وضعیت وخیم سیل زدگان سیستان وبلوچستان و عدم رسیدگی مسئولین بی کفایت به مناطق سیل زده

 

photo_2020-01-25_13-10-15

ادامه اعتراض کارگران پیمانکاری چادرملو به شرایط شغلیکارگران بهاوند باراد شاغل در معدن چادرملوی یزد از پنجمین روز از تجمع صنفی خود در محل کارگاه خبر دادند. این کارگران می‌گویند: کارفرما به تعدادی از آنها گفته است تا پنجم بهمن (امروز) جهت تسویه حساب اقدام کنند تا بتوانند از بیمه بیکاری استفاده کنند.

 

 

 

 

photo_2020-01-25_13-09-33

اعتصاب کارگران و کارکنان فاز۱۴ پارس جنوبی در اعتراض به پرداخت نشدن چندین ماه حقوق امروز شنبه ۵ بهمن ۹۸

 

اعتصاب اتوبوسھای سرویس انتقال کارکنان بندر خمینی در اعتراض به پایین بودن حقوق و افزایش قیمت قطعات اتوبوس و وعده های دروغ کارگزاران حکومتی
شنبه ۵ بهمن ۹۸

 

 

 

 

 

گزارشی از تجمع کشاورزان
اصفهان برای تخریب دیوار نیروگاه برق اسلام آباد(درچه) در مسیر زاینده رود
کشاورزان با لودر در حال تخریب این نیروگاه حکومتی
روز پنجشنبه ۳بهمن۹۸ کشاورزان شهر درچه از توابع استان اصفهان در اعتراض به جاده کشی شهری که باعث تخریب بسیاری از زمینهای کشاورزی آنها می شود در مقابل شهرداری رژیم در این شهر تجمع کردند تا تخریب زمین هایشان بشوند.
اما در پی این تجمع کاملا مسالمت آمیز نیروهای یگان ویژه رژيم به محل گسیل شدند و پس از ضرب و شتم کشاورزان، بیش از ۴۰ نفر از آنان را دستگیر کرده و با خود بردند.

 

 

پیرانشهر – کولبران به یاری هموطنانی که در مرز حاج عمران در برف گیر کرده اند رفته اند پس از بارش شدید برف در مرزهای شهرستان پیرانشهر شمار زیادی از هموطنان شب گذشته در برف و بوران گیر کردند. کولبران زحمتکش به یاری کسانی که شب گذشته در مرز حاج عمران گیر کرده بودند رفته اند.
درود به شرف و غیرتتان

 

 

83465977_1480814828745418_1662569389171408896_n

 

یاد بود انیسا صادقی در مدرسه ای که درکانادا درس میخواند

انیسا صادقی دانش آموز ده ساله ای که از مسافران هواپیمای اوکراین بود و با موشک عمدی سپاه پاسداران هدف قرار گرفت و همراه با ۱۷۵ مسافر دیگر جانش را از دست داد. آیا جهان بر این جنایت مانند جنایتهای بیشمار این رژیم در طول چهل سال حاکمیتش چشم خواهد بست؟! اگر ما ایرانی ها چشمان خود را نبندیم و پیگیر این پرونده باشیم بی شک جهانی را بیدار خواهیم کرد. نگذاریم خون بی گناهان به دست فراموشی سپرده شود. نگذاریم این رژیم به حیات ننگین اش ادامه دهد و از خون ما ارتزاق کند.

حرف های همسر الناز نبیی از مسافران ‎هواپیمای اوکراینی که هدف موشک سپاه پاسداران قرار گرفت
وی با انتشار این پست در اینستاگرام خود از اینکه نتونسته با رسانه ها به دلیل شرایط خاصی که در آن بوده گفتگو کند عذر خواهی می کند
همسر این قربانی جنایت سپاه پاسداران به دلیل تهدید از سوی وزارت اطلاعات مجبور به ترک ایران شد.
جواد سلیمانی در این ویدئو با جنایت نامیدن شلیک موشک به یک هواپیمای مسافربری خواستار ارسال جعبه سیاه هواپیما به خارج کشور شده و می گوید: «ملت ایران به حکومت اعتماد ندارد.»

 

 

 

فیلمی از کارتن‌خواب‌های اراک که در زیر بارش شدید برف و درهوای سرد زمستان در یک چاله زندگی می‌کنند
هموطنی خیر برایشان غذا آورده است
ببینید و منتشر کنید تا دنیا خبردار شود در میهن ما که یکی از ثروتمند ترین کشورهای دنیاست چه می گذرد. حکومتی که به فکر باز سازی سوریه است به فکرد درست کردن سرپناهی برای این مردم نیست! راستی چرا؟ چون دشمن مردم ایران است و مردم به درستی شعار می دهند: دشمن ما همینجاست دروغ میگن آمریکاست!

 
شنبه۵ دوم بهمن ۹۸
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah