وجیهه مرصوصی همسر سعید حجاریان در قالب حداقل سه شرکت راشا تندیس پارسیان،شرکت پزشکی طلوع آتیه غرب و شرکت پزشکی کوشک آتیه مشغول فعالیت اقتصادی باور نکردنی است.
وجیهه مرصوصی در شرکت طلوع آتیه غرب با مرتضی رضوی شریک است که بیشتر سهام بیمارستان آتیه متعلق به این شرکت است،در شرکت پزشکی کوشک آتیه با مرتضی رضوی،محمدرحیم دهقان احمد رضوان،علی شهرام موثقی،مهدی نوراللهی شریک است که سازنده بیمارستان آتیه است.
شرکت راشا تندیس هم خانوادگی است.
در شرکت راشا تندیس پارسیان،سعید حجاریان،محسن حجاریان،علی،حسین و محمد شفیعی فینی شریک هستند.
حسین شفیعی فینی در شرکت دیگری به همراه نفیسه و فرح مرصوصی در قالب شرکتی بنام موسسه فرهنگی هنری بوم شهر آرمانی که آدرسش فرهنگسرای اشراق ثبت شده!مشغول بلعیدن بودجه و پروژهای شهری هستند.
حجاریان و همسرش هزینه فوق نجومی تامین زمین و ساخت بیمارستان آتیه که بزرگترین و یکی از لاکچری ترین بیمارستانهای خصوصی است را از کجا آورده اند و چگونه مالک بیشتر سهامش شده اند؟
هزینه نجومی تامین زمین،ساخت و راه اندازی این بیمارستان،الوده به فساد،رانت‌ودزدی خانوادگی حجاریان بوده است
مسعود حجاریان برادر سعید حجاریان نیز ۱۴سال از سال۸۲ مدیرعامل بیمه ملت بود که متعلق به هلدینگهای وزارت رفاه است(همانجایی که امین احمدیان شوهر بهاره هدایت معاون بازاریابی و فروشش است)
خانواده حجاریان همگی غرق جنایت و‌ فسادند،اسناد مرتبط با محتوای این رشتو با سرچ و بررسی در دسترسند.
برگرفته از توییتر امیر مقدم روزنامه‌نگار
گفتنی است که سعید حجاریان یکی از سردژخیمان وزارت اطلاعات است. وی در ابتدای تاسیس این ارگان جنایت و فساد معاون ری شهری وزیر وقت وزارت اطلاعات بود. سعید حجاریان از جمله دژخیمانی بود که زندانی بی گناه را به درخت می بست و با کشیدنش با ماشین پیکرش را دو نیم می کرد.

این جلاد خوناشام بعدا همراه با گله ای از بازجویان و شکنجه گران وتیر خلاص زنهای ده شصت لباس اصلاح طلبی قلابی به تن کردند و برای بقای نظام به این مانور فریبکارانه متوسل شد! غافل از آنکه به قول یک ضرب المثل آفریقایی که پسری به پدرش میگه : پدر بیا و خلعت شریفان به تن کنیم و خود را شریف زاده بنامیم! پدر در جواب می گوید: پسرم می شود شجرنامه خود را کمی زیب و فر داد و خود را شریف زاده نامید!

اما برای این کار باید کمی صبر کنیم تا آنانکه ما را می شناسند سر بر زمین بگذارند! این تئوریسین اطلاح طلبان قلابی و هم کاران وهم قطارانش که اکنون پرونده غارت و چپاول خانوادگیشان رو میشود حتما می دانند و باید بدانند که همرزمان و خانواده ها و خویشان هزاران قربانی جنایت هایشان هنوز هستند نه می بخشند نه فراموش می کنند. گیرم که در جنگ و جدال باندهای مافیای جنایت و فساد گلوله اش بزنند و بر صندلی چرخدارش بنشانند. دژخیمان را از خشم انتقام ملت گریزی نیست.

 

 

 

یکشنبه ۳۱فروردین ۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah