انتقام سخت خامنه ای از آمریکا یا از مسافران ایرانی یک هواپیما! هواپیمای بوئینگ 8-737 متعلق به ایرلاین اوکراینی(UIA) با ریجستر UR-PSR که در تهران با ١٨٠ مسافر دچار سانحه شده است.
سازمان اورژانس ایران تایید کرد که یک هواپیمای مسافربری بویینگ ۷۳۷ متعلق به خطوط هوایی اوکراین پس از پرواز از فرودگاه خمینی تهران در حوالی شهر پرند سقوط کرده است. این هواپیما ۱۸۰ مسافر و خدمه داشته اما تاکنون هیچ جزئیاتی از تلفات و خسارات اعلام نشده است.
علی خامنه ای در یک رسوایی عظیم، از مسافران هواپیمای مسافربری اوکراینی «انتقامی سخت» گرفت!

 

 

اوکراین : هواپیمای سقوط کرده در ایران هیچ ایراد فنی نداشته است
«ولادیمیر زلنسکی»، رئیس جمهوری اوکراین دستور تحقیقات قضایی را صادر کرد.
سقوط این هواپیما همزمان با حمله موشکی رژیم سپاه پاسداران به دستور خامنه ای به عراق بوده است. بنابر این نمی تواند به دلیل اشکال فنی باشد. احتمالا غرامت هواپیما را از رژیم بخواهد.
پایگاه اینترنتی دیلی میل انگلستان از قول برخی کارشناسان نوشته است این هواپیما به احتمال زیاد از طرف پدافند هوایی رژیم ایران مورد اصابت موشک قرار گرفته است، کما این‌که فیلمهای رسیده از لحظه سقوط نشان می‌دهد که هواپیما قبل از سقوط به‌ناگهان در آسمان آتش گرفته است.

 

خبرگزاری رویتر، از کیف در گزارشی نوشت: سفارت اوکراین در ایران علت نقص فنی موتور هواپیما که ابتدائا بعنوان علت سقوط یک هواپیمای اوکراین در حومه تهران گفته شده بود را منتفی کرد.

اولیکسی هونچاروک نخست وزیر اوکراین در بریفینگی در شهر کیف در پاسخ به سوال خبرنگاران که آیا هواپیما با اصابت موشک سقوط کرده، پاسخ داد نسبت به هرگونه گمانه زنی بایستی خودداری کرد تا اینکه نتیجه تحقیقات معلوم شود.

اولیکسی هونچاروک همچنین گفت اوکراین پرواز در فضای ایران را از ۹ژانویه ممنوع کرده است.

در تهران شایعه است که هواپیمای اوکراینی که صبح امروز در فرودگاه خمینی ملعون سقوط کرد و ۱۶۸مسافر آن همگی کشته شدند به اشتباه هدف پدافند ترسان سپاه در منطقه فرودگاه قرار گرفته است.

یک فروند هواپیمای مسافربری خطوط هوایی اوکراین ساعت ۶صبح امروز چهارشنبه ۶دقیقه بعد از بلند شدن از باند فرودگاه خمینی ملعون در محمود آباد شهریار با ۱۷۹سرنشین سقوط کرد.

این هواپیما، از تهران عازم کی‌یف، پایتخت اوکراین بوده است. وزارت‌خارجه اوکراین اعلام کرد تمامی سرنشینان و خدمه این هواپیما در این حادثه کشته شده‌اند.

خبرگزاری حکومتی ایسنا نوشت: اجساد سرنشینان هواپیما تقریباً متلاشی شده‌اند و با توجه به وضعیت سقوط، امکان شناسایی مسافران و خدمه پرواز بسیار سخت است.

تلویزیون العربیه الحدث گفت: رسانه‌های اوکراینی می‌گویند اکثر سرنشینان هواپیما ایرانی بوده‌اند.

از سوی دیگر پایگاه اینترنتی دیلی میل انگلستان از قول برخی کارشناسان نوشته است این هواپیما به احتمال زیاد از طرف پدافند هوایی رژیم ایران مورد اصابت موشک قرار گرفته است، کما این‌که فیلمهای رسیده از لحظه سقوط نشان می‌دهد که هواپیما قبل از سقوط به‌ناگهان در آسمان آتش گرفته است.

خبرگزاریهای حکومتی نوشتند ۱۴۷ایرانی در حادثه سقوط هواپیما کشته شدند.

رئیس سازمان اورژانس رژیم گفت: هواپیمای اوکراینی سقوط کرده دارای ۱۷۹مسافر و خدمه بود که ۱۴۷مسافر ایرانی و ۳۲مسافر نیز غیرایرانی بوده‌اند.

 

 

 

 

photo_2020-01-08_21-59-45.jpg

قطعه ای از هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ اوکراین یا موشکی که به آن اصابت کرده!
این قطعه در نزدیکی منطقه مسکونی افتاده است. هواپیما در هوا متلاشی شده است و این فرضیه به واقعیت نزدیک است که هدف پدافند هوایی سپاه پاسداران قرار گرفته است

 

 

photo_2020-01-08_22-00-23.jpg

فرستادن پلیس ضدشورش به محل سقوط هواپیما

 

photo_2020-01-08_21-59-25.jpg

 

مایک پومپئو وزیرخارجه آمریکا روز چهارشنبه سقوط هواپیمای بوئینگ۷۳۷ متعلق به خطوط هوایی اوکراین در نزدیکی تهران را به خانواده‌ها و دوستان قربانیان این حادثه تسلیت گفت و اظهار داشت آمریکا این موضوع را از نزدیک دنبال می‌کند و آماده هرگونه کمک به دولت اوکراین است.

 

photo_2020-01-08_21-44-22کشته شدن «ارشیا ارباب بهرامی» قهرمان سبک تای چی ووشو و دارنده چند مدال بین المللی در سانحه سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ اوکراین

 

 

دستاورد حمله موشکی خامنه ای کشتە شدن ١٨٠ سرنشین یک هواپیمای اوکراینی در نتیجە حملات موشکی کە یک آمریکایی را نکشت!
یک فروند هواپیمای مسافربری بویینگ ۷۳۷ متعلق به خطوط هوایی اوکراین پس از پرواز از فرودگاه خمینی بدلیل تغییر مسیر ناشی از خطر حملات موشکی سقوط کرد.

 

 

فیلمی از اجساد مسافران هواپیمای اوکراینی که در نزدیکی فرودگاه خمینی در تهران سقوط کرد
سرنشینان هواپیمای پرواز اوکراینی ۱۶۷مسافر و ۹ خدمه را ۷۰ مرد، ۸۱ زن و ۱۵بچه تشکیل داده بودند.
اکثر مسافران هواپیمای اوکراینی، ایرانی بودند .

 

لاشه سوخته و متلاشی شده سقوط مرگبار هواپیمای مسافربری اوکراین در جنوب غرب تهران
•یک فروند بوئینگ ۷۳۷ شرکت هواپیمایی اوکراین اندکی پس از برخاستن از فرودگاه «خمینی» تهران نزدیک شهرک پرند سقوط کرد. تمام مسافران که اکثرا ایرانی بوده اند و خدمه آن کشته شده‌اند.
خانواده ها در حال جستجوی اجساد فرزندانشان هستند.

 

 

بخشی از وسایل جا مانده از پانزده کودک هواپیمای مسافربری اوکراین به تهران

 

اشک های پدر و مادر اوکراینی در سوگ درگذشت از دست دادن فرزندشان در سقوط هواپیما
تنها پسرشان که باید صبح از تهران برمی گشت در این حادثه جان باخت

 

 

انتقام سخت خامنه ای از آمریکا یا از مسافران ایرانی یک هواپیما! هواپیمای بوئینگ 8-737 متعلق به ایرلاین اوکراینی(UIA) با ریجستر UR-PSR که در #تهران با ١٨٠ مسافر دچار سانحه شده است. تصویری از این هواپیما
سازمان اورژانس ایران تایید کرد که یک هواپیمای مسافربری بویینگ ۷۳۷ متعلق به خطوط هوایی اوکراین پس از پرواز از فرودگاه خمینی تهران در حوالی شهر پرند سقوط کرده است. این هواپیما ۱۸۰ مسافر و خدمه داشته اما تاکنون هیچ جزئیاتی از تلفات و خسارات اعلام نشده است.
علی خامنه ای در یک رسوایی عظیم، از مسافران هواپیمای مسافربری اوکراینی «انتقامی سخت» گرفت!

 

 

photo_2020-01-08_17-14-45.jpg

دانشجویی که به امتحان نرسید دست نوشته دانشجویی که مسافر هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ اوکراین که راس ساعت ۶ و ۱۲ دقیقه پس از خروج از فرودگاه خمینی در نزدیکی شهریار سقوط کرد. این دانشجو در این دست نوشته از خدا برای امتحانی که به آن نرسیده طلب کمک کرده است! در این سانحه تعداد ۱۷۶ مسافر جان باختند. به گفته منابع خبری ۱۶۷ نفر از این تعداد مسافر و ۹ نفر آن، پرسنل و خدمه هواپیما بودند. خبرگزاری حکومتی ایسنا لیست مسافران را منتشر کرده است که تعداد اندکی خارجی و بقیه همه ایرانی هستند. این حادثه همزمان با شلیک موشک به پایگاههای آمریکا در عراق روی داد. خامنه ای با یک قدرت نمایی پوشالی این جنایت را ببار آورد.

 

photo_2020-01-08_17-11-16.jpg

عکسهای شماری از دانشجویان جان باخته در سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ اوکراین که گفته می شود با شلیک پدافند رژیم سقوط کرده است

photo_2020-01-08_17-09-41.jpg

پست حامد اسماعیلیون، داستان‌نویسی که همسر و دخترش را در سقوط هواپیما امروز از دست داد.

 

photo_2020-01-08_17-09-01.jpg

۴ تبعه سوئد که در سقوط هواپیمای اوکراین کشته شدند
۱-امیل لیندبری
۲-اریک لیندبری
۳-میکائیل لیندبری
۴-راحله لیندبری(سلمانی)

 

چهارشنبه ۱۸ دی۱۳۹۸
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah