار خانواده های داغدار جانباختگان در تمامی نقاط، با شرکت در مراسم چهلمین روز فریاد ایستادگی در برابر ستم و تبعیض را پابرجا میداریم. در تمامی محیط و مراکز کار، در محله های رنج و زحمت، همراه با فرزندان دانشجو و دانش آموزمان …، و به هر طریق و هر ابتکاری روز ۵ دی را به روز گرامیداشت یاد و خاطره به خاک خفتگان، افشای ابعاد خونین فاجعه کشتار، اعتراض به فقر و فلاکت و سرکوب، و پاسخگو نمودن و محاکمه عاملان کشتار مردم، تبدیل نماییم.

 

photo_2019-12-23_19-36-24.jpg

 

 

 

تجمع رانندگان تاکسی در قزوین مقابل استانداری امروز دوشنبه دوم دی ماه ۹۸ جمعی از رانندگان تاکسی آریو در قزوینز مقابل استانداری تجمع کردند و نسبت به کمبود سهمیه بنزین خود اعتراض نمودند.
سهمیه بنزین ما را افزایش دهید/ دولت چرا به فکر شرایط کاری ما نیست؟ْ!
این رانندگان می‌گفتند چرا باید به خودروهای آریو که یگانه سوز است سهمیه بنزین کمی تعلق بگیرد که برای فعالیت و تامین منابع زندگی آنها کافی نباشد!

 

 

 

 

 

 

ادامه تجمع کارگران پیمانکاری چادرملو
کارگران می گویند پاسخ روشن می‌خواهیم.
کارگران پیمانکاری حاتمی در معدن چادرملوی یزد، برای دومین روز متوالی، در اعتراض به عدم اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل، در محوطه محل کار خود دست به تجمع صنفی زدند.

این کارگران از پاسخ مبهم اداره کار و اجرا نشدن این طرح انتقاد دارند و می‌گویند: چرا باید مزایای طرحی که به ما کارگران پیمانکاری پیشنهاد داده‌اند، از کارگران رسمی و قراردادی معدن چادرملو پایین‌تر باشد.

این کارگران می‌گویند: علیرغم دو روز تجمع صنفی، هیچیک از مدیران و مقامات معدن در جمع ما حاضر نشدند و تا این لحظه، هیچ پاسخ روشنی نگرفته‌ایم.

 

photo_2019-12-23_19-52-57

 

 

اعتصاب کارگران شرکت هپکو در اراک به دلیل عدم تحقق وعده های کارگزاران رژیم مبنی بر پرداخت حقوق معوقه شان
آنها می گویند آخرین حقوقی که دریافت کرده اند حقوق مهر ماه بوده است.

 

 

 

 

تجمع بازنشستگان امروز دوشنبه

 

تصاویر تجمع بازنشستگان مقابل مجلس رژیم ، همزمان با اعتصاب سراسری معلمان کشور با شعار «پاسخ مطالبات مردم زندان و گلوله نیست»

photo_2019-12-23_12-35-58photo_2019-12-23_12-36-02

 

 

جمع غارت شدگان موسسه کاسپین
دوشنبه دوم دیماه
پیام غارت شدگان: امروز بعداز سه سال بلوکه شدن اموال این سپرده گذاران وقتی هم می خوان مطالبه خواسته هاشون رو بکنن ما به ازاء هر نفر یک مامور انتظامی گذاشتن !؟
اینه عدالتتون ؟؟؟
چرا تحمل اعتراض نسبت به حق وحقوق ما که به حقمون ظلم شده را می گیرید ولی اختلاس گران رو رها کردید؟

 

 

تهران، تجمع معلمان و فرهنگیان شاغل و بازنشسته کشور مقابل مجلس نظام
با شعار «فریاد فریاد از این‌همه بی‌داد

دوشنبه ۲ دی‌ماه ۹۸

 

 

 

تهران، راهپیمایی غارت شدگان کارد به استخوان رسیده کاسپین و موسسه آرمان در مقابل قوه قضائیه

امروز دوشنبه ۲ دی‌ماه ۹۸

 

 

صحبت دو بازنشسته شریف امروز دوشنبه ۲ دی‌ماه ۹۸

درتجمع اعتراضی بازنشستگان وفرهنگیان ومعلمان

photo_2019-12-23_10-51-34

photo_2019-12-23_12-13-19.jpg

 

 

 

 

 

 

 

photo_2019-12-23_12-41-59.jpg

تجمع کارگران راه آهن کرج
📌کارگران راه آهن کرج در اعتراض به عدم دریافت حقوق و مزایا از صبح امروز دست به تجمع زدند. به گزارش «کانال رسمی کارگران و کارکنان نگهداری خط و ابنیه فنی راه آهن»هم اکنون شرکت تراورس حقوق و لباس کار و کفش ایمنی کارگران راه آهن در مناطق لرستان و زاگرس و کرج و اندیمشک و رباط کریم و اسلام شهر تهران و شاهرود و دامغان و خراسان را پرداخت نکرده است.

 

 

photo_2019-12-23_12-42-28.jpg

دومین روز اعتصاب کارکنان اداره آب وفاضلاب روستایی رامهرمز

روزشنبه و یکشنبه اول دیماه نودوهشت پرسنل اداره آبفا در رامهرمز به دلیل عدم دریافت حقوق دست از کار کشیدند و اعتصاب کردند.

 

 

 

 

منوچهر بختیاری
پیام پدری دلسوخته و داغدار به دراویش گنابادی برای شکستن اعتصاب غذا

 

 

ناهید شیرپیشه برای فرزندش پویا بختیاری میخواند:
همه نقشه‌ها نقش بر آب شد بی تو
همه‌ی دریا ها سراب شد بی‌تو
هر امید و آرزو که در سر بود حباب شد بی تو
«میرسد آن روز که بگویم ایران آزاد شد بی تو».

 

 

 

 

 

photo_2019-12-23_12-41-12.jpg

شعار نویسی جوانان بلوچ: مرگ بر خامنه ای

 

 

photo_2019-12-23_12-40-46

 

تصویر دیدار جمعی از مادران پارک لاله با خانواده پویا بختیاری از شهدای قیام آبان ماه
ناهید شیربیشه مادر پویا گفت: آرزوی قلبی و خواسته پویا اتحاد و همبستگی مردم برای رسیدن به آزادی بود.

 

 

 

 

 

پیدا شدن سه جسد در روز اول دی- نسیم شهر
فیلمی ازیک هموطن ازنسیم شهر: امروز جو شهر بشدت ملتهب شده. بعد از یک ماه بانک ملی را که سوخته بود آوار برداری کردند، سه تا جسد هم کنار آوار ها افتاده بودند
مردمی که در روز آتشسوزی در صحنه بودند، می گویند، حتی خانه های اطراف هم هنگام آتشسوزی تخلیه شدند. این سه تا جسد متعلق به بازداشتی ها بوده و بعد از بقتل رساندن آنها در زندان، پیکر این زندانیان را به محل آتشسوزی آورده اند تا وانمود کنند که متعلق به همان زمان است.

 

 

 

فیلمی دیگرازنسیم شهر
پیدا شدن سه جسد در روز اول دی- نسیم شهر
فیلمی ازیک هموطن ازنسیم شهر: امروز جو شهر بشدت ملتهب شده. بعد از یک ماه بانک ملی را که سوخته بود آوار برداری کردند، سه تا جسد هم کنار آوار ها افتاده بودند
مردمی که در روز آتشسوزی در صحنه بودند، می گویند، حتی خانه های اطراف هم هنگام آتشسوزی تخلیه شدند. این سه تا جسد متعلق به بازداشتی ها بوده و بعد از بقتل رساندن آنها در زندان، پیکر این زندانیان را به محل آتشسوزی آورده اند تا وانمود کنند که متعلق به همان زمان است.

دوشنبه ۲ دی‌ماه ۹۸

http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah