photo_2020-01-23_21-07-35

یزد
تجمع مالکین زمینهای روبروی پارک کوهستان
۳بهمن

 
تجمع اعتراضی کشاورزان مقابل نیروگاه اسلام‌آباد اصفهان
روز پنجشنبه ۳ بهمن ۹۸ کشاورزان استان اصفهان مقابل نیروگاه حرارتی اسلام‌آباد اصفهان در اعتراض به ساخت و ساز این نیروگاه در حریم و بستر رودخانه تجمع کرده و دیوار ساخته شده توسط حکومت را تخریب کردند.

83509841_1480202805473287_8615646134544629760_n

 

حمله یگان ویژه به تجمع اعتراضی کشاورزان در شهر درچه اصفهان
روز پنجشنبه ۳بهمن۹۸ کشاورزان شهر درچه از توابع استان اصفهان در اعتراض به جاده کشی شهری که باعث تخریب بسیاری از زمینهای کشاورزی آنها می شود در مقابل شهرداری رژیم در این شهر تجمع کردند تا تخریب زمین هایشان بشوند.
اما در پی این تجمع کاملا مسالمت آمیز نیروهای یگان ویژه رژيم به محل گسیل شدند و پس از ضرب و شتم کشاورزان، بیش از ۴۰ نفر از آنان را دستگیر کرده و با خود بردند.
این رویداد بیانگر شکنندگی نظامی است که جز سرکوب پاسخی برای مطالبات جامعه ندارد و هیچ راه برون رفتی هم برای بحرانهای خود نمی بیند.
تجربه اینکه سرکوب نباید ما را از اعتراض بترساند. بهترین دفاع در مقابل این رژیم وحشی که تنها زبان زور می فهمد ایستادگی و تعرض و پیشروی است.

 

 

 

گزارشی از وضعیت وخیم کارگران سنگ آهن چادرملو یزد
کارگران خواستار تمدید قرارداد خود هستند ولی مسئولین دزدمیخواهند همه این کارگران را اخراج کنند.
خامنه ای و دولت آخوند روحانی تمام بودجه مملکت را خرج پاسداران و نیرو های امنیتی برای سرکوب مردم یا صدور تروریسم می کنند و یا اختلاس می کنند. در نتیجه این است وضعیت کارگران و دیگر اقشار زحمتکش جامعه ایران

 

 

 

 

 

مسیر رفت و آمد معلمان روستاهای سرصحرا و خواجه انور از توابع بخش دهدز آنها در فصل زمستان دلیل بارش برف و مسدود بودن جاده، به ناچار باید از جره (گرگر) لندی_سرصحرا عبور کنند.
حکومتی که در سوریه و لبنان و یمن و افغانستان و عراق برای مزدورانش پول مردم ایران را هزینه می کند به فکر حل مشکلات جامعه نیست. این حکومت تنها به فکر بقای خود و غارت و جپاول است. و این یکی از هزاران دلیل برای سرنگون کردن این رژیم ضد ایرانی است.

 

 

 

شلیک نیروهای سرکوبگر سپاه به ماشین امدادی سیل زدگان سیستان وبلوچستان
روزچهارشنبه دوم بهمن درمسیر ایرانشهرنیکشهر

 

گزارشی از تحصن مقابل فرمانداری زابل
در اعتراض به وضعیت نامناسب کپسول گاز در سیستان
پنجشنبه سوم بهمن ۹۸

 

 

photo_2020-01-23_11-01-32

انتقام سخت!

كارى از مانا نيستانى!

 

 

 

photo_2020-01-23_11-58-04

اعتراض کارگران پیمانکاری چادرملو به تعدیل

روزچهارشنبه دوم بهمن کارگران شرکت بهاباد باراد در معدن چادرملو در اعتراض به تعدیل تعدادی از همکاران خود تجمع صنفی برگزار کردند.
کارگران شرکت پیمانکاری بهاباد باراد که در معدن چادرملوی یزد در کار استخراج سنگ آهن مشغول به کار هستند، از اعتراض صنفی خود خبر دادند.

 

 

 

82519358_739117640242791_3390083056135045120_n

اعتراض خانوادگی کارگران شهرداری بندرلنگه نسبت به عدم پرداخت پنج ماه حقوق
روز چهارشنبه دوم بهمن،جمعی از کارگران شهرداری بندرلنگه وخانواده شان اعتراضشان را نسبت به عدم پرداخت پنج ماه حقوق سیصدکارگر این شهرداری رسانه ای کردند.
همسر کارگر بخش خدمات شهری شهرداری بندرلنگه گفت: همسرم چندین ماه است که حقوق نگرفته، هیچ راه و چاره‌ای هم نداریم و اکثر روزها را با سختی سپری می‌کنیم.
وی در پایان افزود: بیشتر کارگران برای اینکه خانواده‌شان گرسنه نماند حتی نان را هم از نانوایی قرض می‌ كنند.

 

 

 

 

 

فیلمی از فعال مدنى بازداشت شده سعيد ديلمى سعید دیلمی جوان ۲۵ ساله از اهالى شوشتر به دلیل فعالیت های مدنی که در این فیلم مشاهده می کنید روز چهارشنبه دوم بهمن توسط اداره اطلاعات خوزستان بازداشت شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازداشت یک نوجوان به دلیل لگد زدن به تصویر قاسم سلیمانی در تهران
روز چهارشنبه ۲ بهمن ماه، فرمانده انتظامی تهران بزرگ از شناسایی و بازداشت یک نوجوان در تهران به دلیل لگد زدن به بنر نصب شده قاسم سلیمانی در خیابان خبر داد. بنابر گفته وی با توجه به این که فرد بازداشت شده کمتر از ۱۸ سال سن دارد، با تصمیم مراجع قضایی و اخذ تعهد آزاد شده اس

 

 

82600317_1479160915577476_6937844493534101504_n

 

مصاحبه یک کارچاق کن، تلویزیون ایران فردا(وابسته به مزدور اجاره ای علیرضا نوریزاده) به نام محمد رضا شاهید با فریبا هشترودی و تعریف و تمجید فریبا هشترودی از نوبحت جنایتکار معاون ریاست جمهوری آخوند روحانی
فریبا هشترودی درمصاحبه با محمد رضا شاهید ۲۷ دیماه ۱۳۹۸
«وقتی آقای نوبخت رادیدم به دلیلی رفته بودیم اونجا برای اینکه منزل پدری را آثار میراث فرهنگی بکنیم ایشون خودشان به من گفتند برای من افتخاریست که بیام در این بزرگداشت در انجمن مفاخر. من خوب یادمه که بهشان گفتم آقای نوبخت من شما را بعنوان استاد سابق دعوت میکنم…..»
لازم به یاد آوری است که فریبا هشترودی اخیرا در گفتگو با تلویزیون ۲۴ فرانسه در باره مرگ قاسم سلیمانی گفته بود که تا ته خط پشت رهبری خامنه ای است.

 

 

 

 

 

مراسم بزرگداشت کشته‌شدگان هواپیمای اوکراینی در دانشگاه بین‌المللی قزوین
دانشجویان دانشگاه بین المللی قزوین با نواختن موسیقی و برگزاری تجمع، یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراینی را گرامی داشتند.
همچنین دانشجویان به دلیل اعمال فشارهای امنیتی توسط نیروهای حراست به مدت ۳ ساعت تحصن کردند. سایر دانشجویان حاضر در محل تحصن نیز با در اختیار گذاشتن لباس گرم و تهیه نوشیدنی گرم همراهی و همگامی خود را با تحصن‌کنندگان اعلام کردند.

 

مراسم بزرگداشت کشته‌شدگان هواپیمای اوکراینی در دانشگاه بین‌المللی قزوین
دانشجویان دانشگاه بین المللی قزوین با نواختن موسیقی و برگزاری تجمع، یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراینی را گرامی داشتند.
همچنین دانشجویان به دلیل اعمال فشارهای امنیتی توسط نیروهای حراست به مدت ۳ ساعت تحصن کردند. سایر دانشجویان حاضر در محل تحصن نیز با در اختیار گذاشتن لباس گرم و تهیه نوشیدنی گرم همراهی و همگامی خود را با تحصن‌کنندگان اعلام کردند.

 

 

 

 

 

فیلم معترضین بە دیپورت یک انگل زاده به نام شهاب دهقانی از آمریکا
در بین آنها اشکان حاج حسینلو فرزند
ناصر حاجی حسینلو ملقب به ناصر شفق سردار سپاه، مدیر عامل تیم تراکتور سازی تبریز و تهیه‌کننده، مدیر سینمایی را می‌بینید!
لطفا بقیه را هم شناسایی و افشا کنید و خواستار اخراج آنها از آمریکا بشوید. انگل زاده ها را اخراج کنید. مردم ایران قاطعانه خواهان اخراج این انگل زاده ها هستند.

 

 

بسیجی میلیونر محمد شهاب دهقانی انگل زاده دیبورت شده در ‏سالنی در آمریکا که با دوستانش در آن کنفرانسی با عنوان «متین تاک» برگزار می کرد
به عکس‌ها دقت کنید اینجا پایگاه مقاومت بسیج نیست اینجا آمریکاست!
و روشن است ایشان یک دانشجو نبوده و یک عامل پیشبرد سیاست ها و فرهنگ رژیم بوده است. بنابر این رسانه های فارسی دولت های مماشاتگر زیادی آه و ناله سر ندهند و برای اخراج یک دانشجوی ایرانی سوز و گذاز نکنند که باعث رسوایی بیشتر خود و دولتهایی میشود که به همه پرنسیب ها چوب حراج زده وتنها به فکر منافع کثیفشان هستند

 

 

83533798_1479431925550375_6105380411666333696_n

چرا از ایران زود رفتم؟!
روایت همسر الناز نبیی از جانباختگان هواپیمای مسافربری اوکراین که هدف موشک سپاه پاسداران قرار گرفت

 

 

photo_2020-01-23_10-59-51

سوم بهمن تولد ندا آقاسلطان است
دختر جوانی که در قیام ۸۸ هدف گلوله تک تیراندازان خامنه ای قرار گرفت و شهادت مظلومانه اش با چشمانی باز دنیا را به آنچه در ایران می گذشت ندا می داد.
عکس پدر و مادر ندا بر مزار دخترشان واقع در بهشت زهرا – قطعه ۲۵۷ ردیف ۴۱ شماره ۳۲
یادت همیشه باماست

کریمی قدوسی عضور مجلس رژیم از مشهد و منبر رفتن و روضه دروغ خواندن برای سقوط هواپیما
امریکا به سامانه پدافند هوایی دستور میده شلیک کن
وی میگه: پدافند این سامانه میگه یک شیعی داره میاد مثل اینکه کروزه! بهش میگن ده ثانیه بیشتر وقت نداری و تو این فاصله ارتباط این سامانه با رادار قطع میشه و شلیک می کنه یعنی در واقع امریکاست داره به این سامانه دستور میده شلیکن !
بالاخره شلیک اشتباه بود! پاسدار حاجی زاده بود! پاسدار سلامی بود! بیت عظما بود! دفتر حسن روحانی بود! کی بود بالاخره‼️
پنجشنبه ۳ دوم بهمن ۹۸
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah