قیام‌کنندگان عراقی در بغداد روز جمعه بی‌اعتنا به ضدتظاهرات بسیجیان وابسته به رژیم آخوندی با صحنه گردانی مقتدی صدر، به تظاهرات و مقابله با عوامل سرکوبگر حکومت دست‌نشانده ولایت فقیه ادامه دادند.
قیام‌کنندگان هم‌چنان میدان تحریر بغداد و میدانهای اصلی در مرکز بغداد را در دست دارند.
الحدث گزارش داد تظاهر کنندگان عراقی در بغداد، کنترل اتوبان محمد قاسم تا پل ورزشگاه الشعب را در دست دارند و در میدان تحریر و پلهای احرار، سنک و جمهوری مستقر هستند.
از صبح جمعه در میدان طیران و اتوبان محمد قاسم بغداد درگیریها از سرگرفته شد. در یورش نیروهای حکومتی و وحوش خامنه‌ای با گلوله‌های جنگی، یک تظاهر کننده جان باخت و هفت تن مجروح شدند.
در بصره، کربلا و ذی‌قار نیز شبه‌نظامیان به روی قیام‌کنندگان آتش گشودند.
در قادسیه قیام‌کنندگان در اعتراض به سرکوب و کشتار مردم، راه ارتباطی اصلی این استان را بستند.
قیام‌کنندگان عراقی در بصره پیکر مجتبی احمد یک از فعالان قیام در این استان را که بعد از خروج از میدان تحصن توسط تروریستهای خامنه‌ای ترور شد تشییع کردند.

 

 

 

 

 

جمعه ۴ بهمن ۹۸

بغداد

 

photo_2020-01-24_20-37-58

تظاهرات ساندیس خورهای خامنه ای در عراق! آخوند مقتدا صدر مزدور آخوندها برای منحرف کردن قیام مردم عراق به فرموده سپاه فدس فراخوان به تظاهرات علیه امریکا داده بود و این ساندیس خورها به همین منظور به خیابان آمده اند! همچنین مزدوران و لابی های رژیم در کانادا و آمریکا و اروپا قرار است با عنوان تظاهرات ضد جنگ و ترامپ از عراق بیرون برو! تظاهرات برگزار کنند! این مزدوران وقیح در حالی این فراخوانها را می دهند که مردم عراق علیه اشغالگری خامنه ای قیام کرده اند. هموطنان ایرانی در همه کشورها می توانند این ترفندها را افشا کنند. آمریکا بارها تاکید کرده است که خواستار جنگ با رژیم ایران نیست و خواهان تغییر رفتار رژیم ایران است. جنگ واقعی بین مردم ایران و عراق ولبنان و… علیه اشغالگری رژیم آخوندها است و لاغیر.

 

photo_2020-01-24_20-37-26

فرماندهان حشد الشعبی در ضد تظاهرات حکومتی
ابودر الامی از فرماندهان حشد الشعبی در ضد تظاهرات حکومتی که صحنه گردان آن آخوند مقتدا صدر است دیده می شود.
این ضد تظاهرات حکومتی خط جمهوری اسلامی علیه قیام مردم عراق است که فراخوان آن از سوی مقتدا صدر داده شد و در بغداد برگزار گردید که با بی اعتنایی قیام کنندگان روبرو گردید.
نگاهی به شرکت کنندگان هدف و پشت پرده این خیمه شب بازی دجالگرانه را نشان می دهد.

 

 

 

 

بغداد

 

کربلا

درگیری بین پلیس و معترضین  در خیابان الناقب ، مرکز شهر تجدید

 

معترضین  کنترل «سرع محمد القاسم» را در میانه بغداد به دست می گیرند

 

زنان قهرمانی که غذا درست میکنند برای معترضان

 

شعار معترضان عراق در تظاهراتی کە روز جمعه 4 بهمن ، از طرف گروەهای رژیم آخوندی

» نە هادی (عامری) و نە مقتدی (صدر)، هر دو در کشتی ولایت فقیە هستند.›

جمعه چهارم بهمن

 

 

مادر یکی از جوانان شهید عراقی که بدست شبه‌نظامیان خامنه‌ای به قتل رسید با برداشتن سلاح میگوید بخدا قسم با همین بازوان خودم و با همین دستان خودم انتقامت را میگیرم من مادرت هستم جاسم تنها مادرت من انتقام تو را میگیرم
فرزند وی جاسم نام داشته که توسط وحوش عراقی خامنه ای کشته شد.
این مادر از عشیره خزرجی است

 
جمعه ۴ دوم بهمن ۹۸
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah