رسانه های عراق از اصابت ۱۰ موشک کاتیوشا به داخل پادگان نظامی التاجی در شمال بغداد خبر دادند.
یک مقام ائتلاف تحت رهبری آمریکا در گفت‌وگو با «سی‌ان‌ان» گفت که ۱۱ نفر در حمله راکتی به پایگاه «التاجی» در شمال بغداد زخمی شده‌اند.
خبرنگار شبکه خبری فاکس‌نیوز اعلام کرد که در حمله راکتی امشب به پایگاه التاجی عراق، ۲ آمریکایی و یک انگلیسی کشته شده‌اند.
خامنه ای در هوای ویروسی ماجراجویی موشکی می کند.

بنا به گزارشها آمریکا حمله تروریستی موشکی شبه نظامیان خامنه‌ای در عراق را پاسخ داد و یک حمله موشکی گسترده را علیه پایگاهها و مقرهای شبه نظامیان موسوم به گردانهای امام علی یکی از گروههای حشد شعبی عراق وابسته به سپاه قدس پاسداران را به اجرا درآورد
ارتش آمریکا مقرهای شبه نظامیان در مرز عراق با سوریه ( منطقه الهری) را هدف قرار داد که محل تمرکز عناصر سپاه پاسداران است
خبرنگار اسکای نیوز
بمباران هوایی علیه مقرهایی در داخل خاک سوریه صورت گرفت
مقر شبه‌نظامیان موسوم به تیپ حیدریون وابسته در داخل خاک سوریه هدف حمله هوایی قرار گرفت.

 

 

photo_2020-03-12_21-23-49

وزیر خارجه آمریکا کشته شدن نیروهای آمریکایی و بریتانیایی در اردوگاه تاجی را تایید کرد و گفت: حمله مرگبار امروز به پایگاه نظامی کمپ تاجی در عراق را تحمل نخواهیم کرد. دومنیک راب و من هر دو موافقیم که مسئولین این حمله باید پاسخگو باشند.
در همین حین کنگره آمریکا که اکثریت آن با دمکراتهاست قطعنامه ای به تصویب رساند که اختیارات رئیس جمهور آمریکا در حمله نظامی به رژیم ایران را محدود می کند.

 

 

 

 

فیلم دیگری از حمله موشکی به پایگاه نظامی التاجی در شمال بغداد که منجر به کشته شدن دو آمریکایی و یک انگلیسی شد.
در واکنش به این حمله که پس از سفر پاسدار شمخانی به عراق روی داد امریکا مقرهای شبه نظامیان وابسته به رژیم ایران را بمباران کرد که نزدیک به ۲۰ تن از شبه نظامیان حشد الشعبی در بمباران مقر آنها در نزدیکی آلبوکمال در مرز سوریه با عراق کشته شدند.

 

 

فیلمی از حمله به پایگاه امام علی حشدالشعبی وابسته به سپاه پاسداران در مرز سوریه عراق که کامل منهدم شده است.

 

فیلمی از حمله موشکی به پایگاه نظامی التاجی در شمال بغداد
این پایگاه محل استقرار نیروهای آمریکایی است و ساعتی پیش هدف شلیک ۱۰ موشک کاتیوشا قرار گرفت و به گفته یک مقام آمریکایی ۱۱ نفر در جریان این حمله زخمی شده اند که سه نفر از آنها انگلیسی و بقیه آمریکایی هستند.

 
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah