نشریه هیل: ژنرال فرانک مکنزی می گوید بعد از حمله تلافی جویانه هواپیماهای جنگی آمریکا به پایگاه های شبه نظامیان دست نشانده رژیم ایران در عراق امکانات آنها بطور کامل تخریب شده است اما تهدید بالای حملاتشان همچنان وجود دارد. به دلیل شرایط بد آب و هوایی تعداد تلفات شبه نظامیان هنوز مشخص نشده است. این پایگاه ها متعلق به کتائب حزب الله از شاخه نیروهای حشد شعبی بودند. آمریکاییها روز چهارشنبه به عراقیها هشدار این حمله را داده بودند. ژنرال مکنزی افزود تعداد زیاد دیگری سایت هنوز وجود دارد که در صورت ادامه این وضعیت به آنها حمله خواهیم کرد. فرماندهی مرکزی دو ناو هواپیمابر را در منطقه نگهداشته و سیستم های دفاع موشکی پاتریوت را به عراق منتقل خواهند کرد.

 

photo_2020-03-13_18-09-13

ارتش آمریکا مواضع شبه‌نظامیان مورد حمایت رژیم ایران در عراق را به تلافی حمله به پایگاه تاجی هدف قرار داد
این حملات شامگاه پنجشنبه ۲۲ اسفند انجام گرفت.

پلیتیکو: آمریکا شامگاه پنجشنبه پنج انبار مهمات کتائب حزب الله که از ایران حمایت می شوند در عراق را بمباران کرد. پنتاگون این حملات را تلافی جویانه و متناسب و مستقیم نامیده است تا توانایی این گروه ها برای حملات مجدد را کاهش دهد. در حمله مرگبار روز گذشته شبه نظامیان به پایگاه تاجی دو آمریکایی و یک انگلیسی کشته و چهارده نفر زخمی شدند.

 

 

 


فیلمی از اجساد شبه نظامیان کشته شده وابسته به رژیم #ایران در #عراق بدنبال حمله هوایی شب گذشته آمریکا علیه مقرهای این شبه نظامیان در مناطق مختلف عراق

فیلمی از حمله آمریکا به مقر حزب الله در عراق که در آتش و دود می سوزد

 
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah