یک هموطن از رشت :
آیا واقعا شان و ارزش مردم بعد از ۴۰ سال، خفت و خواری و بدبختیه؟ واقعا برای گیلانیها که از تبار کوچک خانیم ،عجز و سکوت مایه ننگ و شرمساریه …
خود ما باید ایران را نجات بدهیم. برای برون رفت از وضعیت اسفبار ۴۰ساله هیچ راه دومی جز سرنگونی رژ‌یم نداریم

 

 

 


با وجود سرمای برف شمال و قطعی طولانی مدت برق و گذشت چند روز شهرداری‌ها و فرمانداری‌ها اقدامی برای حل این معضل نکرده‌اند.
یکی از شهروندان لاهیجان در رابطه با وضعیت شهرهای شمالی گفت: در حال حاضر هیچ امکاناتی وجود ندارد. در شهر لاهیجان و رشت و حومه تنها گاز موجود است و آب و برق نداریم و تنها در چند منطقه برق وصل شده است.

 

 

تجمع گروهی از مردم لاهیجان در اعتراض به قطعی برق

روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ۹۸ گروهی از مردم لاهیجان در اعتراض به وضعیت خاموشی طولانی مدت برق با وجود برف و سرمای شدید درمقابل اداره برق تجمع کردند. کارگزاران دزد و چپاولگر رژیم با این بهانه که همه چیز ناشی از تحریمهای آمریکا است هیچ گونه اقدامی برای مشکلات مردم وخدمات رسانی در شرایطی که مردم دربرف و کولاک گیر کرده اند و برق مناطق وسیعی از کشور بویژه در شهرهای شمالی قطع شده است نمی کنند.

 

تجمع مردم محله جماران رشت علیه بی کفایتی مسئولین بی لیاقت و قطعی سه روزه برق وگاز این منطقه یکی ازمعترضین می گوید مرگ برخامنه ایی بگویید.
چهارشنبه بیست وسوم  بهمن ۹۸

 

چوپانی که با ۵۰۰ راس گوسفند در برف گیر کرده است
این چوپان و دو همراهش در روستای امشل آستانه اشرفیه حدود ۴۸ ساعت به همراه ۵۰۰ راس گوسفند در برف گیرکرده است. وی که همراه با همراهان و گوسفندانش در معرض آسیب جدی قرار گرفته اند هنوز کمکی دریافت نکرده است!

 

 

 

 

تجمع اعتراضی کشاورزان رودبار جنوب در اعتراض به قیمت پایین خیار
کشاورزان رودبار جنوب واقع در استان کرمان، روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه ۹۸ در اعتراض به قیمت پایین خیار و عدم حمایت در مقابل فرمانداری رژیم در این شهر تجمع کردند.
کشاورزان خشمگین با ماشین از روی محصولات خیار خودشان که در مسیر روی جاده ریخته بودند، عبور کردند
این اعتراضات که از دیروز با تخلیه محصولات کشاورزی و مسدود کردن جاده رودبارجنوب-زهکلوت شهر شروع شده است و صبح امروز پنجشنبه نیز با تجمع مقابل فرمانداری رژیم ادامه داشت

 

 

 

امیر سیاح کاندیدای اصولگرا :
هر کس می خواهد ناراحت بشه،بشه؛ میخوای رای ندی رای نده! خیلی از جوونهای ما به خاطر تنبلی است که بیکار هستند!هر کس نمی تواند در تهران ۱۰ میلیون تومان درآمد داشته باشد یا جنم ندارد یا پشتکار ندارد یا مهارت ندارد!
وی پیشتر هم در توییتی نوشته بود که تنها یک بخش از درآمدش حقوق ۱۵ میلیون تومانی از صداوسیماست!
اینکه ایشان نگران رای دادن یا ندادن نیست به این دلیله که در اتاق تجمیع آرا چه کسی رای بدهد چه ندهد رای ها نوشته میشود و قبلا با رعایت سهم هر باندی به توافق می رسیدند اما اینبار دیگر وضعیت روشن است با حضور میلیونی مردم در نمایش ۲۲ بهمن بجز شماری اندک همه آرا به نام اصولگراها نوشته میشود! در آمدش از صدا و سیما هم حتما برای بازجویی و شکنجه است. چون تازگی زندانیان افشا کردند که مجریان و خبرنگاران صدا و سیما بازجو و شکنجه گر هم تشریف دارند!

 

 

photo_2020-02-13_11-15-30

پاره کردن پوستر تبلیغاتی امیر طاهرخانی از باند اصلاح طلبان قلابی در تاکستان در نخستین روز آغاز تبلیغات نمایش انتخابات

هنوز مشخص نیست پاره کردن این پوستر تبلیغاتی در نتیجه دعوای باندی است یا از سوی هموطنان است که رایشان سرنگونی است. همینجا از همه هموطنان بویژه جوانان شورشی میخواهیم در همه جا عکس ها و پوسترها و بنرهای نمایش انتخابات را پاره کرده و بسوزانند. رای مردم ایران سرنگونی است.

 

 

آخوند ابوترابی در میان مردم معترضی که یقه او را به خاطر آمارهای دروغ گرفته اند!

ابوترابی که روز سه شنبه در نمایش حکومتی ۲۲ بهمن در اراک شرکت کرده بود؛یکی از شهروندان به او گفت آمارهایتان دروغ است سفره مردم کوچک شده چرا دروغ می گویید؟ ببینید چگونه یکی پیدا شده و یقه دروغ گویی های او و دولت آخوند روحانی را گرفته است!

 

بسیجی مزدور رائفی پور: یک بار رای دادیم و این حاکمیت را قبول کردیم حالا قبول نداری گم شو برو بیرون!

البته در این موضوع بیشتر مخاطبش باندهای درونی رژیم است و در راستای خط جراحی کردن آنها از سوی خامنه ای این حرف را می زند. اما تا آنجا که به مردم ایران برمی گردد آنکس که باید گورش را کم کند این بسیجی مزدور و اربابش خامنه ای و تمامیت نظام ورشکسته اش است. به زودی جوانان شورشی میهن خدمت می رسند و حق و حسابت را کف دستت می گذارند.

 

 

صف گاز در زابل امروز پنجشنبه ۲۴ بهمن ۹۸

 

پنجشنبه ۲۴بهمن ۱۳۹۸
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah