photo_2020-02-08_14-03-46

(عکس آرشیو)

 

تجمع اعتراضی کارگران محروم نی‌بر برای پرداخت حق بیمه دوران بیکاری

صبح امروز شنبه نوزده بهمن ماه جمعی از کارگران فصلی نی‌بر مجتمع کشت‌ و صنعت هفت تپه در اعتراض به بدهی بیمه‌ای کارفرمای خود به سازمان تامین اجتماعی مراجعه و در مقابل آن تجمع کردند.

 

 

تجمع اعتراضی پرسنل وحدت در مقابل اداره سرپرستی ملل تهران نسبت به تعدیل نیرو بدون سنوات توسط موسسه ملل در ساعت ده صبح روز شنبه نوزده بهمن

 

 

 

آتش زدن یک بنر قاسم سلیمانی از سوی یک جوان شورشی میهن
باشعار مرگ بردیکتاتور

 

 

 

83659836_1493675610792673_4442665560542543872_o

 

حمله به آخوند روحانی در نماز جمعه قم و تهدید وی به دچار شدن به سرنوشت بنی صدر در آستانه نمایش انتخابات و تصمیم خامنه ای به جراحی باندهای دیگر برای انقباض و یک دست کردن مجلس نظام جنگ باندهای جنایت و چپاول بر سر کرسی های قدرت بالا گرفته است.
سخنران نماز جمعه قم به روحانی می گوید راه بنی صدر را نرو و راه رجایی را برو!

 

 

 

 

 

 

دستگیری اعضای یک شبکه دور زدن تحریمها به نام «پانزی» از سوی پلیس ترکیه پلیس ترکیه ۱۶ نفر از اعضای این شبکه که در دور زدن تحریمهای آمریکا علیه رژیم ایران فعال بوده است را دستگیر کرد که با توجه به اینکه کشور ترکیه یکی از راههای دور زدن تحریمها برای رژیم ایران و یک تنفسگاه برای رژیم است می تواند یک ضربه مهم محسوب شود. اینگونه شبکه ها پولهای کثیف کلانی هم به جیب می زنند

 

خون جوانان وطن سوگند نامه ما برای آزادی است. آنکس که رای بدهد انگشتش را در خون این جوانان می کند و به کشتار و چپاول و ویرانی و فقر و سیه روزی ایران و ایرانی رای می دهد!

 

 

حمله به آخوند روحانی در نماز جمعه قم و تهدید وی به دچار شدن به سرنوشت بنی صدر در آستانه نمایش انتخابات و تصمیم خامنه ای به جراحی باندهای دیگر برای انقباض و یک دست کردن مجلس نظام جنگ باندهای جنایت و چپاول بر سر کرسی های قدرت بالا گرفته است.
سخنران نماز جمعه قم به روحانی می گوید راه بنی صدر را نرو و راه رجایی را برو!

 

 

 

 

از تکدی گری خامنه ای مفلوک برای رای تا پارس کردن یک آخوند به تحریم نمایش انتخابات از سوی مردم
آخوند وقیح به مردم می گوید غلط می کنید رای نمی دهید!

 

photo_2020-02-08_14-06-09

معنی صندوق رای و شرکت در نمایش انتخابات نظام مافیایی ولایت فقیه

 

 

 

یکی از جوانان میهن برای تحریم نمایش انتخابات رژیم
علی قلیلو می گوید انگشت در خون جوانان این میهن نکنید
و به قاتلین فرزندان ایران رای ندهید!

 

 

 

شب نامه نه گفتن به نمایش انتخابات نظام مافیایی

85198739_1493683604125207_3116952221627973632_n

شرکت در انتخابات یعنی این!
کاربران ایرانی فعال در توییتر با انتشار این ویدیو کلیپ شرکت در نمایش انتخابات رژیم را اینگونه نمایش داده اند. آری هرکس در این نمایش رو حوضی خامنه ای شرکت کند به ایران و ایرانی خیانت می کند. نمایش انتخابات رژیم از سوی مردم ایران تحریم است.

گزارش یک هموطن از یکی از چراگاه های رژیم آخوندها
این گزارش ویلای محل زندگی یکی از چپاولگران سرمایه های مردم ایران در کانادا را نشان می دهد که تحت حمایت پلیس و سرویس اطلاعات و اداره مهاجرت کانادا با اموال به غارت برده مردم ایران زندگی می کند

 

 

پنجشنبه ۱۷ بهمن ۹۸ انجمن صنفی معلمان شهرستان سقز و زیوه در حمایت از اعضای انجمن صنفی فرهنگیان خراسان شمالی تجمع کردند

 

 

برای درمان درد می نوازم

 

 

photo_2020-02-08_14-03-05

توییت سپیده قُلیان در باره دادگاه شکایت بازجوی خبرنگار آمنه سادات ذبیح پور از وی : تصمیم گرفتم در بازپرسی روز شنبه (شکایت آمنه سادات ذبیح پور) شرکت کنم، امیدوارم آمنه سادات حضور داشته باشه، تا جای خودم، برادرم اسماعیل بخشی، مازیار سید نژاد، علی نجاتی، فاطمه داوند، پویا بختیاری، صهبا حمادی و تمام کشته شده‌های آبان ۹۸ یکی بزنم بیخ گوشش.

photo_2020-02-08_13-49-20

 

تصویر مقاله ای که سال گذشته نسبت به خطر اپیدمی بیماری ناشی از ویروس کرونا توسط خفاش ها در چین هشدار داده بود.

 

 

 

photo_2020-02-08_14-11-20

بیمار مبتلا به ویروس کرونا که در بیمارستان ولیعصر بستری شده 📌اطلاع رسانی نمی کنند. کسی هم اطلاع رسانی بکند دستگیر و زندانی می کنند. همچنانکه در باره شلیک موشک به هواپیمای مسافربری سکوت کردند و دروغ گفتند وقتی شهروندان شاهد فاجعه فیلمهای آن را انتشاردادند اقدام به دستگیریشان کردند! هدف از این پنهان کاری در باره ویروس کشنده کرونا چیست؟! جز اینکه جان انسانها برای این رژیم هیچ ارزشی ندارد!

 

گوشه ای از خاطرات مادر کشمیری
مادر کشمیری که این هفته سالگرد درگذشت وی می باشد دو سال در زندان به دلیل مادر بودن و یکبار هم ۴ماه در زندان به دلیل راه رفتن در خیابانی که صلیب سرخ جهانی در حال احداث دفتری بود، به سر برد. اگر چه بارها او را تهدید کرده و به اوین فرا خواندند ولی او تا زمانیکه زنده بود دست از افشاگری بر علیه این رژیم مافیایی آدمخوار بر نداشت .
گوشه ای از خاطرات این مادر قهرمان را بشنوید

 
شنبه ۱۹بهمن ۱۳۹۸
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah