سیل زدگان محروم سیستان وبلوچستان

 

 

پلیس نیکشهر چابهار جلوی ماشنهایی که کمک به سیل زدگان دشتیاری زرآباد مواد می برند توقیف کرده نمی گذارد

 

جمع آوری کمک های مردمی در بلوچستان برای هموطنان سیل زده
درود به غیرتتان

 

 

پناه بردن اهالی زرآباد از سیل بر روی مدرسه ای!
هموطنان اگر همین بلایا برای ما هم پیش بیاید رژیم آخوندی هیچ اقدامی نخواهد کرد چرا که تمامی بودجه کشور را خرج تروریسم و سرکوب قرار داده که بقای خودش را حفظ کند پس بنابراین اجازه ندهیم که ایران وایرانی بدست آخوندهای جنایتکار نابود بشود
تنها راه نجات کشور از دست آخوندهای ظالم قیام و خیزش تا رهایی است.

سیستان و بلوچستان غرق در فقر و تبعیض و سیلاب
۴۰۰ روستای سیستان و بلوچستان در محاصره سیلاب قرار گرفته‌اند.
احمدعلی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان اعلام کرد در پی سرریز شدن دو سد بزرگ «پیشین» و «زیردان» در منطقه دشتیاری و باهوکلات، در مجموع حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ روستای در محاصره سیل هستند.
موهبتی افزود: «در منطقه کنارک و زرآباد خسارت‌های زیادی وارد شده و ارتباط زمینی قطع است و در برخی قسمت‌ها پل‌ها خراب و ارتباطات جاده‌ای نیز قطع شده و تاکنون کمک‌رسانی با قایق‌ انجام می‌شده است.»
خبرگزاری حکومتی ایرنا به نقل از موهبتی نوشت در پی بارش باران و جاری شدن سیلاب در جنوب سیستان و بلوچستان تنها از دو سد نامبرده حدود ۳۵۰ میلیون مترمکعب آب در ثانیه سرریز کرده است. استاندار سیستان و بلوچستان میزان تلفات جانی را به یک نفر محدود دانست.
آمار کارگزاران و رسانه های رژیم معمولا دروغ است. باید تلفات و خسارات بیشتر باشد.

 

درنبود هیچ امداد دولتی این مردم هستند که به کمک هم می آیند صحنه‌ای از کمک مردم سیستان و بلوچستان برای رساندن اقلام به روستای عورکی که راه جاده‌ای با آن قطع شده

 

photo_2020-01-13_13-20-56.jpg

هموطنان بی پناه بلوچ که از سیلاب ویرانگر به نخلی پناه برده اند! این است سرنوشت مردم و میهن ما در زیر سلطه رژیمی ضد ایرانی و ویرانگر

این تصویر به ما می گوید که تاسرنگونی این رژیم و آزادی و پاکسازی ایران از این اشغالگران جنایتکار و فاسد دمی از پای نباید نشست. به یاری هموطنان سیل زده بشتابیم که هیچ پشت و پناهی جز مردم ایران ندارند.

 

این پیرمرد هموطن تمام شب را در باغ کشاورزی وسط سیلاب گیر کرده بود امروز صبح پیدایش کردند.
خامنه‌ای حرامزاده و سپاهش به مشکلات مردم کاری ندارند.
سفت قدرت رو چسبیدند.

 

 

photo_2020-01-13_13-18-41.jpg

 

هموطن بلوچی که زندگی اش را سیلاب برد!
هر روز که این رژیم در ایران بماند، فاجعه پشت فاجعه و ویرانی پشت ویرانی خواهد بود. فاجعه ای که دامن همه ایرانی و غیر ایرانی را خواهد گرفت.
مگر در موشک زدن به هواپیمای مسافربری اوکراین چنین نبود!
پس به موج دوم قیام باید پیوست. درنگ، تردید، امروز و فردا کردن، تا ببینیم چی میشه همه زمان و فرصت دادنهای است به این رژیم که در هزاران و میلیونها ایرانی در داخل و خارج ضریب می خورد.
به این دشمن ددمنش و زشت خو و مرگ آور و ویرانگر امان ندهیم. در سرتاسر ایران به خیابان بیائیم و کارش را یکسره کنیم.
باید ایران را پس بگیریم و آزاد و آبادش کنیم تا همه در آن در صلح دوستی و آسایش و امنیت زندگی کنیم و همه از حقوق شهروندی مساوی برخوردار باشیم. برخیز برای آن روز

 

دوشنبه ۲۳ دی۱۳۹۸
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah