روز چهارشنبه۲۷فروردین ۱۳۹۹  آمار قربانیان فاجعه کرونا در ۲۷۸شهر ایران از ۲۹۰۰۰نفر بیشتر شده است. شمار قربانیان در آذربایجان غربی به ۷۷۵نفر، در آذربایجان شرقی به ۸۸۰نفر، در اصفهان به ۲۱۲۰نفر، در بوشهر به ۱۷۰نفر، در استان تهران به ۴۷۰۰نفر، در خوزستان به ۱۱۹۰نفر، در سمنان به ۴۹۰نفر، در فارس به ۷۷۰نفر، در قم به ۲۷۵۰نفر، در گلستان به ۱۰۳۰نفر، در لرستان به ۶۶۰نفر، در مرکزی به ۴۷۰نفر و در هرمزگان به ۸۵نفر رسیده است.

به‌رغم روند فزاینده درگذشتگان، روحانی امروز در دروغپردازیهای همیشگی خود بار دیگر گفت: «هیچ استانی و شهرستانی نبوده که بیماری به بیمارستانی مراجعه کند و در بیمارستان روی او باز نباشد و یا تخت بیمارستانی خالی نباشد و یا نیاز به مراقبت ویژه داشته و تخت آی‌سی‌یو ظرفیت نداشته باشد…. حتی یک نمونه از این وضع را هم در طول این مدت حدود ۳ماه سراغ نداریم که کسی به بیمارستانی مراجعه کند و او را برگردانند یا به‌خاطر فقر مالی نتواند بستری شود…. همه با بیمه و برخی موارد هم که خیلی ضعیف بودند چیزی از آنها دریافت نشده است…دشمنان تبلیغ نکنند که پارسال وضع دولت بد بود و امسال خیلی بدتر است…. امسال سال خوبی خواهد بود….آن شرایط سیاهی که آنها ترسیم می‌کنند و می‌خواهند دل مردم را خالی کنند، کاملاً دروغ و بی‌اساس است».

این در حالیست که مقامات و کارشناسان و رسانه‌های رژیم یکی بعد از دیگری آمار و ارقام حکومتی را نفی می‌کنند و نسبت به اوجگیری اپیدمی هشدار می‌دهند. رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران گفت: «مطابق آماری که من دارم، روزانه در بهترین شرایط ۷۰نفر‌ و در بدترین شرایط کمی بالاتر از ۱۰۰نفر در تهران بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ جان می‌سپارند…» (رورنامه حکومتی شرق ۲۷فروردین). بر این اساس شمار جان‌باختگان در تهران بین ۴هزار تا ۶هزار نفر است.

علیرضا ر‌ئیسی معاون وزیر بهداشت امروز گفت: «برآورد دقیقی نمی‌شود از آمار واقعی داشته باشیم و نمی‌توانیم آمار را در دو یا سه ضرب کنیم اما قطعاً مواردی که کشف کردیم، آمار واقعی نیست… میزان ابتلا بیشتر از این است. این‌که ۸۰۰هزار مبتلا شدند و چندین برابر آمار اعلام شده مرگ داریم قطعاً درست است».(روزنامه انتخاب ۲۷فروردین).

 

درگذشت ۱۵ سالمند آسایشگاه کهریزک به دلیل کرونا

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک:
آسایشگاه کهریزک با جمعیت یک هزار و هفتصدوپنج مددجو، پس از حدود دو ماه از شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، صدوشصت نفر مبتلا به کرونا دارد که تاکنون پانزده نفر از سالمندان جان خود را از دست داده‌اند.

ابتلای ۱۲ نفر از کارکنان شبکه بهداشت و درمان رومشکان به کرونا
مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رومشکان از ابتلای ۱۲ نفر از این مجموعه به کرونا خبر داد.
سیروس بازوند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: رومشکان مهاجرفرست است که در ایام عید به این شهرستان برگشتند و سبب افزایش کرونا در بین مردم شدند.
وی ادامه داد: تا کنون تست ۴۵ نفر از اهالی رومشکان به کرونا مثبت بوده که از این تعداد ۱۲ نفر از عوامل شبکه بهداشت و درمان هستند.
بازوند اضافه کرد: ۷ نفر از نیروهای اورژانس ۱۱۵ و مابقی از کادر شبکه بهداشت و درمان هستند

 

 

 

 

 

وضعیت فاجعه بارکرونا در ایران!
همه جا بیمارانی که در گوشه و کنار خیابانها روی زمین افتاده اند!

 

 

تست تشخیص کرونا از راه بزاق دهان
سازمان غذا و داروی آمریکا، یک تست تشخیص ویروس کرونا از طریق بزاق دهان را که توسط دانشگاه راتگرز طراحی شده است، تأیید کرد.
این تست باعث می‌شود جان پزشکان و پرستان کمتر به خطر بیفتد چرا که دیگر احتیاجی به آزمایش ترشحات بینی و گلو نیست.
همچنین تعداد بیشتری آزمایش می‌تواند در سراسر کشور انجام شود.

 

 

 

ارومیه
خیابان بعث بیمار کرونایی که روی زمین افتاده است

 

 

ازدحام افراد بیکار شده در اداره کار تبریز

چهارشنبه ۲۷فروردین

 

 

سه فیلم ازحمله یگان ویژه سپاه با هلی کوپتر و بولدوزر به مردم محله فلکه الدین در خرم آباد

روز چهارشنبه بیست و هفتم فروردین، بولدوزرهای شهرداری رژیم در حمایت و پشتیبانی نیروهای یگان ویژه سپاه منازل مردم این محله را با توجیه عدم پرداخت عوارض شهرداری تخریب کردند این اقدام با مقاومت جوانان و مردم محله روبرو شد و به درگیری انجامید.

 

 

 

فیلمی دیگرازحمله یگان ویژه سپاه با هلی کوپتر و بولدوزر به مردم محله فلکه الدین در خرم آباد

روز چهارشنبه بیست و هفتم فروردین، بولدوزرهای شهرداری رژیم در حمایت و پشتیبانی نیروهای یگان ویژه سپاه منازل مردم این محله را با توجیه عدم پرداخت عوارض شهرداری تخریب کردند این اقدام با مقاومت جوانان و مردم محله روبرو شد و به درگیری انجامید.

 

 

 

تجمع اعتراضی کارکنان اخراجی عوارضی‌های استان قزوین مقابل وزارتخانه راه و شهرسازی در تهران
امروز چهارشنبه ۲۷ فروردین ۹۹ دومین روز متوالی است که کارکنان عوارضی‌های قزوین در تهران تجمع می‌کنند. روز گذشته مقابل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور تجمع کردند که با حضور پلیس و برخورد با این کارکنان متاسفانه تعدادی از آنها مصدوم شدند.
چهارشنبه ۲۷فروردین ۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah