photo_2020-01-27_20-14-45

 

کارگران معترض معدن چادرملو اخراج شدند
امروز دوشنبه ۷ بهمن ۹۸ کارگران شرکت پیمانکاری بهاوند باراد در معدن چادرملو واقع در استان یزد همگی اخراج شدند!
این کارگران که حدوداً ۳۰۰نفر بودند در روزهای گذشته در اعتراض به‌اخراج ۲۰تن از همکارا نشان دست به‌اعتصاب و تجمع زده بودند.
این است پاسخ به اعتراض مسالمت آمیز در نظام فاشیستی و مافیایی ولایت فقیه!

 

photo_2020-01-27_20-14-16

اعتصاب کارگران واحد تعمیرات پتروشیمی اروند هُلدینگ خلیج فارس
امروز دوشنبه ۷ بهمن ماه ۹۸ کارگران واحد تعمیرات پتروشیمی اروند در اعتراض به کسر چندین قسط وام و بیمه تکمیلی بصورت یکجا و همچنین نحوه اجرای طرح طبقه بندی مشاغل اعتصاب کردند.
این کارگران که تعداد آنان ۸۰۰ نفر اعلام شده در منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر کار میکنند.
خبرگزاری حکومتی ایلنا به نقل از کارگران اعتصاب کننده نوشته است: به‌عنوان مثال، در اجرای این طرح، میان یک جوشکار یا مکانیک که کارگر فنی محسوب می‌شوند با یک کارگر خدماتی ساده فرقی در نظر گرفته نشده، در حالیکه در دیگر شرکت‌های همجوار و زیر مجموعه هُلدینگ خلیج فارس، نفرات فنی حق تخصص دریافت می‌کنند ولی در پتروشیمی اروند، این حق به نیروهای فنی پرداخت نشده است.

 

هنرپیشه پیشکسوت و خیر خانم پوری بنایی همراه با جعفر پناهی به سیستان و بلوچستان برای کمک به هموطنان سیل زده رفته اند

 

 

صف گاز مایع در کاشان
واقعا وضع مملکت روی هواست! به فکر تنها چیزی که نیستند معیشت و سلامت و امنیت مردم و کشور است. برای ویرانی و تخریب و جنایت و فساد آماده وحاضر به یراق ولی برای آبادی و رفاه اصلا و ابدا اگر گوششان بدهکار باشد! تازه ظلبکار مردم هم هستند!
میگن اگر ناراضی هستید از ایران باید!
این صف هارا به صف اعتراض تبدیل کنید.

 

 

83375595_1483407718486129_243251863720296448_n

 

فیش حقوقی ماهیانه مدیرعامل برکنار شده بیمه ملت ۴۸ میلیون تومان در ماه ببینید که فقر و سیه روزی ملت از کجاست! این میزان حقوق حتما اختلاس و دزدی و رشوه و … هم دارد!

 

صف گاز در روستای رحمت آباد خوانسار
این روستا در ۳۰ کیلومتری شهرستان خوانسار در شمال غرب استان اصفهان است.

 

 

پیام پدر زندانی محکوم به اعدام هوشمند علی پور مصطفی علیپور پدر زندانی سیاسی محکوم به اعدام هوشمند علیپور با شما سخن می گوید. پدری که زندگی اش با مبارزه علیه ظلم و ستم عجین شده است. او در صحبتهای کوتاه خود به زبان کردی از همه مردم دنیا و بویژه مردم کردستان می خواهد که نیروی خود را برای نجات جان هوشمند علیپور فرزند دلبندش به میدان بیاورند و خواهان لغو حکم اعدام وی شوند. ایشان در عین حال از همه نیروها و کسانی که تاکنون از کمپین نجات هوشمند پشتیبانی کرده اند صمیمانه تشکر می کند.

 
دوشنبه ۷ بهمن ۹۸
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah