اعتراض داروسازان به حذف حق فنی داروخانه ها با شعار: دارو ساز می میمرد ذلت نمی پذیرد
اعتراض داروسازان به حذف حق فنی داروخانه‌ها از سوی دیوان عدالت اداری

روز دوشنبه ۲۱ بهمن ۹۸

 

photo_2020-02-10_20-44-48

تجمع اعتراضی کارگران اداره آب و فاضلاب روستایی استان ایلام
کارگران اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان های استان ایلام در اعتراض به پرداخت نشدن ۵ ماه حقوق وسال ها عیدی تجمع کردند.
یکی از کارگران شرکتی آب و فاضلاب روستایی ایلام گفت: از مهر ماه سال جاری حقوق پرسنل شرکتی پرداخت نشده است و چندین سال است که عیدی نیز به این پرسنل پرداخت نمی‌شود.
وی افزود: بارها از مسوولان درخواست کرده‌ایم عیدی‌ها و حقوق‌های معوقه را پرداخت کنند ولی مسوولان تنها به دادن وعده و وعید اکتفا می‌کنند و هیچ اقدامی در این باره انجام نداده‌اند.
یکی دیگر از کارگران شرکتی آب و فاضلاب روستایی که بیش از ۱۰ سال سابقه کار در این اداره را دارد، می‌گوید: سالهاست که کارگران و پرسنل شرکتی اداره امور آب روستایی بر اساس قانون کار حقوق دریافت می‌کنند و هر ساله شاهد بروز چنین مشکلاتی در پرداخت حقوق نیروهای شرکتی هستیم، متاسفانه بی توجهی مسوولان به این امر وضعیت را برای این نیروها دشوار کرده است.واز نظر روحی ومالی فشار زیادی به خانواده ها واردکرده ومسئولان باید اقدامی کنند.

 

 

فقر در سیستان و بلوچستان دانش آموزان را مجبور به ترک تحصیل می کند گزارش یک هموطن از یک مدرسه راهنمایی که چگونه فقر دانش آموزان را مجبور به ترک تحصیل نموده و هر سال تعداد زیادی از آنها ریزش کرده و از ادامه تحصیل بازمانده اند.

 

 

 

photo_2020-02-10_20-55-23

حرکت اعتراضی دانشجویان دانشگاه یزد به وضعیت افتضاح غذا در سلف خوابگاهی
«همه بچه ها چند روزه به خاطر کیفیت پایین غذاها مشکلات گوارشی پیدا ‌کرده اند .»
۲۱بهمن ۹۸

 

 

تجمع بازنشستگان شرکت مخابرات راه دور شیراز برای سومین بار
روز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه ۹۸، گروهی از بازنشستگان شرکت مخابرات راه دور شیراز، در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات ایام اشتغال آنها که نزدیک به۱۳ سال از آن می گذرد، برای سومین‌بار به همراه خانواده های خود در مقابل استانداری رژیم در شیراز تجمع کردند

 

 

 

photo_2020-02-10_20-53-18

۲۱بهمن ۹۸ : تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی در تهران

جمعی از رانندگان تاکسی در اعتراض به نحوه پرداخت وام و محقق نشدن مطالباتشان در مقابل بانک انصار در خیابان موسوم به پاسداران [سلطنت‌آباد سابق] تهران تجمع کردند.

عکس آرشیو

 

 

 

 

 

آتش زدن یک بیلبورد خامنه ای از سوی جوانان شورشی میهن
با وجود سرکوب شدید شهر آرام نیست‌. جوانان شورشی و بی قرار آزادی گرم در پیکارند. این تنها راه پایان دادن به دیکتاتوری است.

 

 

 

photo_2020-02-10_20-41-12دیدار گروهی از اعضای تشکل‌های صنفی فرهنگیان با خانواده محمدتقی فلاحی دبیرکل کانون فرهنگیان
محمد تقی فلاحی، دبیرکل کانون صنفی معلمان تهران در تاریخ ۱۹ بهمن ماه ۹۸از سوی نیروهای امنیتی بازداشت شد. روز یکشنبه ۲۰ بهمن ۹۸ گروهی از اعضای صنفی فرهنگیان ایران با خانواده محمد تقی فلاحی دبیرکل زندانی کانون فرهنگیان دیدار کردند.

 

 

 

 

حرکت از این بیش شتابان کنیم
انفجار ورودی مجتمع آموزشهای تاکتیکی(اسید پاشی) مدیریت حوزه‌های جهل و جنایت در استان اصفهان از سوی- یک کانون شورشی
بیست ویکم بهمن ۹۸

 

 

رای مردم ایران سرنگونی

 

اصفهان » بهارستان»
رای بی رای آبان ادمه دارد

 

 

photo_2020-02-10_20-37-18

میزان محبوبیت نظام و مشارکت مردم در راهپیمایی حکومتی در این نظر سنجی👆 📌نود درصد گفته اند در راهپیمایی حکومتی سرقت انقلاب شرکت نمی کنند. چند روز پیش هم یک نظر سنجی در باره میزان مشارکت مردم در نمایش انتخابات گذاشته بودند که نتیجه چنان تودهنی بزرگی به نظام و رهبر مفلوج و مفلوکش بود که زودی آن را جمع کردند! ۸۲ درصد گفته بودند رای نمی دهند.

 
دوشنبه ۲۱بهمن ۱۳۹۸
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah