بیش از ۴۰۰۰نفر جانباختگان کرونا در ۱۶۶شهر

شمار قربانیان در قم به ۶۵۰، در تهران به ۵۷۰، در گیلان به ۵۵۱، در خراسان رضوی به ۳۷۶، در مازندران به ۳۱۴، در گلستان به ۳۰۲، در کردستان به ۱۲۳، در لرستان به ۱۲۰، در همدان به ۱۹ و در ایلام به ۱۴نفر افزایش یافته است. این علاوه بر آمار قربانیان در ۲۱استان دیگر است.

 

وزارت بهداشت رژیم: ۸۵ نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند
کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت رژیم ایران با اعلام آخرین آمار مربوط به ویروس کرونا در کشور گفت: «از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۲۸۹ مورد بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۱۳۶۴ نفر افزایش یافت.»
وی درباره شمار جانباختگان در ۲۴ ساعت گذشته در استان‌های مختلف ایران گفت: «متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸۵ نفر از مبتلایان جدید کووید-۱۹جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۵۱۴ مورد رسید.» لازم به یاد آوری است این یک اعتراف قطره چکانی است و آمار قربانیان بسیار بیشتر از این است.

ایران، یک استثنا در مقابله با کرونا؛ چرا؟ کمتر کسی تردید دارد که رژیم حاکم بر ایران با لاپوشانی شیوع کرونا در ایران، عامل اصلی گسترش و شیوع این ویروس مرگبار در جهان بوده است. برای اولین بار در تاریخ، دولت آمریکا کلیهٔ پروازها از اروپا یا به‌ اروپا را لغو و ممنوع کرد. دولت ایتالیا که بعد از ایران آلوده‌ترین کشور محسوب می‌شود، تمام کشور را قرنطینه اعلام کرد. کرهٔ جنوبی هم در اقدام مشابهی مناطق وسیعی از کشور را قرنطینه کرده و ضمن پرداخت تمام حقوق شهروندان، به‌ آنها توصیه کرده که در خانه بمانند.
دولتها، مدام مردم را در جریان پیشرفت ویروس کرونا و تعداد مبتلایان و جان‌باختگان قرار می‌دهند و محدودیتهای جدیدی را برای حفاظت از جان و سلامتی مردم اعمال می‌کنند؛ مردم هم با استقبال از محدودیتها، با دولت خود همکاری می‌کنند.
اما در این میان، ایران وضعیتی استثنایی دارد، چرا که رژیم آخوندی از همان ابتدا سیاست کتمان و لاپوشانی را در پیش گرفته، ابعاد و گسترهٔ بیماری را مخفی می‌کند و تنها مقابله‌اش با این بیماری مرگبار، از یک‌سو دروغ‌درمانی و از طرف دیگر رهنمود به‌ مردم برای دعا و توسل است. آخوند روحانی، رئیس‌جمهور نظام، کرونا را یک امر ساده و پیش‌پا افتاده جلوه می‌دهد و از مردم می‌خواهد که به‌ شایعات توجه نکنند.
علت سیاست لاپوشانی روشن است، رژیم نقش اصلی و مستقیم در مبتلا کردن کشور به‌ این مصیبت داشته است.

 

فرمان دجالگرانه خامنه‌ای برای توجیه لاپوشانی و ناکارآمدی نظام در مقابله با کرونا
خامنه‌ای برای پوشاندن ابلهانهٔ پنهان‌کاریهای ضدبشری در مورد شیوع کرونا، در فرمانی به سرکرده ستاد نیروهای تحت‌امرش خواستار ایجاد یک قرارگاه جدید نظامی شد و نوشت: این کار با توجه به قرائنی که احتمال حملهٔ بیولوژیکی بودن این رویداد را مطرح کرده می‌تواند جنبهٔ رزمایش دفاع بیولوژیک نیز داشته باشد.

 

کرونا هشتمین قربانی خود را در کرمانشاه گرفت/شمار مبتلایان کرونایی کرمانشاه به ۷۹ نفر رسید
سخنگوی ستاد مدیریت کرمانشاه استان کرمانشاه گفت: در ۲۴ ساعت گذشته با مثبت اعلام شدن ۲۰ نفر، آمار مبتلایان این استان به ۷۹ نفر رسید.
شهرستان های سنقر، کنگاور و اسلام آبادغرب وضعیت مطلوبی ندارند
هم اکنون ۳۴ بیمار کرونایی در شهرستان کرمانشاه، ۶ بیمار در اسلام آبادغرب، ۱۳ بیمار در سنقر، ۱۱ بیمار در کنگاور، ۲ بیمار در هرسین، ۲ بیمار در صحنه، ۶ بیمار گیلانغرب، ۲ بیمار در جوانرود، یک نفر در پاوه و ۲ نفر در سرپل‌ذهاب بستری هستند.
توجه! این آمار قطره چکانی است و آمار واقعی فراتر از اینهاست.

 

 

گزارش ارسالی یکی از کارکنان بیمارستان از شهر مشهد روز پنجشنبه ۲۲ اسفند ۹۸
«بیمارستان شریعتی و امام رضا مملو از بیماران کرونایی است. بیمارستان هاشمی نژاد نیز جای خالی ندارد و قرار است بیمارستان صحرایی درست کنند.
بیمارستانها جا ندارند آمار درست نمی دهند. فوتی ها را تا چند روز تحویل نیم دهند بهشت رضا دفن میکنند و اجازه مراسم و تجمع هم ندارند عکس و فیلم هم نمی گذارند کسی بگیرد.
چند نفر هم که عکس و فیلم گرفته بودند و از بیمارستان بیرون داده بودند اکنون دستگیر شده و چند نفر هم دستگیر و به زندان برده شدند.
ماسک در مشهد پیدا نمی شود. حرم امام رضا را ضد عفونی میکنند چند روزی تعطیل بود ولی خیلی کم آدمها میروند یک عضو خانواده‌ام که خادم امام رضا است، هرچه به او زنگ میزنند که سرکار برگردد ولی او نمی رود.
ضمنا بعد از انتخابات از فردایش شروع کردند لابلای فوتی های کرونا، شورشی های آبانماه را میکشند و با فوتی های کرونا بصورت جمعی دفن میکنند. این خبر را کسانی به من دادند که قابل اتکاء هستند».

 

گزارش یک هموطن از پرسنل بیمارستان لقمان حکیم تهران:
درود بیکران بر یکایک هموطنان عزیزم.بنده حقیر خدمتگزار هم میهنان عزیز از پرسنل بیمارستان لقمان حکیم(تهران)هستم .
فوتی کروناتا دلتون بخواد داریم تجهیزات پزشکی دارو حتی دستکش ماسک معمولی نیست
به هر پرسنل هر ۲۴ساعت یک ماسک میدهند دستکش لاتکس خیلی محدود لباس مخصوس هر ۲ – ۳شیفت یک دست میدن کل پرسنل مینالن از نداشتن تجهیزات ……
عزیزان خیلی مواظب خودتان باشید. با این وضع کشور و بلای آخوندها به ویروس مبتلا بشین احتمال زندماندن ۲ درصد هسش…

 

س ان بی سی: به گفته ریچارد برنان از مدیران منطقه ای سازمان بهداشت جهانی تا کنون تعداد کافی کیت برای تست کرونای حداقل صد و ده هزار نفر و هفت تن مواد و تجهیزات محافظتی به رژیم ایران داده شده است. اما این رژیم باید در جمع آوری اطلاعات مبتلایان و فوت شدگان بیشتر همکاری کند تا بتوان درک درستی از میزان اپیدمی و راه کنترل آن را بدست آورد.

 

هند و مالزی در حال تلاش برای برگرداندن اتباع خود از ایران
تعداد چهل و چهار تبعه هند با هواپیمای ایرانی به بمبئی برگردانده شده و برای چهارده روز در قرنطینه خواهند ماند. همچنین دولت مالزی در تلاش برای برگرداندن شصت و پنج مالزیایی از ایران است. مالزی همچنین در حال برقرار کردن محدودیت سفر به ایران می باشد.

 

اورست هم تعطیل شد!
دولت نپال اعلام کرد به دلیل شیوع کرونا برای این فصل صعود به کلیه قله‌های رشته کوه هیمالیا از جمله اورست ممنوع خواهد بود.
کشور نپال تا کنون تنها یک مورد ابتلا به ویروس کرونا داشته است.

 

 

 

طرح خامنه ای برای سرکوب عمومی مردم تحت عنوان خلوت کردن خیابانها و رصد تمام جمعیت کشور تحت عنوان چک کرونا
خامنه ای جلاد که در پی شیوع ویروس کرونا کنترل اوضاع ازدستش در رفته می خواهد با یک حکومت نظامی بر اوضاع مسلط شود و در وحشت از خیزش مردم خیابانهای شهرها را برای خفه کردن جامعه اشغال کند.
دراین طرح برای پنهان ماندن آمار پاسداران وبسیجیها دربیمارستانها مستقر میشوند و به اسم خلوت کردن خیابانها سرکوب مردم را پیش میبرند.
این درحالی است که تا کنون برخلاف کشورهای دیگر که به خدمات رایگان شهروندان مبادرت نموده اند، حتی مشکل تهیه یک ماسک برای شهروندان را هم حل نکرده اند!
خامنه ای تنها چیزی که برایش مهم است و از اوجب واجبات است حفظ قدرت و حفظ نظام ضد ایرانی ولایت فقیه است.
برای به شکست کشاندن این طرح بپا خیزیم. چهارشنبه سوری هم در راه است و قیام آتش جواب ما به خامنه ای است.
علیه ویروس کرونا و کرونای ولایت متحد شویم.

 

 

بستن ورودی شهر زابل توسط جوانان این شهر به صورت خودجوش

 

کمکهای علی کریمی به بیمارستانهای استان گیلان
نخستین محموله کمک‌های علی کریمی فوتبالیست سرشناس برای بیمارستان‌های گیلان به رشت رسید و در انبار دانشگاه علوم پزشکی تخلیه شد

 

 

پرستاری که ۲۰روز است بچه‌اش را فقط با تماس تصویری دیده است

جمعه ۲۳ اسفند ۹۸
شاهین شهر بیمارستان گلدیس
بیمارکرونایی رو ی زمین افتاده ومیگوید به من نزدیک نشوید

 

 

کار ارزنده و ستودنی قنادی ایلار شهر زنجان در حمایت از پزشکان و پرستاران
قنادی ایلار که یکی از قدیمیترین شیرینی فروشی های شهر زنجان است، در تلاشی ارزنده و ستودنی برای کادر پزشکی شهر شیرینی پخته اند.

 

 

photo_2020-03-13_21-31-45

استفاده از وايتكس برای ضد عفونی
بر اساس آخرين رهنمودهای سازمان بهداشت جهانی يكي از مؤثرترين مواد ضد عفونی كننده وموثر روی ويروس #كرونا تركيبات كلر دار از جمله وایتکس است . برای ضد عفونی كردن اماكن توسط وايتكس بايد وايتكس را رقيق كرد نسبت آن ۲ سي سي ( معادل نصف درب قوطی وايتكس ) در يك ليتر آب ميباشد.اين تركيب بايد روزانه درست شود ودرظرف درب دار نگهداری شود چون كلر فرار است وخنثی ميشود.

 

 

photo_2020-03-13_17-41-08

کمک ۵/ ۲۳ میلیون دلاری ژاپن به رژیم ایران برای مقابله با کرونا❗️
دولت ژاپن برای مقابله با ویروس کرونا مبلغ ۵ /۲۳ میلیون دلار کمک درمانی و پزشکی در اختیار رژیم ایران قرار داد.
سفارت جمهوری اسلامی در توکیو روز جمعه ۲۳ اسفند (۱۳ فوریه) با انتشار توییتی نوشت:«مبارزه همه‌جانبه با ویروس COVIC-19 نیازمند همبستگی جهانی است. اقدام دوستانه دولت ژاپن در اعطای ۲۳ و نیم میلیون دلار کمک پزشکی به ایران شایسته قدردانی است».
دولت جمهوری اسلامی خودش باعث و بانی شیوع ویروس کرونا است و این پولها را برای خودش میخواهد نه مبارزه با ویروس کرونا.

گزارش یک هموطن از پرسنل بیمارستان لقمان حکیم تهران:
درود بیکران بر یکایک هموطنان عزیزم.بنده حقیر خدمتگزار هم میهنان عزیز از پرسنل بیمارستان لقمان حکیم(تهران)هستم .
فوتی کروناتا دلتون بخواد داریم تجهیزات پزشکی دارو حتی دستکش ماسک معمولی نیست

به هر پرسنل هر ۲۴ساعت یک ماسک میدهند دستکش لاتکس خیلی محدود لباس مخصوس هر ۲ – ۳شیفت یک دست میدن کل پرسنل مینالن از نداشتن تجهیزات ……
عزیزان خیلی مواظب خودتان باشید. با این وضع کشور و بلای آخوندها به ویروس مبتلا بشین احتمال زندماندن ۲ درصد هسش
سلام. من پزشک انتقال خون اصفهان هستم . باور کنید هر روز تعداد افراد تب دار و احتمالا ناقل که به خاطر پیامک های اضطراری نیاز خون مراجعه میکنن بیشتر شده وسالن های اهدای خون پر از تجمع افراده که خودشون احتمال انتقال رو زیاد میکنه. هیچ وسیله حفاظتی از جمله ماسک و گان در اختیار پزشک و خونگیرها قرار نمیدن وفقط نفری ۳ تا ماسک معمولی دوهفته پیش بهمون دادن و اصلا ارزش برای جون ادما و پرسنل خودشون حاضر نیستن و میگن پول نداریم تازه روز به روز تعداد مراجعه ها بیشتر میشه و هیچ کنترلی روی تجمع افراد در سالن ها ندارن که خیلیا میتونن ناقل باشن.

 

 

 

photo_2020-03-13_17-43-10

دکتر اسماعیل یزدی استاد برجسته دندانپزشکی و از بنیان گذاران بیمارستان پارس در پی ابتلا به بیماری کرونا درگذشت

 

 

 

photo_2020-03-13_17-44-56تعطیلی کامل بازار و مجتمع های تجاری مراغه در پی شیوع ویروس کرونا/جمعه ۲۳ اسفند ۹۸

 

 

photo_2020-03-13_17-44-52

بازار زنجان تعطیل شد
با درخواست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی زنجان و تصمیم ستاد مبارزه با کرونا در این استان، بازار، کلیه صنوف و مراکز خرید شهر زنجان به غیر از خواربار فروشی‌ها و سوپرمارکت‌ها از روز جمعه تعطیل شدند

 

مھاباد بستن راەھای ورود شھرستان برای جلوگیری از تردد مسافرین و خودروھای سایر شھرھا.

 

 

photo_2020-03-13_17-40-06

رئیس جمهور برزیل هم کرونا گرفت تست كروناى ژائر بولسونارو رييس جمهور برزيل مثبت اعلام شد.
او بلندپايه ترين مقام جهان تاكنون است كه به بيمارى كرونا مبتلا شده است.
بولسونارو شش روز پيش در آمريكا بود و در كنار ترامپ شام خورد

 


جمعه ۲۳ اسفند ۹۸
زنجان
توزیع اقلام بهداشتی برای خانواده های کم بضاعت شهر زنجان ،برای جلوگیری از بیماری کرونا توسط جوانان شهر

 

مریم موسوی جعفرکلایی، مامای بیمارستان خمینی ساری بر اثر ابتلا به ‎کرونا دار فانی را وداع گفت

 

درخواست کمک کادر درمانی بیمارستان الشتر از مردم
شهر الشتر در استان لرستان با وجود جمعیت کمتر نسبت به بقیه شهرهای استان با فاصله، بیشترین آمار ابتلا به کرونا و فوتی را در استان داشته است. تنها بیمارستان شهر که امکانات خاصی ندارد نیازمند تجهیزات اولیه برای پرسنل است. پرسنل بیمارستان برای تهیه شیلد و سایر تجهیزات حفاظتی و ضدعفونی کننده از مردم کمک خواستند

 

 

89739861_1524315577728676_1212922554214252544_o

شستن دست ها فراموش نشه
طرح از توکا نیستانی

 

جلفا بستن جاده ورود به شهر توسط جوانان
روز پنجشنبه ۲۲ اسفند ۹۸ – مردم و جوانان جلفا در پی بی عملی ارگان های رژیم، خودشان دست به کار شده و جاده ورود به این شهر را بستند تا مانع ورود خودروهای غیربومی به جلفا و منطقه آزاد ارس شوند.
لازم به یاد آوری است که جلفا از بنادر تجاری است و سپاه پاسداران در این منطقه در کار قاچاق و صادرات و واردات است. سپاه پاسداران بسیاری را با فریب و وعده های دروغ در شرکت هایی که دارد به کار می گیرد و ضمن اخاذی و وعده های دروغ از آنها بیگاری کشیده و حقوق ناچیزی می دهد.
آنها افراد زیادی را ابتدا از طریق عوامل خود فریب می دهند و بعد با وعده های سرخرمن با توجه به بیکاری و نیاز جوانان بکار می گیرند و از آنها کار می کشند.

 

 

89731526_1524316724395228_8893109890973696000_n

گزارشی ازیک هموطن
پنجشنبه ۲۲ اسفند ۹۸
بعد از انتشار امار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا ویروس در منطقه غرب مازندران، مسولین بی لیاقت با مصاحبه ها و تکذیب کردن ها سعی در پنهان کردن حقیقت دارند ، جدیدا برای رد گم کنی و پنهان کردن تلفات یک کانکس در ابتدای پارکینگ بیمارستان رامسر گذاشته شد ، پریروز در آن ۵ جنازه بود و دیشب هم ۳ جنازه بود که الان هم هنوز یک جنازه در ان قرار دارد.

 

آژیر خطر کرونا در دهلران هم به صدا در آمد

 

گزارشی از دفن اجساد مبتلایان به کرونا در قبرستانی در یکی از روستاهای گنبدکاووس

 

مسدود کردن راههای ورود و خروج شهر جوانرود و قرنطینه کردن شهر از سوی مردم برای مقابله با شیوع ویروس کرونا
جمعه ۲۳ اسفند ۹۸

 

 

88959458_1524325684394332_1583726678813704192_n

مسئولین پشمکی !!
وقتی داروخانه ماسک ندارد ولی پشمک‌فروش مقابل داروخانه ماسک میفروشد ؛ به این پدیده، «مسئولین پشمکی» نیز می‌گویند…
این پدیده نادر در شهر ارومیه رخ داده و احتمالا به شهرهای دیگر نیز سرایت کند

 

 

89065762_1524327251060842_7987103389039198208_n

توئیت وزیر خارجه آمریکا در پاسخ به مزخرفات خامنه ای که موضوع گسترش کرونا در ایران را به احتمال حمله بیولوژیکی ربط داد
مایک پمپئو: خامنه‌ای می‌داند که بهترین دفاع بیولوژیکی از مردم ایران، گفتن حقیقت در مورد ویروس ووهان (کرونا) در زمانی بود که از چین به ایران رسید و شیوع و گسترش پیدا کرد. به جای این (هشدار در مورد شیوع کرونا در ایران)، وی پروازهای رفت و برگشت هواپیمایی ماهان به مرکز فاجعه کرونا در چین را ادامه داد و افرادی که (در مورد این اشتباه مهلک) اطلاع‌رسانی و افشاگری کردند را زندانی کرد.

ضد عفونی زن ستیزانه!
«میگه قسمت بانوان رو ضدعفونی نکردی هم نکردی، هر چی تعدادشون کم شه بهتره!!!»

 

کمکهای مردمی به بیمارستان امیتی لنگرود
بعد از انتشار استوری پرستاران بیمارستان امینی لنگرود درباره کمبود تجهیزات پزشکی؛ دیروز گروهی از خیرین تهران با یک ماشین از تجهیزات پزشکی به این بیمارستان رفته و بعد از تحویل وسائل، به اعضای کادر پزشکی شاخه‌های گل اهدا کردند

 

اعلام وضعیت قرمز قصرشیرین

 

photo_2020-03-13_15-38-15

پاسدار ناصر شعبانی در اثر کرونا به درک واصل شد
پاسدار ناصر شعبانی معاون سابق عملیات قرارگاه ثارالله سپاه بود. فرماندهی عملیات سرکوب اعتراضات مردمی تهران در دی ۹۶ و اعتراضات محدوده بازار در تابستان ۹۷ بطور خاص با او بود.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:
حدود ۹درصد جمعیت آذربایجان شرقی در هفته سوم فروردین‌ماه به کرونا مبتلا خواهند شد.
محمد حسین صومی در گفتگوی خبری در ساعت ۲۳پنجشنبه، بیست و دوم اسفند، با بیان این‌که کرونا در تمامی شهرستانهای آذربایجان شرقی وجود دارد، گفت: نتیجه آزمایش ۲۷۹نفر در استان تا به امروز مثبت شده‌ و اگر تعداد مبتلایان ۳۰۰نفر باشد به این معنی است که سه هزار نفر مبتلا هم در استان داریم که به بیمارستان مراجعه نکرده‌اند و در حال انتشار ویروس هستند.
وی بیان کرد: از بین مراجعان روز سه‌شنبه، ۱۰درصد و از بین مراجعان روز چهارشنبه ۳۰درصد مبتلا به کرونا بودند؛ در حالی‌که طی امروز، پنجشنبه نتیجه آزمایش ۵۰‌درصد مراجعان مثبت شده‌ است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: تصور کنید ۴۰۰هزار نفر مبتلا باشند، این در حالی است که بیمارستانهای ما فقط برای ارایه خدمات به چهار هزار نفر جا دارند، اگر این چرخه را نشکنیم، مثل استانهای درگیر زیر آوار خواهیم ماند.
صومی متذکر شد: هر چند یک درصد کل مرگ و میر را در استانمان داریم، اما در صورت افزایش مبتلایان و افت کیفیت خدمات، ۴۰درصد بستریها فوت خواهند کرد.
-0:29

 

 

جلسه استماع در باره ارائه خدمات به شهروندان برای تست کرونا روز پنج‌شنبه در مجلس نمایندگان امریکا رییس مرکز کنترل بیماری‌های آمریکا (CDC) به کنگره آمده تا پاسخ‌گوی سؤالات نمایندگان باشد. در تصویر، یکی از نمایندگان مجلس با توضیحاتی مفصل نسبت به مخارج تست کرونا برای اقشار کم‌درآمد توضیح می‌دهد و در نهایت رییس مرکز کنترل بیماری می‌پذیرد که آزمایش کرونا را برای همه شهروندان به رایگان انجام دهند تا از این جهت تبعیضی علیه اقشار آسیب‌پذیر اعمال نشود.
اما در نظام جمھوری اسلامی، خامنەای خائن اولین نفر است کە ناپدید می شود، آخوندھای مفت خور قم فرار می کنند، مجلس نظام تعطیل می شود و کمکهای پزشکی سازمانهای بین المللی مصادره و احتکار می شود.

 

 

photo_2020-03-13_15-52-12

دستور العمل پنهانکاری در باره آمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا

 

photo_2020-03-13_16-30-22

طرحی پیشکش به همه پرستاران فرشته خوی ایران
کاری از ناصر قشقایی

 

photo_2020-03-13_15-57-06

 

یک آخوند دیگر جهنمی شد!
ترابی شهرضایی عضو مجمع مدرسین قم به دلیل ابتلا به ویروس کرونا به در ک واصل شد. نظام میخواست این ویروس را به جان مردم بیندازد ولی دامن خودش را هم گرفته!
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah