روز چهارشنبه ششم فروردین ۱۳۹۹ آمار جانباختگان ویروس کرونا در ۲۲۲شهر کشور بیش از ۱۱۵۰۰نفر شده است.

شمار قربانیان در خراسان رضوی به ۹۸۰نفر، در خراسان شمالی به ۵۹نفر، در خوزستان به ۵۰۰نفر، در اصفهان به ۱۳۶۰نفر، در کرمانشاه به ۲۸۰نفر، در یزد به ۲۳۰نفر، در لرستان به ۲۳۰نفر، در همدان به ۲۴۰نفر، در زنجان به ۱۵۰نفر و در سیستان و بلوچستان به ۷۰نفر می‌رسد و آمار سایر استانها به آن افزوده می‌شود.

 

مسعود مردانی، عضو کمیته کشوری کرونا اعتراف کرد در ایران شدت بیماری کرونا فوق‌العاده بیشتر از کشورهای دیگر حتی کشور چین است که کانون این بیماری بود.

وی که در تاریخ ۵فروردین با خبرگزاری آناتولی صحبت می‌کرد افزود:‌ استانی از استانهای کشور وجود ندارد که در حال حاضر بیماری کرونا در آن وجود نداشته باشد. وی اعتراف کرد:‌ مواردی که در حال حاضر وزارت بهداشت اعلام می‌کند جزیی از کل بیماری است به‌این دلیل که وزارت بهداشت فقط مواردی که در بیمارستان بستری می‌شوند به‌عنوان موارد روزانه ابتلا گزارش می‌کند.

وی در خصوص دیرکرد رژیم در کنترل این اپیدمی گفت:‌ ما اپیدمی را بعد از استقرارش در کشور تشخیص دادیم. بخصوص اولین مواردی که در شهر قم اتفاق افتاد مواردی بود که شاید از چند هفته قبل در آنجا وجود داشت و در آن برهه جداسازی اتفاق نیفتاد و بیماری ابتدا قم و سپس شهرهای دیگر را فرا گرفت.

این عضو کمیته کرونای کشوری به میزان بالای مرگ و میر بر اثر این ویروس اذعان کرد و گفت:‌ «مواردی که در حال حاضر وزارت بهداشت اعلام می‌کند جزیی از کل بیماری است به این دلیل که وزارت بهداشت فقط مواردی که در بیمارستان بستری می‌شوند و یا مراجعه سرپایی دارند و آزمایش مولکولی برای بیماری می‌دهند و بیماریشان مثبت است را به عنوان موارد روزانه ابتلا گزارش می‌کند.»

وی افزود: «هر روز هم به شمار مبتلایان بیش از هزار مورد اضافه می‌شود و حتی بیش از ۱۰۰ تا ۱۵۰ مرگ و میر در روز داریم.»

 

 

سازمان پزشکان بدون مرز:
لغو ماموریت در ایران قابل درک نیست
سازمان پزشکان بدون مرز در فرانسه اعلام کرد که تصمیم مقامات ایران در لغو ماموریت آنها در اصفهان برای مبارزه با ویروس کرونا را درک نمی‌کند.
میشل الیویه لاشاریته، مسئول گروه عملیاتی مقابله با بحران در سازمان پزشکان بدون مرز فرانسه روز سه شنبه ۲۴ مارس، در بیانیه‌ای با ابراز تعجب از این تصمیم ایران گفت که حضور این پزشکان در اصفهان با تاییدیه‌های قبلی صورت گرفته و آنها آماده احداث یک مرکز درمانی ۵۰ تختخوابی بودند.
او اضافه کرد که این پزشکان همچنان آماده فعالیت و کمک‌رسانی در هر منطقه از ایران هستند.
اینها هنوز که هنوزه رژیم ایران را نشناختن که خودش یک ویروس خطرناکتر از کرونا است!

 

فرماندار رژیم در آبادان اعلام کرد که خرمشهر و آبادان از جمعه در قرنطینه هستند
فرماندار آبادان اعلام کرد:
از روز جمعه هشتم فروردین‌ماه شهرهای آبادان و خرمشهر به‌منظور پیشگیری از شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا به حالت قرنطینه درخواهد آمد. از جمعه هیچ خودرویی حتی آبادانی اجازه خروج و ورود را ندارد.
جاده ماهشهر به آبادان از فردا مسدود و تنها آبادانیهای مقیم تا روز جمعه فرصت دارند از کمربندی شادگان به شهر بازگردند.
مدت قرنطینه یک هفته خواهد بود. مسافرین هوایی ۱۰ روز فرودگاهی قرنطینه خواهند شد.
این در حالی است که رئیس جمهور نظام می گوید قرنطینه نداریم!

 

 

 

 

دروغ درمانی: «کمبود تخت نداریم» اما کمبود قبر داریم
امروز چهارشنبه ۶ فروردین۹۹ آخوند روحانی در ادامه دروغ درمانیهای وقیحانه‌اش درباره کمبود الزامات پزشکی در ایران ستم‌زده در جلسه هیات دولتش و در حالیکه عزیزان زیادی در کادر پزشکی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند گفت: تا امروز ما کمبود تخت نداشتیم، کمبود پرستار نداشتیم، کمبود پزشک نداشتیم، حتی در بخشهای مراقبتهای ویژه در اکثر شهرها و استانهای ما بخشی اضافی داریم!
آخوند روحانی افزود: در مشهد معلوم شد ۶۰درصد تخت‌ بیمارستانی ما خالی هست در شهر مشهد ۳۰درصد بخش مراقبت ویژه ما تخت‌هایش خالیست!

روحانی پس از فضاحت اخراج پزشکان بدون مرز با دجالبازی و وقاحت گفت: دستورالعمل اولیه ما این بوده که هر کشوری می‌خواهد کمک کند، کمکهای او را برای مسأله کرونا دریافت کنیم. وزارت کشور، وزارت‌خارجه و وزارت بهداشت در چارچوب سیاست درستی عمل کردند.
این سخنان وقیحانه و سراپا دروغ تنها در یک صورت معنا پیدا می کند و اینکه بیماران کرونایی در ایران بدون دوا و درمان و رسیدن به بیمارستان ها راهی قبرستان می شوند و از این روست که در ایران کمبود تخت نداریم اما بشدت با کمبود قبر مواجه شده ایم.

 

 

 

تلاشهای خستگی ناپذیر کمیته محلات کمپین فداکاران زندگی ( خوبه خشانی ژیان ) در پاوه
ضدعفونی محلات وکوچه ها و….

 

 

جهش در تولید قبر در سال «جهش تولید»!

تولید قبرهای دسته جمعی برای مبتلایان کرونایی در جاده شلمچه خرمشهر
چهارشنبه ۶ فروردین ۹۹

 

خرید و توزیع ۱۵۷ کیت مخصوص پرستاران توسط مردم انساندوست شهر مریوان و اهداء به بیمارستان های بوعلی و فجر این شهر /درود برمردم قهرمان و فداکار مریوان و کردستان

 

همسرایی سرود ای ایران سرود ملی ایران زمین در بیمارستان شفای ساری
از سوی پزشکان و پرستاران بیمارستان
چهارشنبه ۶ فروردین ۹۹

 

 

 

تبریز و وضعیت بحرانی در این شهر تاریخی
شاهدان عینی گزارش می دهند که تنها در یک روز ۱۵ آمبولانس با قربانیان کرونایی به وادی رحمت آمده است.  تنها در یک روز!!

 

 

فریاد اعتراض یک بانوی هموطن در بیمارستان عرفان/بیمارستان کرونایی عرفان . این خانم هموطن می گوید چرا اعتراض نمی کنید؟!

 

 

گزارش یک خانم هموطن از مشاهده وسایل و تجهیزات بهداشتی ایرانی در فروشگاهی در ترکیه/ مافیای حکومتی اقلام ضروری را به مردم ایران نمیدهد و به کشورهای خارج صادر می کند. بدون تردید سپاه پاسداران ولایت فقیه است.

 

 

1351122923119710311522712319181781584016457

پزشک فداکار حسین جوهری متخصص گوش، حلق و بینی که در روزهای گذشته به ویروس کرونا مبتلا شده بود؛ در گذشت

 

پارلمان آلمان (بوندس‌تاگ) به احترام کادر درمان این کشور ایستاد و با دست‌زدن‌های ممتد به آنها ادای احترام کرد حال مقایسه کوچکی داشته باشیم در ایران با آخوندها و نمایندگان نظام در مجلس آخوندی که وجودشان همچون انگل هایی است که خون می مکند و از درد و رنج مردم ایران ارتزاق می کنند. درواقع ویروس ولایی و آخوندی بسیار خطرناکتر از ویروس کرونا است

 

 

photo_2020-03-25_14-11-27

تعداد کل مبتلایان کرونایی در یک قدمی نیم میلیونی شدن
چهارشنبه ۶ فروردین۱۳۹۹
آخرین آمار کرونا در جهان
مرگ بیش از ۱۹ هزار تن در جهان
یادآوری می شود این آمار بر اساس اعلام آمارهای رسمی کشورها است و پرواضح است که رژیم ایران در ادامه دروغ پردازی ها و پنهانکاری ها هرگز آمار واقعی قربانیان را اعلام نمی کند و تعداد ایرانیانی که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند بسیار بالاتر می باشد. آمار جانباختگان ویروس کرونا تا روز سه شنبه در ۲۱۹شهر کشور از ۱۰هزار و ۹۰۰نفر بالاتر بوده است.

 

 

نگرش و برخورد سران کشورها با بحران کرونا و تفاوت آن با نگرش سران جمهوری اسلامی

 

اینهم از سپاه جوانرود کرمانشاه که بقول خودشان ضد عفونی میکنند،

مانور بیولوژیکی سپاه پاسداران دراهواز
روز سه شنبه پنجم فروردین ۹۹سپاه پاسداران تروریست در اهواز یک مانور باصطلاح مبارزه بیولوژیکی راه انداخت که هدف از آن قدرت نمایی پوشالی برای مقابله با نارضایتی اجتماعی است

 

 

 

photo_2020-03-25_19-39-19

تصویری قابل تامل از یکی از پرسنل هلال احمر
تب‌سنجی خروجی تهران – کرج، خستگی شدید عضو هلال احمر که هیچ امکاناتی برای استراحت آنها نیست!

 

 

رژه سپاه پاسداران در خیابان نادری اهواز
این نمایش اقتدار پوشالی چیزی جز ترس و نگرانی از قیام مردم نیست. در شرایطی که در همه کشورها نیروهای پلیس و ارتش و … برای مقابله با ویروس کرونا بکار گرفته میشوند؛ نیروهای نظامی رژیم ایران برای سرکوب مردم و به رخ کشیدن اقتدار پوشالی به خیابانها می آیند!

 

 

آنچه باید رعایت کنید

 

 

photo_2020-03-25_21-52-00

افلاتون نوشیروان سهرابی، رئیس انجمن زرتشتیان شیراز در یکی از بیمارستان‌های شیراز به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داد.

 

 

گزارش تصویری از قبرستان بهشت فاطمه تاکستان که قربانیان ویروس کرونا در آن دفن میشوند
آخوند روحانی می گفت بیمارستانها خالی است! شاید هم راست می گوید چون قبرستانها را از اجساد قربانیان ویروس کرونا پر کرده اند. اینجا در حال کندن و آماده سازی و خاکسپاری قربانیان ویروس کرونا هستند. این است وضعیت ایران در پی شیوع ویروس کرونا و پنهانکاری و بی عملی نظام ولایت فقیه!

 

photo_2020-03-25_14-29-48

ناحیه T و قانون ۲۰۲۰

 

صحبت یک راننده درمورد وضعیت معیشیتی دربحران کرونا

 

 

پشتیبانی نمادین مردم هندوستان از کادر درمانی برای مبارزه با ویروس کرونا

 

 

 

اعتراض سیل زدگان در زهکلوت کرمان
اینجا هیچکس نیست نه دولت، نه مسوول
و فاجعه پشت فاجعه، فقر، بیکاری و بی پولی و همزمان با ویروس کرونا سیل و حوادث طبیعی که کمر مردم ایران را شکسته است. اما فاجعه اصلی درواقع وجود منحوس یک عده دزد و جانی بنام مسوول در راس امور کشوری است که بزرگترین خطر برای مردم ایران محسوب می شوند و عزمی راسخ می خواهد تا همه آنها را از خاک وطن رفت و بیرون کرد تا دوباره سبز و آباد شویم

 

 

خانواده آتنا دائمی، فعال مدنی که در این شرایط خطرناک در زندان است تولد او را در غیابش تبریک گفتند
چهارشنبه ۶ فروردین ۹۹

 

 
چهارشنبه ۶فروردین ۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah