روز جمعه ۲۹فروردین، ارتش تحت‌امر ولایت به‌مناسبت روز ارتش یک رژه مسخره برگزار کرد. در این رژه که آخوند روحانی آن را «رژهٔ خدمت» نامید، به‌جای جنگ‌افزار معمول، خودروهایی در حال آب‌پاشی و تریلی‌های حامل تخت و پایه سرم و از این قبیل شرکت داشتند که بیشتر اسباب خنده و تمسخر تماشاگران بود.

روحانی برخلاف سالهای قبل،‌ شخصاً در این رژه شرکت نداشت، اما در پیامی با عبارات تو خالی به‌تعریف و تمجید مسخره از ارتش مفلوک تحت‌امر آخوندها پرداخت؛ عباراتی مانند «شما ارتش ایران بودید و همواره ارتش ایران می‌مانید» و «این رژهٔ تاریخی از صد رژهٔ مناسبتی برتر است» و امثالهم…
هدف شکلکهای خنده‌دار و دعاوی وقیحانه
فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامهٔ این نمایشها و شکلکهای مضحک و در امتداد دروغگویی‌های وقیحانهٔ روحانی گفت چین در ۱۰روز یک بیمارستان ایجاد کرد، ما در ۴۸ساعت یک بیمارستان موقت ۲۰۰۰تخت‌خوابی ایجاد کردیم با آی‌سی‌یو و اتاق عمل و غیره…
خلیفهٔ ارتجاع با این شکلکهای مسخره و ادعاهای مسخره‌تر توسط ایادی و مهره‌های خود می‌خواهد از یک‌سو واقعیت دهشتناک موجود، بی‌دفاع ماندن در برابر این بیماری مرگبار و روانه کردن میلیونها تن به‌قربانگاه کرونا را پرده‌پوشی کند و از سوی دیگر تلاش می‌کند اذهان را از این واقعیت که او تاکنون از ثروت افسانه‌یی و ۲۰۰میلیارد دلاری بنیادهای تحت کنترل خود، حتی یک دلار یا یک تومن، برای مقابله با کرونا اختصاص نداده است، دور کند.
اما ابعاد عظیم فاجعه و چشم‌انداز هولناک پیش رو، چنان است که این ترفندها و شعبده‌بازیهای آخوندی به‌ضد خودش تبدیل شده و بر سر خامنه‌ای و روحانی خراب می‌شود؛ چرا که فاجعه چنان حضور نافذی دارد که همه چیز را تحت‌الشعاع قرار داده و هر روز بیش از روز پیش، خود را تحمیل می‌کند و ایادی رژیم را وامی‌دارد که گوشه‌هایی از واقعیت را برملا کنند. از جمله پس از ۳ماه انکار و حاشا، اکنون مقامات رژیم به‌طور زنجیره‌یی اقرار می‌کنند که از دیماه گذشته از ورود ویروس کرونا مطلع بوده‌اند.
نمکی وزیر بهداشت رژیم روز جمعه ۲۹فروردین گفت: «از همان روزی که در اواخر دیماه در کشور چین مورد بیماری اعلام شد. اینجانب تقاضای تشکیل جلسه اورژانس، در روز تعطیل با حضور معاون اول رئیس‌جمهور کردم تا پروازهای مستقیم از چین به‌کشور مان و بالعکس قطع شود».
سرتیپ سیاری معاون هماهنگ‌کننده رئیس ستاد ارتش تحت‌امر ولایت نیز در همین روز گفت: «در ارتش پیش‌بینی شیوع بیماری را در ۲۹دی ماه انجام دادیم با رصدی که در سامانه‌های بهداشت جهانی انجام می‌دادیم متوجه شیوع بیماری در چین شدیم و به‌نیروهای خود اعلام کردیم که آمادگی‌های خود را حفظ کنند» (آفتاب ۲۹فروردین).
پاسدار جلالی سرکردهٔ پدافند غیرعامل در یک مصاحبه تلویزیونی (۲فروردین) گفت: «وقتی کوید ۱۹ در چین فعال شد ما قرارگاه پدافند زیستی کشور را فعال کردیم در دیماه جلسات داخلی داشتیم. در پنجم بهمن اولین جلسه رسمی را گذاشتیم و همهٔ دستگاههای ذیربط را دعوت کردیم و آنجا بررسی کرد.

 

 
شنبه ۳۰فروردین ۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah