تجمع اعتراضی روز سه‌شنبه ۱۵ بهمنعکاسان کشور نسبت به عکاسی پرسنلی، که به اجبار در برخی از ارگانهای دولتی و نیمه دولتی مثل پلیس، دفاترپیشخوان دولت، ثبت احوال، اداره پست و…انجام گرفته و منجر به نابودی صنف بزرگ عکاسان با حدود نیم میلیون نفرشاغل شده است

 

 

 

 

باز کردن راه مسدود شده با برف از سوی مردم روستای گاوگل دندی زنجان

مردم با بیل اقدام به باز کردن راه مسدود شده از برف کرده اند و خبری از اقدامات دولتی نیست. به زودی برای فریب مردم و کشاندن آنها به پای صندوق های رای در نمایش انتخاباتی سروکله شان پیدا میشود! کارهای خدماتی جزو وظایف آنها نیست. دزدی و اختلاس و زمین خواری و کوه خواری و جنگل خواری و سرکوب و … جزو حوزه وظایف حکومت می باشد. انتظار دیگری از آنها نداشته باشید. مثلا سیل یا زلزله که میاد کاری کرده و می کنند که برای باز کردن جاده های برفی اقدام کنند!

 

 

 

 

 

هشدار یکی از هموطنان به مردم كردستان بویژه مردم شهر سنندج در باره خطر ویروس کرونا این هموطن می گوید دو نفر تا کنون در بیمارستان بستری شده اند و اطلاع رسانی نمی شود؛ لذا هشیار باشید و از خود مراقبت کنید. از جمله پرهیز از روبوسی و …

 

 

 

کرونای ایران و ایرانی

بلای جان و عامل فقر و ویرانی

دشمن انسان و جوامع انسانی

photo_2020-02-05_12-15-50

 

دو فیلم از تبلیغات برای نمایش انتخابات برای رأی جمع کردن در کرمانشاه
مسیر گاراژ به میدان فردوسی
عروسی نیست!
معرکه گیری نیست!
یارو دیوانه ای از یک دیوانه خانه نیست!
برادر یک کاندیدا برای مجلس نظام است!

 

 

 

 

از صدقه سر جمهوری اسلامی صاحب ایران شده و هرکاری دلش خواسته کرده؛ دور دنیا رفته و حیات وحش را هم ملک خودش می دونه …!

 

 

photo_2020-02-05_12-11-46

تجمع دانشجویان علوم پزشکی اصفهان مقابل دانشکده داروسازی
روز دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۸ دانشجویان علوم پزشکی اصفهان برای اعتراض به تاسیس مقطع کارشناسی داروسازی جلو دانشکده داروسازی این دانشگاه تجمع کردند.
معاون آموزشی وزارت علوم در روز‌های گذشته اعلام کرد که ایجاد رشته کارشناسی داروسازی منتفی است؛ اما اعتراضات دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان همچنان ادامه دارد.
دانشجویان معترض می‌گویند که منتفی شدن تأسیس کارشناسی داروسازی، به صورت رسمی به دانشکده‌ها ابلاغ نشده است و ممکن است در صورت اتمام اعتراضات، دوباره این موضوع به جریان بیفتد.

 

 

 

سه فیلم از اعتراض‌ مسافران پرواز تهران استانبول که پس از ۲۰ دقیقه دوباره به فرودگاه بازگشت
هواپیمای تهران استانبول ساعت ۱۸.۴۰ روز سه شنبه ۱۵ بهمن پرواز کرد اما پس از ۲۰ دقیقه هُلدینگ دوباره  به فرودگاه خمینی بازگشت.
مسافران  از این رویداد خطرناک که می توانست به مرگ آنها منجر شود عکس می گیرند که  احتمالا ماموران حراست از این کار می خواهند جلوگیری کنند و آنها اعتراض می کنند:» شما اونجا بودی که ما داشتیم سقوط می‌کردیم؟ نبودی پس حرف نزن که فیلم نگیر! باید فیلمش  بگیریم همه بفهمند چه خبره. مردم رو دارید می‌کشید…!
این روزها از  شلیک به هواپیمای مسافربری تا  فرود آمدن هواپیماهای خطوط هوایی به دلیل نقص فنی  کاملا روزانه و عادی شده است!
جان مردم برای این حکومت هیچ ارزشی ندارد و هموطنان باید بدانند که مسافرت با ناوگان هوایی رژیم خطرناک است.

 

 

 

 

 

 

رابطه شعار براندازی از سوی یک عده با سیاست رضا پهلوی! عده ای هستند که در فضای مجازی به نام رضا پهلوی شعار براندازی می دهند! ببینیم که آیا چنین تبلیغاتی واقعی است یا دروغین و بی محتوا؟! برای گرفتن پاسخ به این ویدیوی کوتاه مراجعه کنید

 

شامگاه سه شنبه ۱۵ بهمن ۹۸ آتش سوزی بزرگی در وزرشگاه وحدت آستارا شروع شد و صندلی های این وزرشگاه در آتش سوخت. علت آتش سوزی مشخص نیست.

 

 

 

 

تجمع-کنندگان-مشهد3-min-700x375

تجمع اعتراضی  روز سه شنبه ۱۵ بهمن ماه شماری از کارکنان اخراجی موسسه وحدت در مشهد، در مقابل سرپرستی ملل در خیابان مطهری شمالی نبش کوچه مطهری۱۰، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند. آنها خواستار پرداخت مطالبات مزدی خود شدند.
یکی از معترضان در تجمع اعتراضی کارکنان اخراجی موسسه وحدت گفت: «ما ۲۴ ماه سنوات عقب‌افتاده داریم. نزدیک عید است و سنوات ما پرداخت نگردیده است. ما پرسنل وحدت خواهان دریافت مطالبات خود هستیم. پرسنل وحدت را تعیین تکلیف کنید. وعده، وعید بس است ما گرسنه‌ایم.»
در زمان برگزاری این تجمع مسالمت‌آمیز در مشهد مقابل سرپرستی ملل، نیروهای یگان ضد شورش که کفش‌های زرهپوش و جلیقه ضد گلوله بر تن داشتند در وحشت از گسترش اعتراضات، به محل تجمع یورش آوردند.

یکی از تجمع‌کنندگان به مأموران ضدشورش گفت: «اگر خانه شما را دزد بزند شما دزد را دستگیر می‌کنید یا صاحب خانه را؟ خانه خراب شدیم، دزد زده به خانه زندگی‌مان. شما آمدید ما را تهدید می کنید؟ از موسسه ملل بخواهید ما را زودتر تعیین تکلیف کنند.»

 

 

 

دزد با عرضه و دزد بی عرضه!
پاسدار دزد و جنایتکار محمد باقر قالیباف که مهره خامنه ای برای ریاست مجلس آینده نظام است و تا کنون در شهرداری تهران در دزدی و چپاول گوی سبقت را از رقبای اصلاح طلب واصولگرایش ربوده است در تبلیغات زودهنگام نمایش انتخابات پوشالی به روش جدیدی از ترفندهای فریبکارانه انتخاباتی روی آورده است. پاسدار قالیباف می گوید چون وضع مردم و مملکت چه در زمانی که نفت صادر می شد و چه الان که صادر نمیشود هیچ فرقی نداشته پس این ربطی به فروش نفت و در آمد ندارد! پس این معلوم میشه یک عده عرضه نداشته اند مشکلات مملکت را درست کنند! پس این انتخابات رقابت بین دزدهای با عرضه ای مانند قالیباف و دزدهای بی عرضه ای مانند حسن روحانی و کابینه و کارگزارانش است! ایشان در کشتار دانشجویان در ۱۸ تیر ۷۸ هم عرضه اش را نشان داده که همپای دزدی و چپاول در جنایت هم بی رقیب است!

 

photo_2020-02-05_12-22-01

تجمع جوانان بیکار شهر قلعه رئیسی مقابل اداره گاز
روز دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۸ گروهی از جوانان شهر قلعه رئیسی در استان کهگیلویه وبویراحمد برای اعتراض به بیکاری و استخدام‌های بدون ضابطه در اداره گاز چاروسا مقابل شرکت گاز ناحیه قلعه رئیسی تجمع کردند.
بعد از گازرسانی به بخش چاروسا و دیشموک جوانان متقاضی کار می خواهند برای نمایندگی های شرکت گاز در این منطقه افراد بومی استخدام شوند.
گفتنی است که در نظام ولایت فقیه همه چیز بر پایه باند بازی و پارتی بازی است.

 

photo_2020-02-05_12-21-28

تصویر پدر پویا بختیاری بر مزار فرزندش بعد از آزادی از زندان

 

 
چهارشنبه ۱۶بهمن ۱۳۹۸
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah