این پاراگراف به صریح‌ترین و گویاترین شکل ممکن آدرس اپوزیسیون واقعی نظام را داده است:
«ما الآن با ۲ویروس طرف هستیم، یک ویروس کرونا است و یک ویروس تیرانا است که پایتخت آلبانی است و در آنجا هزار و ۵۰۰(مجاهد) در اردوگاههایی هستند که برای اینها سالن‌هایی را تجهیز کرده‌اند و اینها هر روز آنجا می‌روند و پشت کامپیوتر می‌نشینند و شروع به جنگ روانی و جنگ اینترنتی بر علیه جمهوری اسلامی می‌کنند. تمام (مجاهدین) آنجا برای جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی سازماندهی شده‌اند. »(اکبر ترکان مشاور عالی پیشین حسن روحانی. سایت حکومتی خبر فوری. ۱۹فروردین ۹۹)
انداختن سنگ بزرگ به ته چاه نظام!
شاید اکبر ترکان، گویندهٔ این جملات قصار در آن واحد حالی‌اش نبوده که چه سنگ بزرگی را به ته چاه نظام انداخته که اگر صد دوجین از به‌اصطلاح عقلا و عمامه‌گنده‌ها و ریش سفیدان معتمد نظام مقدس هم جمع شوند، نمی‌توانند آن را در بیاورند.
خودش در همین مصاحبه می‌گوید: «اگر شما بخواهید به خودتان نمره ۱۰۰بدهید این نمره را می‌دهید؟ مسلماً خیر، آن مقدار که از ۱۰۰کمتر است می‌شود اشکالات کار شما. من هم نمی‌توانم به خودم نمره ۱۰۰بدهم و هیچ‌کس نمی‌تواند این کار را بکند، قطعاً یک درصدهایی در کار اشکالات پیش می‌آید، آن اشکالات همان چیزی است که آن (مجاهدین) روی آن مانور می‌دهند.» (همان منبع)
به نظر می‌رسد این تف سربالا حال برگشته و صاف صاف روی ریش خودش افتاده و مجاهدین الآن دارند روی حرفی که نباید می‌گفت و جزو «ممنوعه‌جات»! دکان عطاری نظام است، ‌مانور می‌دهند!
سال ۹۹ سال سختی خواهد بود!
مرد ناحسابی! اولاً که قرار نبوده تا به این حد با صراحت از مجاهدین که ممنوع و خط قرمز نظام هستند، اسم برده شود. در ثانی کدام شخص عاقل می‌آید در این هیر و ویری و با وجود هزار نوع فلاکت و گرفتاری برای نظام، صاف و پوست‌کنده و راسته حسینی بگوید که هر چه ما می‌کشیم از «تیرانا»! می‌کشیم. تازه اگر در همین حد متوقف می‌شد، خوب بود. نظام می‌توانست فردا روز آن را تکذیب کند و مانند بقیهٔ موارد بگوید که نظر شخصی‌اش بوده! ولی وقتی رسانه‌های دولتی برمی‌دارند این را تیتر می‌کنند و زیرش هم بلافاصله می‌نویسند:
«سال ۹۹سال سختی خواهد بود»!
مخاطب چه فکری می‌کند؟ آیا فکر نمی‌کند که نظام خودش از زبان یک مشاور سابق رئیس‌جمهور خودش، می‌آید و این‌طوری از اپوزیسیون اصلی و بلکه قرمزترین خط نظام حرف می‌زند و آن موقع هلفتی «سال سخت ۹۹»! را هم به آن می‌چسباند. این یعنی چه؟!‌ آیا بهتر از این می‌شد گفت که بوی الرحمن نظام بلند شده و در همین ۹۹کار تمام است!

 

 

چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah