در تهران، فارس، بوشهر، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، مازندران و خوزستان

تلویزیون رژیم شبکه خوزستان: در استان خوزستان تعداد موارد مثبت بسیار بالا رفته و در اهواز سر به فلک کشیده است

بعدازظهر امروز، جمعه ۱۲اردیبهشت قربانیان فاجعه کرونا در ۳۰۹شهر ایران از ۳۸هزار نفر گذشت. شمار قربانیان در آذربایجان غربی به ۱۱۷۰نفر، در البرز به ۱۲۵۰نفر، در ایلام به ۲۷۰نفر، در بوشهر به ۴۲۰نفر، در تهران به ۶۴۰۰نفر، در خراسان جنوبی به ۱۲۲نفر، در سیستان و بلوچستان به ۹۹۰نفر، در قم به ۳۱۹۰نفر، در گیلان به ۲۶۳۰نفر و در مازندران به ۲۳۶۰نفر رسیده است. آمار سایر استانها به این ارقام افزوده می‌شود.

به‌رغم دروغهای روحانی، شب گذشته ظفرقندی رئیس کل سازمان نظام پزشکی گفت: «قطعاً آماری که اعلام می‌شود با آن چیزی که به‌صورت واقع اتفاق می‌افتد تفاوت دارد…بسیاری از افراد علامت ندارند و تست آزمایشگاهی از این افراد انجام نمی‌شود.حدود ۴۰درصد از تستهای آزمایشگاهی منفی کاذب هستند» (خبرگزاری مهر ۱۱اردیبهشت).

سخنگوی وزارت بهداشت رژیم امروز گفت: «در ۵ تا ۷استان مهمانپذیر ایران شاهد افزایش آمار ابتلا به ویروس کرونا بودیم و استانهای تهران، فارس، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و چند استان دیگر روند صعودی آمار ابتلا به ویروس کرونا را در روزهای اخیر گزارش دادند».

 

 

فوت یک مادر و فرزند بدنیا نیامده به‌دلیل کرونا در گرگان
روز چهارشنبه ۱۰اردیبهشت یک مادر ۴۲ساله از ۲روز قبل جهت انجام عمل سزارین در بیمارستان فلسفی گرگان بستری شده بود.
پزشکان در بیمارستان متوجه می‌شوند که بچه او فوت کرده است. لذا اقدام به عمل وی می‌کنند اما این مادر بیمار حین عمل جانش را از دست می‌دهد.
بعد از فوت این مادر، او را به سیتی اسکن می‌برند که متوجه می‌شوند که این مادر ناقل ویروس کرونا بوده و کسی خبر نداشته است.
قبل از عمل جراحی تست کرونا انجام نشده بود و به همین دلیل پزشکان و پرستاران بخش بدون تجهیزات مناسب و مانند یک بیمار غیرکرونایی با او تنظیم کرده بودند.

 

نگهداری بیماران کرونایی با پنهان‌کاری در ورزشگاه شهر اندیمشک
دیروز هموطنی از اندیمشک گزارش داد:
– بیماران کرونایی شهرهای دزفول و شوش را در اندیمشک بستری می‌کنند. در اندیمشک یک ورزشگاه دارد موسوم به شهید سروندی که زمین فوتبال و کشتی دارد که داخل آن تخت گذاشته و دور آن را دیوار و فنس کشیده‌اند تا به این ترتیب با پنهان‌کاری، مانع دید مردم بشوند.
– بیمارهای کرونایی در این ورزشگاه به دیوار تکیه می‌دهند که آفتاب بگیرند. محل این ورزشگاه در وسط شهر است.
– وضعیت اندیمشک بلحاظ شیوع و گسترش کرونا از هر جای دیگر استان خوزستان خطرناکتر است.

 

به اعتراف خبرگزاری رسمی رژیم  ایرنا – آمار بیماران کرونایی در مازندران، بار دیگر روند افزایشی به خود گرفت. به اعتراف دانشگاه علوم پزشکی مازندران، در دوره زمانی ۲۴ ساعت گذشته ۹۳ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستانهای تحت مدیریت این دانشگاه بستری شدند.

پیش از این دانشگاه علوم پزشکی بابل، از افزایش آمار بستری بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستانهای این شهر خبر داده بود.
۱۴۰۰ مبتلا فقط در ۴بیمارستان تهران جان باخته‌اند

در ۴بیمارستان از ۱۳۸بیمارستان در تهران که بیمار کرونایی می‌پذیرند تاکنون ۱۴۰۰مبتلا به کرونا جان باخته‌اند

خبرگزاری رسمی رژیم –ایرنا: آمار بیماران کرونایی در مازندران، بار دیگر روند افزایشی به خود گرفت و در ۲۴ساعت گذشته ۹۳بیمار مبتلا به ویروس کرونا بستری شدند.

رئیس کل سازمان نظام پزشکی روز پنجشنبه ۱۱اردیبهشت به پنهان‌کاری آمار جان باختگان فاجعه کرونا اعتراف کرد و گفت: «این‌که بگوییم این عدد با واقعیات خارجی منطبق است یا خیر؟ خیر این عدد فاصله دارد».

محمدرضا ظفرقندی افزود: «قطعاً آماری که اعلام می‌شود با آن چیزی که به‌صورت واقع اتفاق می‌افتد، تفاوت دارد به این دلیل که در پروتکل ابلاغی میزان مبتلایان بر اساس تستهای آزمایشگاهی مثبت اعلام می‌شود ولی واقعیت این است که بسیاری از افراد علامت ندارند و تست آزمایشگاهی از این افراد انجام نمی‌شود».

 

پنجشنبه ۱۱اردیبهشت ۹۹ – مطابق اخبار دریافتی بیماران کرونایی شهرهای دزفول و شوش را در اندیمشک بستری می‌کنند. در اندیمشک یک ورزشگاه دارد موسوم به شهید سروندی که زمین فوتبال و کشتی دارد که داخل آن تخت گذاشته و دور آن را دیوار و فنس کشیده‌اند تا به این ترتیب با پنهان کاری، مانع دید مردم بشوند.

بیمارهای کرونایی در این ورزشگاه به دیوار تکیه می‌دهند که آفتاب بگیرند. محل این ورزشگاه در وسط شهر است. مطابق اخبار دریافتی وضعیت اندیمشک به‌لحاظ شیوع و گسترش کرونا از هر جای دیگر استان خوزستان خطرناکتر است.

 

 

جمعه ۱۲اردیبهشت۱۳۹۹
http://t.me/begoonah1
http://instagram.com/begoonah