دو فیلم از حمله مردم دزفول به یک پایگاه بسیج ضد مردمی و آتش زدن موتور و پایگاه
این ویدیو با دو روز تاخیر انتشار پیدا کرده است. این حمله ۲۲ دی ۹۸ بوده است.

 

 

 

 

 

 

آتش به خیمه و خرگاه نظام در ایوانکی
روستا های کرک،کروس، چشمه نادی ،جنت آباد ،شور قاضی مسیر های منتهی به ایوانکی را با اسلحه بستند. اینترنت قطع شده
شب گذشته سه شنبه  مردم ایوانکی دفتر امام جمعه این شهر را به آتش کشیدند
درود

 

 

 

روزنامه گاردین انگلستان با انتشار این کلیپ، به بازتاب خیزش مردم ایران پرداخت.
اینبار جهان نظاره‌گر قیام ایرانیان است. قیامی که از یکطرف، شجاعت مردم و جوانان ایران، از طرف دیگر وحشی‌گری وحوش خامنه‌ای را عیان کرده است.
بله. ما ایستادیم و مقاومت کردیم و جهان به ایستادگی و حمایت‌مان برخاست!

 

 

 

photo_2020-01-15_20-04-50.jpg

یاسر رجبی مداح و رئیس حراست دانشگاه شمال از سرکوب گران اصلی اعتراضات آمل بود که منجر به بازداشت ۴۲نفر در آمل شد. جوانان آمل برای مجازات این جنایتکار لحظه شماری کنند.

 

 

 

اوج وقاحت و رذالت پاسداران جنایتکار!
پاسدار حاجی زاده با حضور در منزل یکی از جانباختگان سرنگونی هواپیمای اوکراینی توسط پدافند سپاه پاسداران این اقدام جنایتکارانه را متوجه آمریکا دانست و همچون رهبر خائنش با گفتن دشمن دشمن سعی در پنهان نمودن نقش جنایتکارانه خود داشت همچنین در عوض عذر خواهی از خانواده داغدیده گفت ما انتقام خون این شهیده را خواهیم گرفت
مانند قاسم سلیمانی جزغاله کردنشان کمترین مجازات است.
در ویدئویی که امروز منتشر و صحت آن مورد تایید قرار گرفت نشان داده شد که پدافند سپاه پاسداران برای اطمینان از سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراینی دو موشک پدافند به فاصله ۳۰ ثانیه از یکدیگر به سمت آن شلیک کرد. خود می کشند و خود تعزیت می دارند!

 

 

تخريب بساط سبزى فروشى يك پيرزن و پيرمرد عرب در شهر كوت عبدالله شهرستان كارون توسط ماموران شهردارى
اين پیرزن هموطن مى گويد: اين بساط تنها منبع امرار معاش يك خانواده ۸ نفرى است، من وشوهرم ۶ دختر داريم، كجا برويم؟!

 

 

دو فیلم از مراسم خاکسپاری تعدادی از قربانیان هواپیمای مسافربری اوکراین در شهرستان مهاباد
جمعی از مردم این شھرستان عمدتا زنان صبح امروز چھارشنبە در مراسم خاکسپاری قربانیان جنایت سپاە/خامنەای (سرنگونی ھواپیمای مسافربری اوکراینی)، شرکت کردند.
در این مراسم حضور نیروھای لباس شخصی و نیروی انتظامی محسوس بوده است.
آنها انگار توی قبر هم مردم را ول نمی کنند! باید به این وضعیت پایان داد.

 

 

 

 

شعار مرگ بر آمریکا بجز واشنگتن و نیویورک و اوهایو و لس آنجلس و بقیه جاها

 

82232083_1472909656202602_3216978118711443456_n

به نظر میاد پیشنهاد فرخ نگهدار را دارند عملی می کنند! امضای دفتر یادبود قربانیان هواپیمای مسافر بری اوکراین که هدف موشک خودشان قرار گرفت! اوج شقاوت و وقاحت و رذالت این جنایتکاران تا کجاست؟!

 

شلیک بی دلیل گاز اشک آور به سوی مردم! مزدوران بسیجی بی دلیل در تهران گاز اشک آور پرتاب کرده و با اسلحه پینت بال گلوله رنگی به سمت خودروهای عبوری شلیک می کنند . این فیلم مربوط به آخرین اعتراضات اجتماعی در تهران است.

 

 

 

 

 

از شقاوت تا وقاحت!
روی تابوت کشته های هواپیمای مسافربری اوکراین که هدف دو موشک سپاه پاسداران قرار گرفت و جان ۱۷۶ نفر را گرفت پرچم ننگین جمهوری اسلامی را زده و تحویل خانواده برای خاکسپاری داده اند!
در مھابادجمعی از مردم این شھرستان صبح امروزچهارشنبه در مراسم خاکسپاری قربانیان جنایت سپاە/خامنەای شرکت کردە و پرچم خرچنگ نشان جمھوری اسلامی را کە روی تابوت ھا زدە بودند پارە پارە کردند.
خانواده های قربانیان با خشم فریاد می زنند بکن!
این رژیم هم می کشد هم پول گلوله را می گیرد هم برای کشته خود اشک تمساح می ریزد و هم نمک بر زخم قربانی و خانواده ها می پاشد و خنجر به قلبشان می زند! این اوج شقاوت و وقاحت این رژیم است. رحم بر این جانیان خیانت است به انسان و انسانیت.

مراسم تشیع و خاکسپاری قربانیان هواپیمای اوکراین در مهاباد و پاره کردن پرچم رژیم که روی تابوتها چسبانده بودند از سوی مردم و خانواده قربانیان این قربانیان هدف موشکهای ضد هوایی سپاه پاسداران قرار گرفته و کشتار شده اند بعد رژیم جنایتکار تابوت آنها را با پرچم ننگین ضد ایرانی خودش مزین کرده! مردم این پرچم ننگین را پاره می کنند. درود به غیرتشان باید کل رژیم را جرواجر کرد.

 

82605857_1472899412870293_8574656452730290176_o

دستور العمل منع اعلام دارایی های مسئولان و کارگزاران نظام!
یعنی اینها هرچی دزدیدن و غارت و چپاول کردن کسی نباید بدونه!
هموطن دزد در خانه ات نشسته تو از دست فقر می نالی!
برخیز و علیه این دزدان نابکار و جانی و تبهکار قیام کن

 

چه زود به چیز خوری افتاد!
این همان زینب ابوطالبی است که می گفت هرکس موافق نظام نیست از این کشور بره!
یک روز محمدرضا شاه دیکتاتور دست نشانده و بابای رضا الدنگ با اعلام حزب رستاخیز گفت یک حزب بیشتر نداریم و همه باید عضو حزب رستاخیز شوند هرکس موافق نیست بیاد پاسپورت بگیره بره! دو سه سال بعد ملت فرستادنش اون جایی که دیگر برنگرده!
حال این حاجیه خانم که به مردم می گفت نظام را قبول ندارید برید چه زود به غلط کردم گویی و چیز خوری افتاده!
نه ما نه می بخشیم نه فراموش می کنیم، هنوز باهاتون کار داریم. حساب چهل سال جرم و جنایت و دروغ و توهین و تجاوز را باید پس بدین!
با این شکر خوریها بلانسبت خر!خر خودتی مقام عظمات

 

 

 

آخوند علم الهدی : سفیر انگلیس باید تکه تکه شود!!
آیت لله بی بی سی حالا بلندگوی این جانوران خون آشام باش!

 

 

ارسالی یک هموطن

آقای لاریجانی این آبِ لوله‌کشی نیست!
این فیلم را بچه های روستایمان برایم فرستادند. امروز ۲۴ دی آقای لاریجانی با هیئت همراه و تیم خبری‌ش آمده که آب‌ لوله کشی از سد به مناطق دشتیاری سیستان و بلوچستان را افتتاح کند. در حالی که اصلا لوله کشی‌ای در کار نیست ! و این شیر آبی که ایشان افتتاح کردند به یک‌ منبع اب خارج از این محل وصل شده و همه این افتتاحیه فقط برای شو و نمایش است.
برای همین حاضرین وسط این افتتاحیه اعتراض می‌کنند که آقای لاریجانی این آب هوتک است نه لوله کشی!
کدام افتتاحیه کدوم آب خوردن شما حاضری این آب را بخوری؟ فقط خواستند وسط این سیل بگویند بله پروژه ای که ۲۵ سال پیش شروع شده را تمامش کردیم! بله این پروژه ۲۵ سال پیش شروع شده و طولانی‌ترین پروژه آبرسانی تمام تاریخ است که هنوز نیمه کاره مانده است!

 

 

خداحافظی سینا منوچهری مدال آورِ کورد از دنیای ورزش
سینا منوچهری قهرمان ارزنده و جوان خوش آتیه جودو کردستان و پرافتخارترین جودوکار استان کردستان،که بخاطر تامین هزینه های ورزش قهرمانی و شرکت در مسابقات و اردوهای تیم ملی در اعتراض به عدم توجه مدیران ورزش استان به آینده ورزشکاران قهرمان و عنوان دار کردستان از دنیای ورزش خداحافظی کرد.

 

 

چهار شنبه ۲۵ دی۱۳۹۸
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah