photo_2020-02-03_21-14-41

تحصن مردم صوفیان در مسجد جامع صوفیان روز دوشنبه۱۴ بهمن

مردم صوفیان در اعتراض به ناعدالتی نسبت به رای دادگاه تحصن خود ادامه دادند
اصناف وکسبه صوفیان همچنان به اعتراض و تعطیل کردن مغازه های خود ادامه میدهند

 

 

روز دوشنبه ۱۴ بهمنکارکنان کارخانه سیمان ایلام در اعتراض به عدم اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در مقابل ساختمان استانداری این شهر دست به تجمع زدند.به گفته این کارگران، حدود ۸ سال است که کارکنان این کارخانه پیگیر اجرای این طرحند و طی ماه‌های اخیر نیز مدیر عامل شرکت به آنان وعده اجرایی شدن طرح را داده و به بهانه تامین بار مالی آن، حق شیفت و ۴۰ ساعت اضافه کار بسیاری از کارکنان پرداخت نشده است.

 

تیراندازی مستقیم ماموران جنایتکار به یک سوختبر

روز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه ۹۸ ماموران نیروی انتظامی شهرستان گِه با لباس و خودروی شخصی در محدوده روستای دِزبُن از توابع شهرستان کَسِرکَند به سمت یک سوختبر بلوچ تیراندازی کردند.

photo_2020-02-03_16-15-17

اعتصاب کارکنان آب و فاضلاب روستایی رامهرمز و تجمع جلوی درب فرمانداری

کارکنان آب و فاضلاب روستایی رامهرمز در اعتراض به پرداخت نشدن حقوقشان جلو درب فرمانداری تجمع کردند.
آنها مدت بیست روزاست که دست ازکار کشیده ودر اعتصاب هستند وخدمات رسانی به روستاها را انجام نمی دهند دوشنبه ۱۴بهمن ۹۸

 

photo_2020-02-03_16-39-21

دومین روزاعتصاب کارگران پتروشیمی اروند دراعتراض به تبدیل قراردادشان به قرارداد حجمی

تعدادی از کارگران پتروشیمی اروند، به ایلنا گفتند: کارت‌های تردد پرسنل شرکت رامپکو (تعمیرات) و بسته بندی، صبح امروز توسط حراست شرکت پتروشیمی اروند از کارگران گرفته شد.

دوشنبه ۱۴بهمن ۹۸

 

23

کارگران پیمانکاری چادرملو بیکار شدند

کارگران شرکت بهاوند باراد در معدن چادرملوی یزد در تماس با خبرنگار ایلنا، از بیکاری خود خبر دادند.

این کارگران که تعداد آنها حدود  دویست وسی  نفر است، در هفته‌های گذشته، در اعتراض به بیکاری خود تجمعات اعتراضی برگزار کردند و به همه‌ی مقامات مسئول نامه نوشتند اما در نهایت، شرکت تعطیل شده است و ظاهراً کارگران طی نامه‌ای به بیمه بیکاری معرفی شده‌اند.

 

 

تجمع اعتراضی در طرشت تهران
روز دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۸ ساکنان محله طرشت تهران در اعتراض به یکطرفه شدن زیرگذر استاد معین تجمع کردند. تجمع کنندگان فریاد می زدند «ما اعتراض داریم».
اعتراض مردم به تصمیم کارگزاران حکومتی است که اعلام کرده اند زیرگذر استاد معین یک طرفه یکطرفه خواهد شد.
این زیرگذر سرانجام بعد از ۵ سال، امروز دوشنبه ۱۴ بهمن به بهره برداری رسید تا طرشت در شمال و استادمعین در جنوب خیابان آزادی را به یکدیگر متصل کند. یکی از اهالی طرشت در این باره گفت: ۵ سال خاک ساخت و ساز در این محل را خوردیم، اما حالا که به بهره برداری رسیده ما نمی‌توانیم از خیابان استادمعین خود را به طرشت برسانیم. الان برای رسیدن به طرشت جای مسیر ۳۰ ثانیه‌ای باید از بزرگراه یادگار امام یا میدان آزادی و بزرگراه جناح عبور کنیم و حداقل ۱۵ دقیقه در مسیر هستیم مگر ما شهروند این شهر نیستیم؟

 

 

میاندوآب
درگیری یک دستفروش زحمتکش با ماموران مزدور و سرکوبگر شهرداری
شامگاه یکشنبه ۱۳ بهمن ۹۸ ماموران مزدور و سرکوبگر سد معبر شهرداری میاندوآب می خواستند بساط یک دست فروش زحمتکش را که از این طریق امرار معاش می کند را جمع کنند. اما این دستفروش زحمتکش در برایر تعرض این گزمگان ولایت مقاومت می کند و با آنها درگیر می شود. هموطنان بویژه مغازه داران و عابرین باید در چنین مواقعی به یاری هموطنان بروند و راه مقابله با این گزمه های خامنه ای گوشمالی دادن آنها به شدیدترین روش ممکن

 

 

 

photo_2020-02-03_20-56-16

شعار نویسی علیه رژیم در سیستان و بلوچستان دوشنبه ۱۴بهمن ۹۸

 

 

photo_2020-02-03_15-59-54

کاریکاتوری برای ادامه سیاست مماشات اتحادیه اروپا با رژیم ملایان
و تجارت ننگین آنها با خون مردم ایران

 

ضرب و شتم یک سوختبر محروم بلوچ توسط مزدوران رژیم
روز گذشته، یکشنبه ۱۳ بهمن‌ماه ۹۸ ماموران دریابانی بندر کرگان واقع در استان هرمزگان با حمله به سوی یک سوختبر بلوچ، پس از ضرب و شتم و ضبط اموال، او را بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل کردند. این اقدام خشم مردم بلوچ را برانگیخت

 

 

دوشنبه ۱۴بهمن ۹۸
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah