روزنامه برلینگسکه در دانمارک روز ۲۲اسفند درباره پنهان‌کاری رژیم درباره شیوع کرونا و مرگ و میر ناشی از آن نوشت: «آمار بیماران کرونا در ایران نگران‌کننده است.»

این روزنامه نوشت: تعداد کسانی که به این بیماری مبتلا شده‌اند می‌تواند ۲۵۰برابر بیشتر از آماری باشد که رژیم آخوندها اعلام کرده است.

طبق اظهارنظر مقام‌های رژیم ایران در روز پنجشنبه ۲۲اسفند، تعداد مبتلایان به این بیماری ١٠هزار و ٧٥تن و تعداد قربانیان ۴۲۹تن بوده است. اما این آمارها که رژیم ایران اعلام می‌کند درست نیست. چرا که در شهر قم تعداد زیادی به خاک سپرده شده‌اند. آمار واقعی می‌تواند تا ٢٥٠برابر بیشتر باشد».

هم‌چنین روزنامه زود دویچه سایتونگ آلمان روز ۲۴اسفند درباره شیوع کرونا در ایران بر اثر پنهان‌کاری رژیم نوشت: اوضاع در ایران دراماتیک است، خامنه‌ای به جای شفافیت و روشنگری، به تئوریهای توطئه ادامه می‌دهد. کشور فاقد تجهیزات و الزامات پزشکی است.

سران رژیم ایران پس از کمرنگ جلوه دادن میزان بحران ویروس کرونا، مجبور شدند وخامت اوضاع را بپذیرند. خامنه‌ای مدعی است شیوع این ویروس یک «حمله بیولوژیکی» است.

 

شمار جانباختگان کرونا در ۱۸۲شهر در ۳۱استان از ۴۹۰۰تن بیشتر است. آمار قربانیان در تهران به ۶۹۶نفر در گیلان به ۶۵۷نفر، در مازنداران به ۴۲۴نفر، در گلستان به ۳۴۳نفر، در خوزستان به ۱۷۰نفر، در همدان به ۴۴نفر در اردبیل به ۴۲نفر و در شهرستان کاشان به ۲۱۰نفر رسیده است و به آمار سایر استانها افزوده می‌شود.

گزارشها از بیمارستانهای بابل حاکی از جان باختن صدها تن از هموطنانمان در بابل است که هنوز در آمار فوق منظور نشده است. در ایلام نیز شمار درگذشتگان در بیمارستان مصطفی خمینی بحدی است که نه سردخانه بیمارستان برای نگهداری اجساد کافی است و نه امکان دفن سریع آنها وجود دارد. آمار جانباختگان در دست تحقیق بیشتر است و فردا ارائه خواهد شد. اما یک قلم در ایوان غرب دست کم ۲۰تن جان‌ باخته‌اند و اجساد را در سردخانه‌های مربوط به میوه و تره‌بار گذاشته‌اند. در یک گزارش دیگر از روستای چورس از توابع قره ضیاءالدین در آذربایجان غربی که جمعیت زیادی ندارد فقط از یک خانواده ۴نفر از اعضای آن جان‌ باخته‌اند.

 

بهروز کلیدری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان روز شنبه ۲۴اسفند ۹۸ گفت: روزانه به‌طور متوسط نمونه آزمایشگاهی ۱۳۰تا ۱۴۰بیمار مشکوک در اصفهان برای بررسی،‌ ارسال می‌شود، که به‌طور میانگین از بین آنها حدود ۵۰درصد جواب ها، مثبت است و روزانه حدود ۵۰مورد مثبت جدید اضافه می‌شود.

گفتنی است که اگر روزانه ۵۰٪ تستها را مثبت بگیریم یعنی روزی ۳۰۰۰نفر افزایش پیدا می‌کند که در طی سه هفته میانگین آن بیش از ۶۰۰۰۰ می‌شود این در حالی است که متخصص کبد و ریه در برنامه دستخط رژیم در شبکه ۵ که یکی از دانشمندان رژیم است فردی به اسم ملک‌زاده مطرح کرد که در تستهای ما حدود ۷۰٪ را نشان می‌دهد و ۳۰٪ کروناییها را تشخیص نمی‌دهد.

علیرضا بیگلری رئیس انستیتو پاستور اعلام کرده که روزانه ۶۰۰۰تست کرونا انجام می‌شود ولی این‌که چند درصد این تستها مثبت است آماری داده نشده است.

وی افزود: بیش از ۲۲۰هزار کیت تشخیصی به ایران اهدا و حدود ۸۰هزار مورد آن مصرف شده است. اکنون روزانه ۶هزار تست کرونا در ۵۰آزمایشگاه دولتی انجام و جواب نمونه‌ها ۴۸ساعته آماده می‌شود.

بیگلری گفت: یک ساعت بعد از تماس سازمان بهداشت جهانی نوع کیت درخواستی کشور را به آنان اعلام کردیم و جای تشکر دارد که سازمان بهداشت جهانی بلافاصله تهیه کیتهای درخواستی ایران را که به‌صورت هدیه بود به جریان انداخت و ۱۰۰هزار کیت تشخیصی را در یک مرحله و بعد در نوبتهای دوم و سوم هم محموله‌های کوچکتر ۱۰هزار و ۱۵تایی کیت تشخیص کرونا را به ایران دادند.

وی افزود: بر این اساس کیتهایی که اکنون در ایران برای تشخیص کرونا استفاده می‌شود کیتهای اهدای سازمان بهداشت جهانی و کیتهای اهدایی دولت چین است که از بهترین تولیدات این کشور است.

بیگلری اضافه کرد: تاکنون بیش از ۲۲۰هزار کیت تشخیص کرونا را در ایران در اختیار داشته‌ایم که البته در ۲۳روز گذشته بالغ بر ۸۰هزار قلم از این کیتها برای تشخیص ویروس کرونای افراد مشکوک در آزمایشگاههای فعال مصرف شده است.

وی گفت: انجام تست کرونا اکنون به بالای ۶هزار آزمایش در روز رسیده است و تاکنون بیش از ۸۰هزار آزمایش انجام شده است که از این تعداد تاکنون بیش از ۱۱هزار و ۳۰۰مورد مثبت شده است.

 

 

ارسالی یک پزشک هموطن

تهدید و ارعاب پزشکان آزاد توسط سپاه ضد مردمی شاهرود
با سلام و درود

مسولان فاسد نظام پزشکی و وزارت بهداشت که همه با چاپلوسی رژیم و سهمیه و رانت عنوان دکتر !!!!را یدک میکشند.با آنکه در این اوضاع هیچ ماسک و دستکشی حتی در بازار آزاد با قیمت بالا هم یافت نمیشود،روز۴ شنبه ۲۱ اسفند به تمام پزشکان ازاد نامه زده اند که ایام نوروز باید مطبها باز باشد!!!مگر ما از نظام پزشکی و نظام منحوس جمهوری اسلامی حقوق میگیریم یا اینها مالیات ما را پرداخت میکنند که برای چاپلوسی نزد اربابانشان، پزشکان ازاد را مجبور به باز نمودن مطب کنند؟؟مگر ما پزشکان ازاد و غیر سهمیه ای بعد از تمام شدن طرح و سربازی،باز هم بدهی به اقایان داریم که اینها ما را مجبور به امدن به مطبهای شخصیمان آن هم بدون امکانات و تجهیزات کافی کنند؟؟؟
مواردی از تهدید و ارعاب پزشکان ازاد و غیر وابسته شاهرود هم توسط این خود فروخته مشاهده شده.
هموطنی از اصفهان – از ترس چهارشنبه‌سوری می‌خواهند حکومت نظامی کنند
«کرونا را وارد ایران کردند که مردم انتخابات را یادشان برود قضیه آبان ماه یادشان برود خیلی از کثافت کاری‌هایی که رژیم انجام داده فراموش بشه اصلاً دنبال این بودند که این ویروس پخش بشه که مردم حواسشون به کثافت کاری این رژیم نباشد.
به بهانه چهارشنبه‌سوری می‌خواهد که قرنطینه ایجاد کنند حکومت نظامی اینجا کنند که مردم توی چهارشنبه‌سوری علیه رژیم کاری انجام ندهند همه این بهانه است. انتخابات در سایه کرونا انجام شد خیلی مخفی‌اش کردند.
اقدام سرکوبگرانهٔ استاندار رژیم در مشهد:‌ کسانی که بی‌دلیل در شهر تردد کنند جریمه می‌شوند.
رئیس دانشکدهٔ علوم پزشکی خلخال: وضعیت سفید شهرستان خلخال به‌وضعیت قرمز تبدیل شده است.
پاسدار فتاحی سرکرده نیروی انتظامی رژیم در ایلام: به‌جهت پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، چهارشنبهٔ آخر سال با سنوات گذشته متفاوت بوده و نیروی انتظامی از هرگونه تجمع و مراسمهای مرسوم در این رابطه با جدیت جلوگیری می‌کند.
خبرگزاری حکومتی ایسنا:‌ فرمانده یگان حفاطت محیط‌زیست از مردم خواست که با توجه به شیوع ویروس کرونا چهارشنبه‌سوری را در خانه بمانند زیرا علاوه بر خسارات زیست محیطی برگزاری این مراسم و تجمع می‌تواند سبب گسترش این بیماری شود.

 

 

 

به فکر کارگران خدمات شهری باشیم
ما هم انسانیم این دستمال کاغذی و ماسک وووو رو روی زمین میندازین ی فکری بحال ما هم بکنین…..

 

 

تولد دختر خانم خرم آبادی، کوثر بهاروند، که هزینه تولدش را صرف خرید هزار بطری مواد ضد عفونی برای مردم بی بضاعت یک روستا کرد امیدوارم این عادات پسندیده ادامه داشته باشه، از مسئولین بی خاصیت که جای امید نیست، بازهم نیروی مردمی

 

کرمانشاه جلو هتل آزادگان
مردی ۴۵ ساله به دلیل بیماری کرونا کنار خیابان افتاده ولی خبری از امداد رسانی نیست!
یکشنبه ۲۵ اسفند ۹۸

 

ورود نیروهای نظامی بە داخل شهر سقز به نام کرونا ولی برای مقابله با خیزش مردم علیه کرونای ولایت فقیه

 

 

۲۵ اسفند ۹۸
شهرستان پاکدشت تعطیلی گسترده

photo_2020-03-15_16-51-02

مرگ یک سروان نیروی انتظامی استان قزوین به نام حمید سمیعی در پی ابتلا به ویروس کرونا.

یک صحنه تکان دهنده از یک کودک ایرانی مبتلا به ویروس کرونا
در خیابانی در شهر نجف عراق
این کودک اهوازی است و پدر و مادر و برادرش بر اثر کرونا فوت کرده اند.

 

90094696_1526141217546112_7158906644942815232_n

کاریکاتور پنهانکاری خامنه‌ای
عامل گسترش ویروس کرونا در ایران

 

 

تبریز وارد کردن نیروهای نظامی از ترس قیام مردم با بلندگو و به رُخ کشیدن اقتدار نظام
در این شرایط که در بیشتر کشورها کرونا شیوع پیدا کرده، کدام کشور به جای کادر پزشکی نیروی نظامی وارد خیابانها کرده است؟!
هموطنان آماده برای قیام آتشین چهارشنبه سوری بشویم و اقتدار پوشالی نظام را در هم بریزیم

 

89452278_1526159097544324_9034721027216637952_n

حکومت نظامی کرونایی
کاری از مانا نیستانی

حضور نیروهای نظامی در خیابانهای شهر تبریز برای قدرت نمایی و ترساندن مردم/ اما در واقع ترس از قیام و نارضایتی جامعه
یکشنبه ۲۴ اسفند ۹۸

 

 

هشدار یکی از پزشکان شهر سقز به مردم
من تا دیروز نمی ترسیدم و می گفتم جدی نگیرید ویروس کرونا خیلی خطر ناک نیست! اما امروز که انبوه بیمارانی که به بیمارستان مراجعه کردند را دیدم برای اولین بار ترسیدم و می گویم، بترسید و بترسید و جدی بگیرید،ویروس کرونا خطرناک است.

 

توصیه های سرپرستار آی سی یو بیمارستان امینی لنگرود

ضدعفونی کردن شهر فسا توسط خود مردم با امکانات ابتدایی
ملاحظه کنید، حکومت در حال لشکرکشی و اشغال خیابان های شهرهاست و مردم با ابتدایی ترین امکانات به گفته خودشان در حال کند زدایی هستند!
برای گندزدایی ایران از آخوند و پاسدار و لباس شخصی و اطلاعاتی و هر چه مزدور نظام ولایت فقیه است خود را آماده کنیم.
چهارشنبه سوری فرصتی آتشین برای ابراز خشم و کین علیه اشغالگران این سرزمین است.

 

 

خطا
این ویدئو وجود ندارد

شعر خوانی یک بانوی هموطن که در آخر از پزشکان وپرستاران تشکر میکند

 

photo_2020-03-15_16-52-49

نمونه ای از درست کردن ماسک به روش ساده و ارزان

 

تعطیلی بازار شهر سرپل ذهاب در پی شیوع ویروس کرونا/ یکشنبه ۲۴ اسفند ۹۸

 

photo_2020-03-15_16-30-37

 

پروفسوری پادو قدرت و ثروت و خائن به مُلک و ملت

 

photo_2020-03-15_16-25-37

 

کمک ۲ میلیون دلاری کارگردان چینی به ایران برای مقابله با کرونا
‏«زو ژنگ» کارگردان و بازیگر مشهور چین، ۱۵میلیون یوان (معادل ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار) برای کمک به مردم ایران در مقابله با ‎کرونا اهدا کرد که ۵۰۰ دستگاه اکسیژن‌سنج خون (Pulse Oximeter، ۲۵) دستگاه‌ اکسیژن ساز و یک دستگاه CPR را هم شامل می‌شود.

 

photo_2020-03-15_16-25-03

درگذشت دکتر سهیل کیانفر متخصص اورولوژی بر اثر کرونا
دکتر کیانفر صبح امروز یکشنبه ۲۴ اسفند ۹۸ در icu بیمارستان گیل رشت بر اثر بیماری کرونا درگذشت.
به گفته همکاران در درمان دکتر کیانفر از داروی اکتمرا استفاده شده که متاسفانه کارساز نبوده و بدنبالش دچار افزایش کراتینین ,عود تب و دیسترس تنفسی مجددمیشن ,یه نوبت هم دیالیز دیروز انجام شده، ولی صبح امروز با افت سچوریشن شدید فوت میشن…,
روحش شاد…

 

 

photo_2020-03-15_16-04-50

نمونه ماسکهای بی کیفیت که سپاه پاسداران در اردبیل توزیع کرده است.
کمکهای نهادهای بین المللی را بالا کشیدن بعد از این آشغالها به مردم می دهند.
گزارشهای مردمی
اینا ماسک هایی هستند که سپاه در اردبیل داره میده بسیار بی کیفیت و دست دوز و غیر بهداشتی. کش ماسک ها هم گوش آدم رو زخم میکنه ازبس سفت و خشک است. این خودش میتونه یکی از راه‌های انتقال ویروس باشه.
سوپرمارکت کنار خونه‌مون هم ماسک دست‌دوز آورده همینطور فله‌ای روی هم هستن بدون اینکه بهداشتی بودن ماسک تایید شده باشه. گفتن همینطوری بهمون دادن.

 

 

تظاهرات در اعتراض به بی تدبیری دولت چین در رابطه با ویروس کرونا
مردم در سراسر چین در اعتراضات به بی تدبیری دولت چین و شیوع «ویروس کرونا» در کشور با شعار: ما نمی‌خواهیم به بردگی گرفته شده و اعدام شویم.
تظاهرات کردند.

 

 

دست زدن مردم اسپانیا برای پزشکان و پرستاران این کشور
در اسپانیا مردم برای دوهفته قرنطینه شده‌اند و وضع اضطراری اعلام‌شده است. مردم همان شب‌ نخست، ساعت ۱۰ در تراس خانه‌هایشان، یک‌پارچه برای پزشکان و پرستاران و کارمندان بخش درمانی که علیه کرونا می‌جنگند، دست زدند.

 

 

photo_2020-03-15_21-13-27

کرونا آخوند فدایی نماینده پیشین خامنه ای در جهاد سازندگی استان گیلان را ساعتی پیش به جهنم فرستاد
آخوند فدایی در بیمارستان بقیه الله تهران براثربیماری کرونا مُرد.
هرچه از اینها بکُشه حقشونه!

 

پیام سلیمان عبدی فعال صنفی معلمان سقز به دانش آموزان:
«برای حفاظت از خود ، خانواده و همنوعان به قرنطینه خانگی پایبند باشید»

 

photo_2020-03-15_16-51-32

تجمع کارگران شهرداری سقز در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق این کارگران امروز یکشنبه ۲۴ اسفند ۹۸ در محوطه محل کارشان تجمع کردند.

 

 

photo_2020-03-15_21-04-38

تصویری ازمرکز یکی از شهرهای ایتالیا در پی شیوع ویروس کرونا و قرنطینه شدن شهروندان عکس از محسن ساری اصلانی که روزنامه رپابلیکا آن را چاپ کرده است.

خطا
این ویدئو وجود ندارد

وضعیت شهر دزفول در پی بارندگی امروز یکشنبه ۲۵ اسفند ۹۸
یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah