اعتراض دانشجویان مستقل دانشگاه هنر به بی کفایتی مدیران نظام آخوندی

 

 

تحصن شبانه‌ مردم شهر صوفیان در مسجد جامع شهر صوفیان در آذربایجان شرقی دراعتراض به وضعیت مالکیت رسمی اراضی این شهر

یکشنبه ۱۳بهمن ۹۸

 

photo_2020-02-02_22-05-01

اعتراض دامداران علامردشتی به بخشدار در خصوص چراگاه های خود با فرستادن گوسفندان به ساختمان بخشداری علامرودشت از توابع شهرستان لامرد
یکشنبه ۱۳بهمن ۹۸

 

اعتصاب و اعتراض کسبه و اصناف شهر صوفیان نسبت به عدم رسیدگی به وضعیت نامشخص اسناد مالکیت رسمی اراضی مسکونی و زراعی این منطقه

در روز یکشنبه ۱۳بهمن ۹۸

 

 

83886620_1488703781289856_7823067322305740800_n

افتتاح جدول‌کشی توسط فرماندار و امام جمعه «ماهنشان زنجان»
دزدان میلیاردی سرمایه ها و نان سر سفره های مردم ایرن یک کار پیش پا افتاده که جزو وظایف جاری شهرداریست را اینگونه تبلیغ می کنند که بگویند چه شق القمری کرده و دارند می کنند! تازه برای همین کلی بودجه می گیرند و به جیب های گشادشان می ریزند و دست آخر یک کار ابتدایی به درد نخور تحویل مردم می دهند و منت هم سرشان می گذارند!

 

 

 

 

گزارشی در باره مسافران چینی در فرودگاه استانبول بنابه گزارش یک هموطن مسافرین چينى را فقط ايرلاين ايرانى ميپذيرد و آنها را به ايران و سپس چين منتقل مى‌كند. ماهان و ایران ایر این مسافرین را جابجا می کنند. طبیعی است برای اینکه خودشان کشنده ترین ویروس هستند.

 

 

 

 

 

 

 

حمله یکی از اعضای سپاه تروریستی قدس به نام جباری به یک خبرنگار فرانسوی روزیکشنبه ۱۳بهمن ۹۸ گروهی از مزدوران جمهوری اسلامی جلو سفارت رژیم در پاریس جمع شده بودند تا در سالگرد بازگشت خمینی دجال به ایران در ۱۲ بهمن ۹۸ برای ادای احترام به ماکت این جلاد خوناشام به نوفل لوشاتو بروند. یک پاسدار تروریست به نام جباری که به عنوان دیپلمات رژیم فعالیت میکند به یک خبرنگار فرانسوی در پاریس که می خواهد فیلم و عکس بگیرد حمله می کند.

 

 

کارگر شهرداری استان خوزستان – شهرستان آغاجاری برای دریافت ٥ ماە حقوق معوقەاش شهرداری دست بە اعتصاب زد

 

روستاهای شهرستان لیکک بهمئی با مشکلات بی آبی و نبود بهداشت

مردم شهرستان لیکک بهمئی واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد بدلیل حاکمیت چهل ساله نظام غارتگر ولایت فقیه از حداقل‌های ممکن شهروندی هم محروم هستند.
یکی از روستائیان ستمدیده و مظلوم از چهل سال بدبختی شکایت می‌کند و در حالیکه یک قابلمه در دست گرفته می گوید: «ما هیچی نداریم آب نداریم همین قابلمه کوچک را داریم که باید آب گرم کنیم حمام کنیم.بدبختیم».

 

photo_2020-02-02_13-10-29

تجمع بازنشستگان«مخابرات راه دور شیراز» مقابل استانداری رژیم
بازنشستگان شرکت مخابرات راه دور شیراز صبح روز یکشنبه سیزده بهمن مقابل استانداری فارس تجمع کردند.
آنها می گویند «بیش از سیزده سال از وعده‌هایی که مدیران شرکت برای پرداخت مطالبات ما داده‌اند، می‌گذرد. در این سال‌ها تجمع‌های متعددی را برگزار کردیم؛ از چادر زدن در محوطه کارخانه تا تجمع مقابل وزارت صنعت، معدن و تجارت و همین محل که امروز هم در آن جمع شده‌‌ایم.»
به گفته کارگران بازنشسته مخابرات راه دور شیراز، میزان مطالبات بدون احتساب خسارت تاخیر و تادیه، سی و پنج میلیارد تومان است و با احتساب این موارد به بیشتر از صد میلیارد تومان می‌رسد

 

 

photo_2020-02-02_13-08-02

تجمع کارگران بخش خدمات شرکت پتروشیمی اروند در اعتراض به محرومیت از امنیت شغلی و اقدام پیمانکار جدید برای انعقاد قرارداد حجمی با این کارگران محروم وستمدیده

یکشنبه سیزدهم بهمن

 

photo_2020-02-02_11-52-42

اعتصاب و تجمع پرسنل شهرداری لالی در اعتراض به ۹ ماه حقوق عقب افتاده ی خود
یکشنبه ۱۳ بهمن ۹۸

 

کارگران-شهرداری-بندرلنگه-۱-min

ادامه اعتراضات کارگران شهرداری بندرلنگه نسبت به عدم پرداخت ماه ها حقوق و حق بیمه

روز شنبه دوازدهم بهمن،یکی از کارگران شهرداری بندرلنگه، در مورد تعویق حقوق پنج ماهه خود گفت: ماه هاست که کارگران این اداره به سرکار می آیند؛ اما حقوقی دریافت نمی کنند و در مقابل خانواده های خود شرمنده هستند.
وی با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در جامعه اظهار کرد: اکثر کارکنان و کارگران این دستگاه اجرایی از طبقه پایین و کم درآمد جامعه هستند که با دریافت نکردن حقوق چندین ماه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند و نمی توانند پاسخ گوی خانواده خود باشند.

 

photo_2020-02-02_13-12-44

تجمع اعتراضی کارگران شرکت خوش‌نوش در همدان
روز شنبه ۱۲ بهمن ۹۸، جمعی از کارگران شرکت خوش نوش، در مقابل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان دست به تجمع زدند. آنها خواستار این هستند که بدلیل سابقه کار ۲۰ تا ۲۵ سال فعالیت در یک شغل سخت و زیان‌آور، باید بتوانند از قانون بازنشستگی پیش از موعد استفاده کنند.

 

 

 

قطع بی رویه درختان بلوط برای قاچاق چوب و ذغال در کوه های زاگرس چهارمحال و بختیاری شهرستان لردگان
یکشنبه ۱۳بهمن ۹۸
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah